LAWETA UJŚCIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych UJŚCIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale w zasadzie zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na każde zadanie. Jeśli chodzi o nas to klienta widzimy jako przyjaciela więc w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel oczekuje oczywiście nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku sztandarowa usługa, natomiast warsztaty rozlokowane po całej Polsce muszą być gotowe na to żeby radzić sobie z jakimkolwiek zadaniem.


Kłopoty z autem na autostradzie to oczywista sytuacja. Optymalnym rozstrzygnięciem jest w tej sytuacji zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeśli przydarzy ci się taki przypadek w rejonie Ujścia, dlatego, że to niezawodna pomoc drogowa. Powinno się zadać jednak pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie trzeba samochód holować? W każdym przypadku potrafi się okazać, iż wystarczy usługa mobilnego serwisu podparta wykwalifikowaną kadrą. I w efekcie niesprawność będzie wyeliminowana na miejscu zdarzenia.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z każdą awarią. Dotychczasowe doświadczenie ukształtowało własną ufność w siebie, ale dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z realizowanego przez nas zlecenia. Drobne naprawy, jakie warto wykonać w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj proste niesprawności, natomiast kierowcom utrudniają dalszą drogę. Niech ci się tylko nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, ponieważ na trasie i niewielka usterka często okazuje się trudna do indywidualnej naprawy, w tej sytuacji wycieraczki jak również opony, niedobór paliwa lub nieodpalający motor też czasami potrzebują naszej uwagi.


To jest istotne! Kiedy zupełnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się martwić, bo my oczekujemy tuż za miedzą. Znamy tutaj każdy kąt więc nie jest znaczące, w którym miejscu utknąłeś z własną usterką my niedługo cię wyszukamy. Wydzwaniaj jeśli jesteś w opresji bez oglądania się na godzinę. Wspaniale jest mieć przyjaciół na których wciąż potrafimy polegać takich jak pomoc drogowa MegaHol. Bowiem żyć powinno się godnie.


Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co zawiera kompletna propozycja skoro wciąż nie masz ufności. Ale oczywiście tu w Ujściu możesz liczyć na przyjaciół!AutolawetyAutoautolawety 24h

Esencją wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza baza lawet czy autolawet na sto procent jest gotowa do transportu jakiegokolwiek pojazdu. Jedną z odmian holowania jest samopomoc kierowców którzy ciągną pojazd, przede wszystkim samochody osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, lecz naszą wskazówką jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie specjalistów.


Są czynniki aby tą radę traktować dosłownie. Absolutnie najważniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Ogromnie kluczowy bezwzględnie jest sprzęt z jakiego wówczas korzystamy ponieważ przeciętna linka holownicza nierzadko bywa tandetna. Musi się również pamiętać, że holowanie tego rodzaju na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Prawdopodobnie nie trzeba w zasadzie o tym wspominać, jednak właśnie MegaHol utrzymuje wszystko co może być potrzebne, aby właściwie odholować każdy pojazd.


Posiadamy lawety albo autolawety przystosowane do przewozu każdego typu pojazdów, oraz podróżnych. W miejscu zderzenia zjawimy się błyskawicznie kierując tu odpowiedni sprzęt do bezpiecznego przewiezienia waszych samochodów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to utworzyliśmy MegaHol. Przewóz aut ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w jakich pożądamy być najlepsi. Zabezpieczamy mocną paletę , ale też rzetelne wykonanie usług. Awaria Tir-a na trasie, takiego zdarzenia nigdy nie życzymy nikomu, jednak ostatecznie jak wiemy, czasem się zdarza. Nawet kiedy niesprawność ma usytuowanie na dwupasmowych odcinkach dróg każde wyizolowanie jednego pasa ruchu na kilka godzin może stworzyć wielokilometrowe korki. Jest także pewne, iż rezultat potrafi być zwyczajnie bardziej czasochłonny na uczęszczanej, bocznej trasie. Powinno się dlatego zauważyć speców od reperacji bezpośrednio w rejonie zdarzenia i specjalistycznego przewozu pojazdów.


W bazie pojazdów MegaHolholowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt posiłkowy, w tym również właściwy sprzęt do wydobycia dużego samochodu z parowu czy też ustawienia go na kołach. Administrujemy zatem odpowiednimi środkami żeby prędko odblokować jezdnię w ten sposób by można było bezpiecznie przeprowadzić naprawy. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, pełny wachlarz dokuczliwych pojazdów przewieziemy skutecznie oraz pewnie przez całą dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych brygadach pełni dyżur profesjonalna załoga będąc również poręczycielem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyklarować, iż tym razem nie będzie zamówienia na holownik no i niskopodwoziówkę. Usterkę są w stanie usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który w odpowiedni rejon dotrze zdecydowanie szybciej.


My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów usterek od wulkanizacji opon po reperacje motoru. Na każdym szczeblu staramy się uczynić wszystko co potencjalnie możliwe, z tego powodu jedziemy po sfinalizowaniu kompletnego rekonesansu w czasie otrzymywania zamówienia. Rzecz zrozumiała, że każdorazowo może wypaść coś nieoczekiwanego i natychmiastowa naprawa akurat nie będzie osiągalna, jednak wówczas niezwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na zlecenie.


Preferowane przez nas jednostkowe nastawienie do zamówień bierze się z faktu, że niesprawności jakkolwiek bliźniacze niejednokrotnie pozostają wyjątkowo różnorodne. Klient ma prawo nie mieć racji przynajmniej co do oceny sytuacji, jednak my umiemy wsłuchać się w jego prośby i wskazówki, a następnie wysnuć stosowne wnioski, bo tak działa się z przyjaciółmi. Wolno nam to robić bowiem posiadamy luksus zasilenia wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy swoją paletę, jakkolwiek podstawowe usługi na takim rozwiązaniu absolutnie nie tracą, bowiem transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych wynika z dużej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników będących w naszym taborze. Musi się korzystać z wiedzy kadry mimo, że nie specjalizujemy się w tej kompetencji frachtu, lecz wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu możemy zredukować ogólne koszty działalności, a tym samym indywidualne ceny prac.


Efektywnie przewieziemy na wyznaczone miejsce pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na terenie całego kraju i zagranicą. Przedmiotem takiej usługi mogą być również ładunki ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje firmowych kierowców a także sprzętu z którego korzystają, a jednak regularnie zlecone przewozy są ubezpieczone. Jakikolwiek przewóz, szczególnie niestandardowych ładunków domaga się zezwoleń, pełnomocnictw czy też właściwej specyfikacji, jednak na pewno nie obciążamy kontrahenta załatwieniem tych procedur.Dlaczego my?

Niby czemu to ma być nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Nigdy nie pragniemy aby pozostali odbierali się gorsi, jednakże wyraźnie potrzebujemy być najlepsi. Trudno zakładać, że coś nie działa dobrze w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli naprawdę wiele takiego typu warsztatów utrzymuje się na rynku.


Spróbuj się wszakże zanurzyć w ten wątek. Prawdopodobieństwo posiadania stosownego sprzętu w naszym wypadku zapewne jest znacznie korzystniejsze niż w pojedynczym zakładzie bodaj ze względu na ilość partnerów. Tak samo sytuacja ma się z wyspecjalizowaną załogą, jak również z kierowcami o stosownych kompetencjach lub praktyce. Sieć zespołów ulokowanych nieopodal zajścia, współpracując integralnie ze sobą ma możliwość wysłania pomocy z wysoce dopasowaną do sytuacji kadrą oraz właściwym sprzętem.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która czyni podwalinę świadczenia naszych usług potwierdza się dokładnie w związku z tym. Konkretnie do usługi przybywa prawidłowo dobrana grupa ludzi z niewielkiego warsztatu połączona emocjami albo wręcz familijnie, jednak to drużyna jaka może, w każdej minucie zlecenia, otrzymać pomoc całej platformy podobnych zakładów.


Niezależna wycena prac skutkuje tym, że wielokrotnie będziecie mieć niższe wydatki niż oczekujecie. Naturalnie wykonujemy wszelkie zamówienia z OC oraz Assistance i w tym przypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie wyłącznie. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Ujścia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: