LAWETA URZĘDÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych URZĘDÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Jesteście na stronach witryny MegaHol

           

Wygląda na to, że szukasz pomocy drogowej w strefie Urzędowa. Trafiłeś idealnie. w okolicznościach awaryjnych, w wypadkach wszelkich wydarzeń losowych na trasie, a nade wszystko w usługach holowania wszystkich pojazdów poczynając od TIR-a poprzez inne pojazdy ciężarowe i dostawcze, należymy do czołówki w tej domenie. 24h na dobę, bezsporną gwarancję jakości i zaufania zapewnia autolawety wynajęta z MegaHol.


Skoro to usterka wywołaj nasz numer bezzwłocznie. Teraz raczej nie trwoń już czasu na czytanie. Znajdziemy moment aby się jeszcze zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeśli ta gościna jest spowodowana poszukiwaniem bezpieczeństwa. Wypracowania solidnej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. To my zapraszamy do rozmowy. Żebyś miał szansę zapoznać się z firmową bogatą paletą usług, która nie przypisana jest jedynie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj kompletny usługodawca. Na tej stronie będzie to konwersacja wirtualna, jednak z zawodowym profesjonalizmem podyskutujemy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Jedno pytanie zadawane jest zwykle jako początkowe:Jak funkcjonujemy?


MegaHol skupia znaczną grupę niewielkich warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie wyłącznie dla aut ciężarowych, TIRdostawczych, ale w o wiele pełniejszym zakresie. Absolutnie nie nakładamy sobie granic dlatego lawetujemy i niewielkie pojazdy i jednoślady, holujemy samochody osobowe oraz oferujemy transporty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili jesteśmy wstanie przyjąć zlecenie przewozu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy dysponentami odpowiednich lawet lub naczep niskopodwoziowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat z sukcesem działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw ościennych. Aktualnie warto zaczerpnąć z naszej fachowej pomocy również w Urzędowie i w wielu nowych lokalizacjach w Kraju.


W perspektywie zapewne wręcz w całej Polsce.Co uzyskasz na skutek działania sieci MegaHol?


Wysoki standard i bezpieczeństwo usługi skuteczne 24h na dobę. To czytelna gwarancja i nie ma powodu liczyć na więcej od usługi holowania. Niebagatelną cechą usługi determinującą nasze priorytety jest zazwyczaj cena, ale zdecydowanie rzadziej przy wyborze pomocy drogowej. Właśnie sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dotrzeć w rejon kolizji sprawniej. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam traktować indywidualnie i kierować tam załogę właściwie skomponowaną do tej roli. Nie ma szans by było dla MegaHol dylematem wysłanie do skomplikowanego zamówienia kilku mechaników, którzy na co dzień funkcjonują w różnych warsztatach, ale pracujących w granicach naszej sieci. Wysłanie specjalistycznej lawety może być niezadowalające ponieważ TIR lub bus leży w parowie i zupełnie inny sprzęt wraz z brygadą są w tym momencie dodatkowo potrzebni. Dzięki sieci już posiadamy partnerów, którzy potrafią się nawzajem wspomóc w właściwy sprzęt i fachowców. Wspólników, których skromniejsze firmy potrzebują dopiero poszukiwać w momencie kiedy stają się nieodzowni.Czy na skutek działania w sieci wartość usługi się obniża?


Oczywiście nie doszukamy się schematu zdarzeń drogowych, który można by jakoś wprost przepisać na trwały cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przykładów jest statystycznie za mało. w tym przypadku tymczasowej kalkulacji usługi dokonuje dyspozytor, który przyjmuje zgłoszenie. Początkowe oszacowanie kosztów łatwo jest zrobić w czasie składania zamówienia usługi. Albowiem z klientem możemy omówić: model samochodu, drogę do miejsca zdarzenia i potencjalnego miejsca przewozu, rodzaj zniszczeń, a w konsekwencji wariant środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Te dane pozwolą dyżurnemu wstępnie obliczyć wartość usługi. Natomiast rewizja wyceny czasem wydaje się być wskazana po przyjrzeniu się sytuacji bezpośrednio w rejonie zajścia. z góry jednak wolno państwu zaplanować, że wycena identycznej marki usługi w naszej platformie będzie niższa niż u skromniejszych operatorów. Zapewne jest jeszcze jeden bodziec zwrócenia się po pomoc do Nas. To znaczy ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z ogromnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Czy poza holowaniem są w naszym wachlarzu propozycji jakieś dodatkowe usługi?


 • Dzięki platformie wachlarz usług MegaHol wydaje się być znaczny.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest istotą naszej propozycji.
 • Posiadamy autolawety z alternatywą przerzutu do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych aut ciężarowychdostawczych, oraz również osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna 24h na dobę obsługująca dodatkowo auta osobowe.
 • Usługa przewozu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Wśród możliwych usług transportowych również fracht aut niestandardowych takich choćby jak przyczepy mieszkalne, autobusy i tramwaje itp.
 • Transport dłużycowy nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Pewne dla samochodu wydobycie go z trudno dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Ten komfort pełnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym dostarczaniu prac przewozowych gwarantuje nam struktura platformy w której funkcjonujemy. Oczywiście to zasługa sumy i skali posiadanego zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To być może jest osiągalne tylko w sieci, gdzie można właściwie zróżnicować aktywa indywidualnych, zintegrowanych w sieci zakładów. Moc MegaHol przekłada się także na możliwość otwarcia całego szeregu usług równocześnie absolutnie nie dopuszczając strat na marce oraz bezpieczeństwie realizowanych usług. Wszystkie specjalne usługi oferujemy na terenie całego kraju i oczywiście Unii Europejskiej przez cały tydzień i 24h na dobę.Czy jest możliwość zarezerwowania dla siebie takiej kompetentnej interwencji?


Najpewniejsze będzie zapisać sobie nasz numer i wybrać go w razie zaistnienia kłopotu. Jesteśmy zdecydowani na trwałe umowy zapewniające udział naszej marki w działaniach pomocowych co przede wszystkim legitymizuje się w przykładzie klientów flotowych. Stabilną umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów i pozostałych aut ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z nami parafować na korzystnych warunkach chociażby w Urzędowie. Szybki przyjazd na w rejon zajścia to jest to co na początek zabezpiecza zleceniodawcom trwała umowa. Sprawna reakcja, która w ostatnich czasach rośnie do kategorii najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa realizować się kosztem jakości niniejszych, w związku z tym świadomość rodzaju taboru swoich stałych zleceniodawców ma naprawdę kluczowe znaczenie dla skuteczności naszych prac. Choćby serwis mobilny. Kiedy jest z góry gotowy do pracy z rozpoznanym taborem to niewątpliwie wzrasta i sprawność i klasa usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe straty zleceniodawcy. Instytucja, która z MegaHol zawiera umowę raczej nie potrzebuje być lokalna, a jeśli jej tabor systematycznie przemieszcza się w okolicy Urzędowa w jakim celu mają ryzykować problemy z niewykluczoną przymusową pomocą? Dobrze jest mieć pomoc drogową w pobliżu kiedy zdarzy się nam kolizja.


HolowanieMegaHol to podróż do efektu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: