LAWETA CZERNIEJEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZERNIEJEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba obiektywnie zaakcentować, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie zakłada, iż rezygnujemy z realizacji odmiennych zamówień, ba wręcz przeciwnie dysponując znakomicie zaopatrzoną bazą jesteśmy w stanie obsłużyć kilka zamówień równolegle. Dlatego formalnie nie kierujemy uwagi na rozmiar pojazdu bo nasi kontrahenci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i chcemy, żeby nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w biedzie. Holowanie aut ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, jednak oddziały rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to by dać radę sobie z każdym zamówieniem.


Na ogół może ci się przytrafić problem na drodze. Jest w stanie to się przytrafić dokładnie w okolicy naszego Czerniejewa, i w takim przypadku będziesz mógł szybko zapytać o współpracę MegaHol, to idealne podejście. Jest tymczasem pytanie – Czy też niezwłocznie musi się samochód holować? W przebiegu otrzymywania zamówienia zawsze robimy sondaż na temat problemów, które was spotkały i może się zdarzyć, że nasza ingerencja skończy się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż kierujemy wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia nierzadko staje się miejscem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie efektywnie likwidują awarie.


Nie ma takiej usterki z jaką byśmy sobie nie poradzili. Do tej pory każde zlecenie realizowaliśmy skutecznie i oczywiście nie znamy powodu żeby to się odmieniło. Zdecydowanie nie ma reguły, ale bez wątpienia ogólnie sporo utrudniających dalszą jazdę usterek okazuje się być prostymi usterkami, które przy drobnej naprawie w rejonie wydarzenia mogą być sprawnie likwidowane przez nasze wykwalifikowane ekipy. Pozwól, iż zainteresujemy się też drobnymi naprawami na trasie, które wstrzymują dalsza podróż, a oczywiście nie potraficie ich sami naprawić. Nasze brygady zainteresują się dowolną błahostką w związku z tym już nigdy nie potrzebujesz się martwić o wycieraczki, opony, paliwo bo pod stałą kuratelą będziesz bezpieczny na drodze.


Pilnuj by mieć to zawsze z tyłu głowy. Jeśli podróżujesz z daleka, tylko nie martw się jak nam wyjaśnić w którym miejscu miałeś usterkę, gdyż my przybędziemy z sąsiedztwa. Zapamiętaj, że masz w nas przyjaciół, zatem nie martw się, iż nie kojarzysz gdzie przebywasz my na pewno cię zlokalizujemy. Wzywaj pomoc drogową o jakiejkolwiek porze dnia czy nocy. Przyjaciele mogą być różnorodni, doskonalsi, zawodni oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie rozczarowuje. Otóż istnieć powinno się stosownie.24 godziny na dobę możesz Nasza pomoc drogowa podejmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego

NASZA GALERIA


Samodzielnie zorientuj się co obejmuje pełna oferta skoro ciągle nie masz ufności. Lecz tutaj w Czerniejewie będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto rzec, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednak nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi czy autoautolawetymi przewozić którykolwiek inny typ aut. Więc mimo, że łatwą strategią przerzutu niesprawnego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy kierowca, to my właściwie polecalibyśmy skorzystać z kompetentnej interwencji.


Wydaje się być to konieczne z paru względów. Podczas holowania wyjątkowo istotne są doświadczenie i profesjonalizm. Dodatkowo stosowny sprzęt, gdyż normalna linka holownicza potrafi stać się awaryjna. Teraz gdy wszystkie podróże w znacznej skali realizują się po drogach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą wiadomością jest fakt, że holowanie na tych trasach jest zakazane. Zapewne nie musimy już o tym wspominać, ale właśnie MegaHol ma całość tego co jest pożądane, by mądrze odholować dowolny samochód.


Bezpośrednio w naszym taborze mamy lawety, i autolawety dobrane do jakiegokolwiek typu pojazdów. Stosowny transport zapewnimy natychmiast w rejon zajścia i pewnie przywieziemy na wybrane miejsce i pojazd i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego wymyśliliśmy MegaHol. Naszym zamysłem jest być najskuteczniejszym w przewozie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. W takim samym zakresie w wartości wszystkich usług jak i w bogatej ofercie. Kierowcy doskonale kojarzą jak dotkliwą potrafi być na szosie niesprawność TIR-a. I w sytuacji jeśli niesprawność znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych autostradach bywa, że wyłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin potrafi stworzyć wielokilometrowe zatory. Jest także pewne, że efekt może być poniekąd groźniejszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej trasie. Musi się zatem docenić profesjonalistów od remontów bezpośrednio w miejscu zdarzenia i profesjonalnego przewozu aut.


Wszystkim co obowiązkowe do kasacji takich strat zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do akcji posiłkowych. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a możemy w tej sytuacji sprawnie przewieźć w rejon gdzie będziemy umieli go bezpiecznie zreperować. Skutecznie oraz bezpiecznie przewieziemy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, czyli po prostu pełny arsenał masywnych samochodów.


Ale oczywiście wartość naszych prac zabezpieczona jest w całości przez fachową załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik i niskopodwoziówka absolutnie nie będą zasadne. W lokalizację niesprawności o wiele prędzej nadjedzie mobilny serwis i choćby na autostradzie, przeszkoleni mechanicy fachowo dokonają pożądanej reperacji.


Czy może to okaże się sprawa wulkanizacji opony , a może porady przy małych awariach silnika, nieustannie jesteśmy na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym odcinku walczymy by zrobić wszystko co prawdopodobne, z tego powodu odjeżdżamy po przeprowadzeniu wnikliwego rekonesansu w trakcie otrzymywania zlecenia. W każdym przypadku posiadamy możliwość wezwania lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na wypadek gdyby błyskawiczna reperacja okazała się iluzoryczna.


Jesteśmy pewni, że każdy epizod pewnie jest inny zatem podchodzimy do zleceń bardzo indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy podpowiedzi, bo przecież są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Komfort wykonania usługi gwarantuje nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, zatem wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Mając w sprawności ewidentnie istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników normalnym było dla nas wyjście z możliwością transportu wielkich maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. To absolutnie rozważna decyzja, bowiem użytkuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i sprzętu, a tym samy ogranicza koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na zminimalizowanie wycen kluczowych prac.


Nie mamy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą dowieziemy na określone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy może kombajny. Można także zlecić nam przewóz towarów ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Jakiekolwiek pojazdy i ładunki przewożone w ramach realizowanych przez nas usług są całkowicie u nas zabezpieczone, lecz i tak od początku ubezpieczamy frachty. Przejmujemy na siebie jakiekolwiek procedury związane z transportem w tym ewentualne, potrzebne zezwolenia wykazując się tym samym pełną dokumentacją potrzebną do świadczenia tej pracy.Dlaczego my?

Lecz czemu akurat nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Nigdy nie chcemy deprecjonować umiejętności innym, jednak również nikt niczego podobnego rzecz jasna nie robi pisząc, że jest najlepszy. Nie powinno się przypuszczać, iż coś nie działa sprawnie w dziedzinie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli tak wiele tego typu warsztatów trzyma się w branży.


Odważ się wszakże zanurzyć w niniejszy wątek. Pojedynczy warsztat na pewno nie będzie dysponował naprawdę tak wszechstronnym zespołem pojazdów czy sprzętem jak instytucja będąca elementem pajęczyny składającej się z wielu kooperantów. O wykwalifikowanych mechaników czy sprawdzonych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej w naszej markowej sieci niż w indywidualnym zakładzie. Jednostkowy warsztat niestety nie posiada całego asortymentu sprzętu, my modyfikujemy się właściwie do sytuacji i wysyłamy optymalny sprzęt i wytypowanych zawodowców, a gwarantuje nam to firmowa pajęczyna warsztatów działająca niczym naczynia połączone.


Podstawę dostarczania naszych usług definiuje reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie z tego powodu. Nasza firmowa platforma będzie na pewno czuwać nad działalnością wysłanej obsady profesjonalistów, którzy będą drużyną z niewielkiego warsztatu, prawdopodobnie powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni mając takie zaplecze.


Niezależna ocena usług powoduje, że często będziecie mieć mniejsze nakłady niż oczekujecie. Zlecenia z OC i Assistance realizujemy w limicie ubezpieczenia.


Oto MegaHol – na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Czerniejewa, który oczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: