LAWETA CHODECZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHODECZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się uczciwie podkreślić, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie oznacza, że odmawiamy realizacji odmiennych zamówień, a zgoła odwrotnie zarządzając doskonale zaopatrzoną bazą potrafimy obsłużyć wiele zamówień równolegle. Naszych kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi samochodami. Z uwagi na to, każdy z wszystkich warsztatów, rozmieszczonych po całej Polsce, jest zdolny w bliźniaczym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Awaria samochodu potrafi zaskoczyć cię w dowolnej chwili w niemal nie spodziewanym momencie. Gdy zdarzy się to w rejonie naszego Chodcza wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie pewne rozstrzygnięcie. Chociaż praktycznie holowanie pojazdu bywa nieuzasadnione. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, a także kompletnie wykwalifikowaną kadrą. Zaś w efekcie usterka będzie usunięta na miejscu.


Nie ma takiej usterki z jaką byśmy sobie nie dali rady. Do tej pory obojętnie jakie wezwanie realizowaliśmy skutecznie i oczywiście nie szukamy powodu by jakoś to się odwróciło. Niewątpliwie nie istnieją takie reguły, jednak często wiele utrudniających dalszą jazdę awarii okazuje się być banalnymi usterkami, które po drobnej naprawie na miejscu zdarzenia zawsze są efektywnie likwidowane przez nasze wykwalifikowane brygady. Zezwól, że zajmiemy się również drobnymi naprawami na drodze, jakie paraliżują dalsza jazdę, a oczywiście nie możecie ich sami zreperować. Niech ci się nigdy nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, ponieważ na trasie także skromna niesprawność auta często okazuje się trudna do samodzielnej reperacji, dlatego wycieraczki oraz opony, ubytek paliwa , a może nieodpalający silnik także czasami potrzebują naszej usługi.


Nie myśl o tym, lecz miej to ciągle w pamięci. Kiedy całkowicie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie potrzebujesz się trapić, bo my oczekujemy tuż za miedzą. Przypadek, że ze swoim problemem ugrzązłeś w miejscu niezrozumiałym dla ciebie do usytuowania nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy tu dowolny kąt. Potrzebujesz pomocy wtedy dzwonisz, oczywiście nie ważne o której godzinie, twoi przyjaciele czuwają przez pełną dobę. Wspaniale jest mieć przyjaciół na jakich zawsze można się oprzeć tak zaufanych jak pomoc drogowa MegaHol. Albowiem żyć trzeba stosownie.


Zawsze możesz rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tutaj rozpisana w detalach więc masz czas rozwiać wątpliwości. Ale na przyjaciół z Chodcza jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do transportu jakiegokolwiek auta. I choć kultową procedurą przewozu zepsutego auta osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy prowadzący, to my jednak zachęcamy by skorzystać z zawodowej usługi.


Istnieje parę powodów dla jakich powinno się odczytać tą poradę poważnie. Kwalifikacje oraz profesjonalizm są konieczne dla zaufania przy holowaniu. Niezmiernie kluczowy jest sprzęt z jakiego w tej sytuacji korzystamy ponieważ pospolita lina holownicza regularnie jest niedoskonała. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zakazane. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol zarządzająca zawodowymi składami, i odpowiednim sprzętem do lawetowania powinna być najwłaściwszym doborem.


Posiadamy lawety lub autolawety dopasowane do przewozu dowolnego rodzaju aut, oraz pasażerów. Odpowiedni transport przywieziemy prędko w rejon wypadku i pewnie dowieziemy na wybrane miejsce i pojazd i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz jedyny żywioł. Każdy chce stać się najefektywniejszym w swojej branży, tymczasem my w transporcie samochodów ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego stanu. Świetna oferta plus pewność wysokiej marki własnych usług jest sensownym krokiem w kierunku uzyskania tego ideału. Usterka TIR-a na drodze może być wielkim problemem. Także gdy awaria znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych magistralach samo wyizolowanie jednego pasa ruchu na parę godzin może stworzyć wielokilometrowe korki. Rzecz jasna nie oczekujmy, że będzie lepiej na peryferyjnych szosach gdyż bywają one bardzo ruchliwe, a niesprawność TIR-a może je kompletnie unieruchomić. Musi się zatem docenić ekspertów od remontów bezpośrednio w terenie a także kompetentnego transportu pojazdów.


Bezpośrednio w ofercie MegaHolholowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz specjalistyczny sprzęt dodatkowy, w tym także adekwatny sprzęt do wydostania uciążliwego samochodu z parowu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Posiadamy, więc niezbędne narzędzia, żeby wykonać zabieg bezpiecznej formy remontu po poprzednim ogarnięciu trasy z awaryjnie uwięzionego, trudnego samochodu. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy cały wachlarz dużych samochodów w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Gwarancją jakości naszych usług jest również profesjonalna kadra dostępna dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozwikłanie problemu może również być całkiem indywidualne no i holownik , a także niskopodwoziówka na szczęście nie będą konieczne. Niesprawność potrafią usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia dotrze istotnie prędzej.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być zabezpieczeni na wiele typów usterek od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Próbujemy wcześniej określić powód awarii i dlatego przeprowadzamy precyzyjny sondaż podczas przyjmowania zamówienia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyjeżdżają zawsze przygotowani. Rzeczywiście w czasie reperacji może się okazać, że niesprawność jest uciążliwsza niż wcześniejsze obliczenia , ale w takiej sytuacji szybko zawsze jest sprowadzana, oczekująca na wezwanie autolawety lub naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Niesprawności, aczkolwiek siostrzane bywają właściwie nadzwyczaj rożne, z tego powodu też do potencjalnych zleceń podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy podpowiedzi, z tego powodu, że zawsze są naszymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Wolno nam to robić bowiem posiadamy luksus oparcia gruntownie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w firmowym taborze posiadamy pod dostatkiem, stąd daliśmy sobie pozwolenie na rozwinięcie naszej oferty o przewóz maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. To prawda, że w takiej domenie frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednak gdy pośród doskonałych kierowców wykorzystuje się tylu z właściwym doświadczeniem nie można nie zagospodarować tego potencjału.


Przewozy wykonujemy w kraju i zagranicą skutecznie przerzucając na określone miejsce maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich choć niedużych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Zatwierdzamy oczywiście wezwania na ładunki ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki jednak jesteśmy przekonani, iż w naszych opiekuńczych rękach zawsze są bezpieczne. Całkowite procedury również listy wskazane do specyfikacji połączonej z prowadzoną przez nas pracą, w każdym przypadku przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Toć czemu akurat nie? Czemu nie MegaHol? Nie zamierzamy by inni odbierali się gorsi, jednak bardzo potrzebujemy być najlepsi. Przypuszczamy, że każda pomoc drogowa, jakich istnieje wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich pewnie jest zdecydowanie mniej, potwierdza się w pracy.


Warto jednak inaczej na to zagadnienie popatrzeć. Nasza firmowa moc bierze się z platformy licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu i taboru co może być nieosiągalne dla indywidualnego warsztatu. Podobnie sytuacja ma się z wyspecjalizowaną kadrą, i oczywiście z kierowcami o idealnych kompetencjach czy praktyce. Pojedynczy warsztat niestety nie posiada wachlarza sprzętu, my dopasowujemy się właściwie do sytuacji i kierujemy na miejsce właściwy sprzęt i dobranych profesjonalistów, a gwarantuje nam to firmowa platforma oddziałów pracująca tak jak naczynia połączone.


Jako podwalina określająca regułę dostarczania firmowych usług wyśmienicie sprawdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa pajęczyna jest zobligowana by czuwać nad pracą wyprawionej grupy zawodowców, którzy będą ekipą z niewielkiego warsztatu, pewnie związaną rodzinnie lub przyjaźniami, ale będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie partnerstwo.


Indywidualna ocena prac powoduje, że niejednokrotnie będziecie mieć skromniejsze koszty niż się spodziewacie. Prace które regulujemy osobiście z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC ewentualnie Assistance akurat nie wymagają żadnych opłat klienta.


A oto jest MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Chodcza, który w każdym przypadku zjawi się jeśli znajdziesz się w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: