LAWETA ŻARKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻARKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła mamy zwyczajne placówki my zamierzamy być wyjątkowi. Ta pomoc drogowa będzie na pewno taka jak najbliższy przyjaciel, który podąży niezwłocznie by udzielić Tobie ochrony. Przyjaciel godny zaufania wręcz przygotowany na wszelkie rozwiązania.

megah

Gdyby zdarzyła Ci się kraksa lub awaria w strefie naszego Żarki dzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest niedaleko – dzwoń do Pomoc Drogowa „PATYK”. Przybędziemy zaskakująco szybko. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis oraz obsadę specjalistów.


Drobne naprawy na szosie to nie jest temat do dyskusji. Nasze brygady absolutnie nie rezygnują. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I każda z tych okoliczności może Cię zdybać chociażby na środku drogi. Wtedy przybywamy by skasować awarię ku Twojej oraz naszej przyjemności. W każdej chwili zlecenia potrafimy uzgodnić, że wskazana na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Możesz jeszcze oczekiwać na pomoc w kwestii ubezpieczenia miejsca zajścia. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – stale masz komfort rozumiejąc, że dla nas nie jest to komplikacji. My zwyczajnie wiemy gdzie się znajdujesz i jak Ci dopomóc. Bo na naszym terenie rozpoznamy każdą drogę czy wojewódzką czy gminną.


Pamiętaj bieżący telefon do przyjaciela. Dodzwonisz się w każdym przypadku kiedy okaże się konieczny dosłownie w całym kraju. Telefon na pewno jest aktywny 24 godziny na dobę. Dotrzemy – na bank! Naprawdę tak działa prawdziwa pomoc drogowa. Pomoc Drogowa „PATYK” myśli o was. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


Ręczymy za pomoc o każdej porze dnia czy nocy:

  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Żarki czuwa chętny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta albo autoautolawety to najszybsza jak również najłatwiejsza strategia przewiezienia naruszonego pojazdu. Często obserwujemy na trasach półprywatnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że ten format samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Nasza pomoc drogowa w regionie Żarki rozporządza wieloma specjalnymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną), a także wyjątkowo wykwalifikowaną brygadą. Dzięki temu zawsze jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo transportu samochodu i załadunku. Zepsuty pojazd, a także wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę przywieziemy szybko i bezpiecznie na wskazane miejsce.


Gdy stan techniczny pojazdu na to pozwoli i naturalnie przepisy w dowolnej chwili można zdecydować się na holowanie. Ten zestaw zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest prawdziwym kłopotem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, niesprawność pojazdu ciężarowego na trasie. Zazwyczaj awaria TIR-a inicjuje ograniczenie ruchu na drogach. Gdy taka kolizja przebiega zbyt długo często należy planować holowanie. Stanowczo zawsze jesteśmy gotowi na takie rozwikłanie sprawy.


Zarządzamy specjalistycznym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. Potrafimy pewnie i oczywiście sprawnie przewieźć nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, a umożliwia nam to znakomitej jakości naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i rzecz jasna sztywny hol. TIR w parowie sterczący do góry kołami, nawet wówczas kiedy zdarzy się to w mało dostępnym stanowisku, będzie przez nas wydobyty oraz ustawiony do pionu.


Możemy również dostarczyć wystarczający samochód do przewozu ładunków przewożonych w awaryjnym aucie. Zawsze jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich transportu w zlecone miejsce.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem stąd przez całą dobę czuwa nad nim nasza fachowa, wykwalifikowana załoga. Obojętnie jakie zamówienie dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości urzeczywistnić, bez względu na warunki pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Istnieją też nietrudne do rozwiązania usterki. Takie nieskomplikowane usterki, lecz uniemożliwiające dalszą podróż to częste zjawiska. Niedobór oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika innego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona, uszkodzone wycieraczki i mnóstwo innych drobnych incydentów, które mogą nas spotkać na trasie. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich przypadkach potrafi się 24 godziny na dobę wykazać swobodą. Stanie się logiczne, że nie ma argumentu by korzystać z lawety. W 24 godzinnej ofercie usług funkcjonuje dodatkowo mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis dotrze niezwłocznie.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych profesjonalistów. Świadomość szczegółów wielu rozmaitych samochodów bez względu na markę pomaga im podjąć drobne naprawy wprost na ulicy w każdej sytuacji.


Jedyne co potrzeba to pojedynczy telefon. Po określeniu niuansów usterki, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Celem naszych przedsięwzięć jest w pełni odciążyć kierowcę z tego powodu do każdego z przypadków podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Także transport maszyn budowlanych jest znaczącym wycinkiem w obszernej propozycji naszych usług. Bezpieczny transport potrafimy umożliwić dowolnej poważnej maszynie drogowej. Nie przedstawia dla nas problemu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Dobrze wyszkoleni do przewozu niewielkich, jednak wagowo kłopotliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu powiedzmy wózków widłowych. Mając na stanie właściwy zespół pojazdów organizujemy fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Jeżeli Masz dylemat z nietypowym ładunkiem, powiedzmy trudny gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu kieruj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku możesz oczekiwać z naszej strony na szybkie i profesjonalne ukończenie tej usługi. Ubezpieczamy towary, a na oferowane usługi przedstawiamy pełną, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Bowiem naszą działalność uważamy za służbę. Zatem strzeżemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Pomoc Drogowa „PATYK” to pomoc drogowa z charakterem. Ponieważ reguły działania w określonych okolicznościach opracowujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów z wielu ośrodków. Znaczna skuteczność w wydajnym naprawianiu usterki bądź znakomite wyniki frachtu pojazdów są właśnie tego rezultatem.


Na dowolną usługę patrzymy indywidualnie, a potem dowolną jednostkowo szacujemy. Pod rozwagę przy kalkulacji bierze się: lokalizacja zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, przekrój prac wykonanych na miejscu, a także czy została użyta autoautolawety bądź holownik.


Jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, lub do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być wolne od opłat, bowiem szkody pokryte zostaną z OC winnego kolizji ewentualnie ubezpieczeniowej ochrony.Istotne jest Twoje bezpieczeństwo!

Wyłącznie Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – na kontakt, gotowy do pomocy, czeka przyjaciel z Żarki.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: