LAWETA LUBRANIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBRANIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł niniejszego rozdziału, chociaż z drugiej strony otwarci jesteśmy na jakiekolwiek zadania. My kontrahenta widzimy jako przyjaciela w związku z tym w ten sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty ma jego auto. Zaznaczamy to, że naszą specjalnością jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednak wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób wyekwipowane żeby podołać każdemu zadaniu w optymalny sposób.


Na ogół może ci się przytrafić awaria na drodze. Gdy wydarzy się to w bliskości naszego Lubrańca wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie bezpieczne rozwiązanie. Jest właściwie pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast potrzeba samochód holować? W sposób naturalny może się wyklarować, że jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu wzmocniona wyspecjalizowaną załogą. Nasze czynności na miejscu wydarzenia przywiodą do szybkiego usunięcia awarii.


Na szczęście nie było takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie poradzili. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj umacnia nas w przekonaniu, że podejmujemy trafne decyzje w momencie realizacji przyjętych zleceń. Drobne naprawy, które wolno przeprowadzić praktycznie w terenie to dla pomocy drogowej zazwyczaj banalne niesprawności, mimo, że klientom utrudniają dalszą podróż. Jesteśmy gotowi zająć się dowolną drobnostką czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający napęd, pęknięta opona czy może ubytek paliwa, my szybko to załatwimy.


Nie myśl o tym, lecz miej to stale w pamięci. My jesteśmy stąd, w związku z tym kiedy nie umiesz wyjaśnić gdzie masz awarię nie ma potrzeby się trapić. Bądź pewien, iż masz w nas przyjaciół, w związku z tym nie dręcz się, iż nie wiesz gdzie przebywasz my na pewno cię wyszukamy. Nigdy nie zastanawiaj się nad porą dnia przywołuj pomoc drogową natychmiast kiedy potrafimy być tobie potrzebni. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada dużo przyjaciół i przenigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. Właśnie tak właściwie mamy.Jesteśmy zdeterminowani do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy i w granicach Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Tutaj na naszym portalu możesz zaznajomić się ze elementami kompletnej oferty to ułatwi ci podjęcie kluczowej decyzji o potencjalnej współpracy. Ale na przyjaciół z Lubrańca możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Istotą wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza baza lawet czy autolawet na sto procent jest skomponowana do przewozu każdego auta. Jedną z metod holowania jest samopomoc kierowców którzy holują samochód, zwłaszcza samochody osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, tymczasem naszą poradą absolutnie jest zalecenie by o pomoc prosić w podobnym momencie profesjonalistów.


Taką poradę powinno się wziąć na poważnie. Przy holowaniu wyjątkowo istotne są biegłość i fachowość. Dodatkowo właściwy sprzęt, ponieważ zwyczajna lina holownicza potrafi bywać awaryjna. Trzeba także mieć w pamięci, iż holowanie tego standardu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu na sto procent jest zakazane. A tu faktycznie powinno być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety a także autolawety pozwolą nam na przetransportowanie dowolnego rodzaju samochodu. Przerzut aut to nasza specjalność, dlatego o dowolnej porze wolno państwu nas wezwać byśmy należycie przeprowadzili zamówioną u nas pracę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co kochamy. Przewóz samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to strefy w jakich staramy się być najlepsi. Wartościowa paleta oraz pewność wysokiej klasy naszych prac jest sensownym krokiem w stronę wypracowania takiego celu. Kierowcy dobrze rozumieją jak skomplikowaną jest na szosie usterka TIR-a. Wyizolowanie jednego pasa ruchu potrafi wywołać kilometrowe zatory nawet na szosie dwupasmowej. Tylko nie sądźmy, iż będzie spokojniej na bocznych szosach bowiem bywają one bardzo ruchliwe, tymczasem niesprawność TIR-a jest w stanie je całkowicie unieruchomić. I dlatego szanować trzeba błyskawiczne, zawodowe poprawki w rejonie lokalizacji zajścia, oraz profesjonalny przerzut podobnych samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do wyciągania masywnych samochodów z rowu , a także pozwalający na postawienie ich na kołach. Na co dzień mamy zatem swobodę sprawnego odblokowania trasy i przewiezienia TIR-a w najlepsze położenie zapewniające podjęcie bezkolizyjnej reperacji. Cały kalejdoskop kłopotliwych samochodów: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, prędko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod wyznaczony adres.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych zespołach pełni dyżur fachowa załoga będąc również gwarantem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

Być może holownik oraz niskopodwoziówka tym razem nie będą zasadne. Awarię będą mogli wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w lokalizację zdarzenia przyjedzie zasadniczo prędzej.


Od niedużych reperacji motoru po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne typy niesprawności. Dzieje się tak z tego powodu, iż przy odbieraniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle obszerny rekonesans żeby mechanik mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać zupełnie zorganizowany do akcji. Rzecz zrozumiała, że w sposób naturalny potrafi wypaść coś zaskakującego i błyskawiczna naprawa nie może być wykonalna, lecz w tej sytuacji bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka oczekująca jedynie na zlecenie.


Przedkładane przez nas jednostkowe podejście do wezwań zrodziło się z faktu, iż niesprawności mimo, że pokrewne nierzadko pozostają wyjątkowo różne. Wszyscy kontrahenci maja prawo do niewłaściwej oceny, to my jesteśmy profesjonalistami i potrafimy przebaczyć przyjaciołom traktując każde zamówienie indywidualnie. Możemy tak działać dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam jednoznaczny luksus działania.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy naszą propozycję, lecz podstawowe usługi na tym posunięciu absolutnie nie tracą, ponieważ fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych wynika z pełnej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym padoku. Idealne użycie potencjału kadry redukuje ogólne nakłady na działalność, no i tym samym redukuje cenę usługi dla konkretnego klienta, mogło by być osobliwe gdybyśmy takiego potencjału nie dostrzegli.


Umiejętnie przewieziemy na określone miejsce pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na obszarze całego kraju i zagranicą. Przyjmujemy też wezwania na ładunki ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy pewni naszych kierowców oraz sprzętu z którego korzystają, nie mniej zawsze nasze profesjonalne przewozy są ubezpieczone. Przejmujemy na siebie jakiekolwiek formalności połączone z transportem w tym ewentualne, niezbędne zaświadczenia wykazując się w ten sposób kompletną dokumentacją nieodzowną do oferowania takiej pracy.Dlaczego my?

Toć czemu to ma być nie? No to niech będzie, że MegaHol. Staramy się sobie tu pisać, że jesteśmy najlepsi, ale nikt kto tak pisze rzecz jasna nie deprecjonuje kompetencji innych. Zapewne sprawdzają się w działaniu potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek jest ich na rynku wyjątkowo dużo.


Winno się na pewno zgłębić ten problem szerzej. Prawdopodobieństwo zadysponowania niezbędnego sprzętu w naszym przykładzie jest znacząco korzystniejsze niż w jednostkowym warsztacie choćby ze względu na ilość wspólników. Rzecz jasna nie odmiennie ma się rzecz z załogą o wysokich kompetencjach lub z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Indywidualny warsztat niestety nie ma całego asortymentu sprzętu, my modyfikujemy się konkretnie do okoliczności i dostarczamy właściwy sprzęt plus dobranych zawodowców, a gwarantuje nam to firmowa sieć oddziałów pracująca niczym naczynia połączone.


Dokładnie dlatego sprawdza nam się doskonale, jako podwalina świadczenia firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z usługą dojedzie niewielka, zaprzyjaźniona grupa profesjonalistów, ale wspierana energią naszej firmowej sieci.


Nie potrzebujemy cennika ponieważ jakiekolwiek wezwanie oceniamy jednostkowo, a takie podejście posiada bezpośrednie odzwierciedlenie w niejednokrotnie niższych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Zlecenia z OC oraz Assistance wykonujemy w limicie ubezpieczenia.


To MegaHol – jest jasne, że nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Lubrańca, który przyrzeka Ci spokojną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: