LAWETA KOŹMIN WIELKOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOŹMIN WIELKOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się szczerze zaznaczyć, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie zakłada, że odmawiamy wykonania innych zamówień, a wprost odwrotnie administrując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą potrafimy obsłużyć kilka zleceń równolegle. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie rezygnujemy ze zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku reprezentacyjna usługa, ale oczywiście zespoły rozlokowane po całej Polsce są gotowe na to żeby poradzić sobie z każdym zamówieniem.


Nie znajdziesz miejsc bezpiecznych i na ogół można mieć awarię pojazdu. Jeżeli stanie się to w okolicy naszego Koźmina Wielkopolskiego wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie niezawodne rozwiązanie. Tymczasem może zdarzyć się, że nie zajdzie przymus holowania. Absolutnie w pierwszej kolejności można wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane kadry mogą sobie poradzić z reperacją. Zatem, prawdopodobne jest, że rozwiążemy awarię w miejscu wydarzenia.


A poradzimy sobie z jakąkolwiek niesprawnością. Zdobyte doświadczenie zbudowało naszą pewność siebie, i dzisiaj to przekłada się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Drobne naprawy, które wystarczy wykonać w terenie to dla nas zazwyczaj przeciętne niesprawności, a klientom utrudniają dalszą drogę. Zawsze jesteśmy zdeterminowani zainteresować się dowolną drobnostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład może nieodpalający silnik, pęknięta opona czy ubytek paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to załatwimy.


To jest znaczące! Jeżeli kompletnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się martwić, bowiem my wyczekujemy tuż za miedzą. Znamy tutaj każdy zakątek dlatego nie jest ważne, gdzie utknąłeś ze swoją usterką bez problemów szybko cię odnajdziemy. Zdarza się kłopot to potrzeba działać, chwila nie jest kluczowa gdyż ważni powinni być przyjaciele przekonani do pomocy, zatem możesz do pomocy drogowej zatelefonować o dowolnej porze. Powinieneś mieć jasność co do tego, że jesteś naszym przyjacielem nawet wówczas gdy przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Tacy jesteśmy.Oczywiście i w dzień i w nocy będziesz mógł na nas polegać:

  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę

NASZA GALERIA


Osobiście zorientuj się co ukrywa nasza oferta jeśli wciąż nie czujesz pewności. Lecz tutaj w Koźminie Wielkopolskim jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny tabor lawet lub autolawet jest zaadaptowany do przewozu dowolnego modelu pojazdu, choć nigdy nie kryjemy, że szczególnie przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy świadomość, że tanią strategią interwencji jest holowanie, zwłaszcza gdy mowa o samochodach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej może się takiej interwencji podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie promowalibyśmy sięgnięcie po usługi specjalistów.


Znajdą się preteksty żeby tą wskazówkę rozważać serio. Kluczowe są doświadczenie oraz profesjonalizm znaczące przy wykonaniu tej usługi. Również stosowny sprzęt, albowiem normalna linka holownicza umie bywać tandetna. Zaś w sytuacji kiedy odległe trasy coraz częściej realizujemy autostradą lub drogą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, iż na takich trasach holowanie jest zakazane. Z tego powodu należałoby dobrać pomoc drogową MegaHol, gdyż zarządzamy i dobrym sprzętem i fachową obsługą.


Czuwające w naszym taborze lawety i autolawety pozwalają nam na przewiezienie jakiegokolwiek rodzaju samochodu. Czyż trzeba wyczekiwać czegoś lepszego niż spokojnego oraz szybkiego przewiezienia niesprawnych aut i ich podróżnych na wyznaczone miejsce, no zapewne nie, natomiast my właśnie takimi problemami się zajmujemy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co kochamy. Transport aut ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to strefy w których staramy się być najlepsi. Zapewniamy wartościową propozycję i profesjonalne przeprowadzenie prac. Usterka TIR-a na szosie może stać się znacznym kłopotem. Usterka na szosie dwupasmowej może wyizolować z ruchu pojedynczy pas i zostać przesłanką kilometrowych zatorów. Kiedy kolizja nadejdzie na uczęszczanej trasie jednopasmowej to skutek potrafi być jeszcze groźniejszy. Więc z tego powodu cenić trzeba szybkie, profesjonalne reperacje w rejonie lokalizacji zderzenia, i profesjonalny transport tych pojazdów.


Wszystkim co zasadniczo niezbędne do kasacji takich szkód zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do prac posiłkowych. Na co dzień mamy więc szansę sprawnego odblokowania drogi i przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze położenie zapewniające podjęcie bezpiecznej formy remontu. Uciążliwe pojazdy wszelkiego standardu takie jak autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, potrafimy przez 24 godziny na dobę dostarczyć na wskazane miejsce szybko oraz bezawaryjnie.


Ale w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna załoga i to właśnie oni zapewniają prawdziwą kondycję naszych profesjonalnych usług.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik i niskopodwoziówka nawet nie będą uzasadnione. Choćby na drodze szybkiego ruchu skutki usterki może skasować mobilny serwis, który na miejsce dotrze skutecznie i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Mobilny serwis jest zaaranżowany równie na wulkanizację opon jak i na nieznaczne remonty napędu. Na każdym poziomie staramy się osiągnąć wszystko co wykonalne, z tego powodu jedziemy po zrealizowaniu dokładnego sondażu w czasie przyjmowania zamówienia. W każdym przypadku posiadamy możliwość przywołania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na wypadek jeśliby sprawna naprawa okazała się niewykonalna.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas samodzielny incydent bowiem każda awaria jest wyjątkowa. Nasi klienci maja prawo do złej opinii, to my musimy być zawodowcami więc potrafimy odpuścić przyjaciołom traktując każde zlecenie jednostkowo. Luksus pracy gwarantuje nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze, zatem wysłuchanie zleceniodawcy może nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rozwinęliśmy firmową propozycję, jakkolwiek standardowe usługi na tym posunięciu absolutnie nie cierpią, gdyż transport maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych wynika z bogatej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym padoku. To prawda, że w tej dyscyplinie przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednak jeśli pośród perfekcyjnych kierowców ma się tylu z stosownym doświadczeniem nie można nie wykorzystać podobnego potencjału.


Frachty realizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na wybrane miejsce maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich choć małych wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Także ładunki ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Od początku ubezpieczamy frachty jakkolwiek zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych profesjonalnych rękach są bezpieczne. Przenigdy nie zarzucamy firmowych klientów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem dokumentów potrzebnych do realizacji zleconego transportu.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek czynnik, aby tym razem nie? Jeżeli akurat nie znamy veta to widocznie może być MegaHol. Wolno nam sobie w tym miejscu wypisywać, że jesteśmy najlepsi, ale nikt kto faktycznie tak pisze absolutnie nie deprecjonuje zdolności innych. Nie powinno się przyjmować, iż coś nie idzie właściwie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej gdy tak mnóstwo takiego typu zakładów broni się w sektorze.


Odważ się wszakże wgryźć w niniejszy temat. Jeżeli tworzymy sieć, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu jest o wiele poważniejsze niż w jednostkowym warsztacie. O wyspecjalizowanych mechaników i doświadczonych kierowców też zapewne jest łatwiej w naszej markowej pajęczynie niż w pojedynczym warsztacie. Jednostkowy zakład nie ma całego asortymentu sprzętu, my modyfikujemy się konkretnie do zlecenia i dostarczamy odpowiedni sprzęt plus wytypowanych fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa pajęczyna warsztatów pracująca tak jak naczynia połączone.


Właśnie w związku z tym sprawdza nam się wyśmienicie, jako podwalina oferowania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa platforma jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej grupy profesjonalistów, którzy będą ekipą z niewielkiego zakładu, pewnie związaną familijnie względnie przyjaźniami, ale będą spokojni mając takie wsparcie.


Niejednokrotnie opłaty za nasze prace są mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że nigdy nie wspieramy się na taryfikatorze, i szacujemy dowolne wezwanie na bazie realnych danych. Wyjątkowo dogodną formą rozliczenia za nasze zlecenia wydaje się być proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest możliwość zrealizowania pracy w zakresie OC ewentualnie Assistance.


Oto MegaHol – absolutnie nie tylko ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Koźmina Wielkopolskiego, który każdorazowo zjawi się w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: