LAWETA LUBIEŃ KUJAWSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBIEŃ KUJAWSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy interwencję bowiem podstawowym naszym powołaniem jest świadczenie usługi pomocy, jednak powinno się dodać, że naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa i takiemu powołaniu podporządkowujemy nasz sprzęt i umiejętności. W związku z tym właściwie nie kierujemy uwagi na gabaryt pojazdu dlatego, że nasi klienci zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze uczynki utrwalały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół poznaje się w biedzie. Zaznaczamy to, że naszą specjalnością jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozłożone w całej Polsce muszą być w taki sposób zaopatrzone żeby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w należyty sposób.


Niestety nie wolno liczyć na to, iż w podróży zostawią w spokoju nas awarie samochodu. Usterka może wam się przydarzyć w okolicach Lubienia Kujawskiego, ale zachowaj spokój bo i tu mamy swój oddział, zatem spokojnie wybierz numer do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji nadzwyczaj szybko. Holowanie właściwie nie zawsze wydaje się być obowiązkowe. Absolutnie w pierwszej kolejności można wykorzystać mobilny serwis, a nasze perfekcyjnie wykwalifikowane kadry są w stanie sobie poradzić z naprawą. A w efekcie usterka zostanie skasowana na miejscu powstania.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z każdą usterką. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która obecnie utwierdza nas w przeświadczeniu, że podejmujemy właściwe decyzje w czasie finalizacji zdobytych zamówień. Absolutnie nie istnieją takie reguły, ale bez wątpienia generalnie wiele hamujących dalszą jazdę usterek okazuje się być typowymi wadami, które przy drobnej naprawie w rejonie wydarzenia powinny być precyzyjnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane załogi. Zaakceptuj, że zajmiemy się również drobnymi naprawami na drodze, jakie paraliżują dalsza podróż, a niestety nie potraficie ich sami skorygować. Zawsze jesteśmy zdecydowani zainteresować się jakąkolwiek błahostką czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki bądź raczej nieodpalający silnik, rozerwana opona czy ubytek paliwa, my prędko to załatwimy.


Pilnuj by mieć to na względzie. Ty, całkiem możliwe, że przybyłeś tutaj z odległego krańca Polski, natomiast jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Fakt, że ze swoim defektem stanąłeś w miejscu zdarzenia trudnym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie posiadał dla nas znaczenia ponieważ znamy w okolicy miasta dowolny zakątek. Wybierz numer gdy jesteś w potrzebie bez zwracania uwagi na godzinę. Musisz mieć świadomość, iż masz prawo być naszym bliskim przyjacielem nawet wówczas jeśli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie bywa. Naturalnie tak zawsze mamy.Umiemy otoczyć Cię troską przez pełną dobę:

  • Usługi w ramach Assistance i niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co ukrywa nasza paleta możliwości jeśli nadal nie czujesz pewności. Tymczasem na przyjaciół z Lubienia Kujawskiego jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie można powiedzieć, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi czy autoautolawetymi przewozić jakikolwiek inny rodzaj aut. Mamy jasność co do tego, że typową metodą interwencji jest holowanie, zwłaszcza jeżeli mowa o samochodach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej potrafi się podobnej usługi podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to właściwie proponujemy skorzystanie z usługi specjalistów.


Znajdą się argumenty by tę poradę traktować dosłownie. Po pierwsze doświadczenie i fachowość ważne przy realizacji takiej usługi. Lina holownicza, którą przeważnie użytkujemy do podobnego standardu holowania bywa niestety niepewna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest zabronione. Niewątpliwie nie ma potrzeby w zasadzie o tym mówić, jednak dokładnie MegaHol posiada wszystko co potrafi być konieczne, by prawidłowo odholować jakikolwiek pojazd.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety dopasowane do przerzutu każdego typu aut, ale też pasażerów. Optymalny transport zapewnimy prędko na miejsce zderzenia i pewnie przywieziemy na wyznaczone położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Naszym planem jest być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta i gwarancja znakomitej jakości profesjonalnych usług jest istotnym krokiem w kierunku osiągnięcia takiego planu. Awaria TIR-a na trasie może stać się dużym kłopotem. I w sytuacji gdy usterka ma miejsce na dwupasmowych magistralach samo odłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin jest zdolne stworzyć wielokilometrowe korki. Niestety nie oczekujmy, iż będzie spokojniej na peryferyjnych szosach bowiem bywają one bardzo często uczęszczane, tymczasem usterka TIR-a może je totalnie zatkać. Toteż cenni zawsze są specjaliści od szybkich reperacji w miejscu zdarzenia, i oczywiście niezawodnego przewozu pojazdów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także koniecznym sprzętem pobocznym takim, jaki pozwala na wydobycie masywnego TIR-a z kanału oraz umieszczenie go na kołach. Na co dzień mamy zatem szansę błyskawicznego odblokowania drogi oraz przetransportowania TIR-a w najbliższe rejony gwarantujące rozpoczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, duży arsenał kłopotliwych pojazdów dostarczymy szybko i solidnie przez całą dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach pełni dyżur specjalistyczna kadra będąc oczywiście gwarantem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Zawsze potrafi się okazać, że akurat nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Istotnie tak się wydarzy jeżeli skutki zdarzenia uda się skasować na na miejscu kolizji co, chociażby na drodze szybkiego ruchu, szybko może wykonać wyspecjalizowana ekipa mobilnego serwisu.


My jesteśmy przygotowani na wiele rodzajów awarii od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Staramy się przed wyruszeniem ustalić inspirację niesprawności i z tego powodu prowadzimy skrupulatny sondaż podczas przyjmowania zlecenia, dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy ruszają zawsze zorganizowani. Może zdarzyć się, że sondaż telefoniczny jest niepełny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie może przeprowadzić sprawnej reperacji, nie jest to właściwie problem gdyż w odwodzie zawsze wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Niesprawności, aczkolwiek siostrzane często są jednakże bardzo rożne, w związku z tym też do wszelkich zleceń podchodzimy jednostkowo. Klient ma prawo akurat nie mieć racji co do diagnozy okoliczności, jednak my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a dalej wyciągnąć stosowne wnioski, ponieważ w ten sposób działa się z przyjaciółmi. Firmowi mechanicy, wykorzystując odciążenie znakomicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wyciągają z tych konwersacji tylko odpowiednie podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy naszą propozycję, jednakże podstawowe usługi na takim rozwiązaniu zgoła nie cierpią, bowiem transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych wynika z bogatej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym taborze. To fakt, że w tej domenie transportu nie specjalizujemy się, jednak kiedy wśród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie można nie wykorzystać takiego potencjału.


Prędko przywieziemy na wskazane miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy na terenie całego kraju i zagranicą. Łatwo również powierzyć nam przewóz ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Od początku ubezpieczamy ładunki natomiast zawsze jesteśmy przekonani, iż w naszych rękach zawsze są bezpieczne. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności połączone z transportem w tym potencjalne, konieczne uprawnienia wykazując się tym samym całkowitą specyfikacją nieodzowną do oferowania takiej usługi.Dlaczego my?

Toć czemu tym razem nie? Niech, więc będzie, że MegaHol. Akurat nie zamierzamy umniejszać umiejętności pozostałym, jednak także nikt tego nie robi mówiąc, że jest najlepszy. Ciężko sądzić, że coś nie idzie sprawnie w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej jeśli faktycznie dużo tego rodzaju zakładów trzyma się w sektorze.


Popatrz na to jednak nie wprost. Ponieważ tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to prawdopodobieństwo posiadania wystarczającego sprzętu jest zdecydowanie poważniejsze niż w indywidualnym warsztacie. W materii kadr firmowa pajęczyna również posiada wyższość nad pojedynczym zakładem, również w sytuacji jeśli funkcjonują tam prawdziwi profesjonaliści. Stanowimy doskonałe zestawienie nawzajem wspierających się niedużych zakładów, których potęgą wydaje się być niewielka odległość od miejsca zderzenia a także niesamowity dostęp do sprzętu i technologi.


Dokładnie z tego powodu potwierdza nam się wyśmienicie, jako podwalina świadczenia naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa sieć będzie na pewno czuwać nad pracą wyprawionej grupy profesjonalistów, którzy będą załogą z lokalnego zakładu, zapewne związaną familijnie lub przyjaźniami, jednak będą spokojni czując takie zaplecze.


Często stawki za nasze prace zdarzają się mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż nie bazujemy na taryfikatorze, a wyceniamy każde zlecenie na bazie realnych danych. Zamówienia z OC i Assistance prowadzimy w limicie ubezpieczenia.


To MegaHol – na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Jak nikt Twój wrażliwy przyjaciel z Lubienia Kujawskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: