LAWETA KOZIEGŁOWY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOZIEGŁOWY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa formalne instytucje jesteś w stanie wpaść wszędzie. Oto jest pomoc drogowa, która wysunie do Ciebie uczynną rękę niczym prawdziwy przyjaciel. I jesteś w stanie mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wesprzeć w każdej sytuacji.


Przejeżdżając niedaleko Koziegłowy uczestniczyłeś w kolizji względnie przytrafiła Ci się się usterka pojazdu? Wystukaj numer do przyjaciele – do Pomoc Drogowa „PATYK”. On ciągle czeka w pobliżu oraz będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Dotrzemy bezzwłocznie. W naszej załodze są eksperci którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na ulicy nie będą dla nas problemem. Życzymy wam byście niezawodnie przemierzali polskie autostrady, ale wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie mogą zaskoczyć, zaskakujące niedostatki paliwa w zbiorniku czy uszkodzony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z satysfakcją dojedziemy aby skasować usterkę na miejscu. A jeżeli będzie wskazana autolawety, autoautolawety bądź holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. W strefie stłuczki czy awarii zdecydowanie pomagamy skutecznie ją ochronić. Na każdej drodze, w dowolnym miejscu, w każdym zakątku – to jest nie istotne gdzie utkwił Twój samochód. Znajdziemy dowolne stanowisko i oczywiście udzielimy pomocy. Gdyż na swoim obszarze rozpoznamy każdą drogę czy wojewódzką czy komunalną.


Obowiązkowo zanotuj ewentualnie zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. Umie być niezbędny na obszarze całej Polski. Jest jasne, że nie ma złej godziny ani nie ma niedobrego dnia na telefon. Zajedziemy – bez wątpienia! Bowiem taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK”. Przyjaciół znajduje się w biedzie.


Ta pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę

Odnajdź szczegóły! Przyjaciel z Koziegłowy czuwa zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka modeli na transport niesprawnych pojazdów, natomiast najprostszy i najszybszy to ostatecznie autoautolawety albo autolawety. Na autostradzie jedynie z tej metody transportu jesteśmy w stanie skorzystać bowiem holowanie jest tutaj oficjalnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w obszarze Koziegłowy kieruje wieloma specjalnymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoce wykwalifikowaną ekipą. Absolutnie nie ma wątpliwości, że samochód i w przebiegu załadunku oraz transportu okaże się bezwarunkowo bezpieczny. Przez całą dobę zarówno uszkodzony pojazd jak również jego pasażerów odwieziemy pewnie na określone miejsce.


Wolno państwu zawsze zmienić decyzję oraz zdecydować się na holowanie, jednak zdecydowanie powinien na to przyzwalać stan pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Zawsze jesteśmy na taką decyzję gotowi, wypada jednakże pamiętać, iż taki zespół może się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki mamy problem gdy na trasie usterki nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Zawsze niesprawność TIR-a prowokuje zatory na drogach. Holowanie takiego samochodu staję się nierzadko nader optymalną strategią na odblokowanie trasy. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Holowanie samochodów nie jest dla nas zagadką gdyż rozporządzamy specjalnym sprzętem. Pierwszorzędnej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy umożliwiają nam solidnie i oczywiście odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w chwili gdy jest to wskazane. Każdy pojazd możemy ustawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z rowu także TIR-a, choćby był w kiepskim stanie oraz w mało osiągalnym położeniu.


Jeżeli powstaje ostateczność transportu ładunków z uszkodzonego samochodu posiadamy perspektywę podstawienia stosownego samochodu do ich przewozu. Zorganizujemy natychmiast przewóz alternatywny oraz brygadę, która profesjonalnie przepakuje produkty.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo jest dla nas pierwszym wyborem dlatego przez całą dobę pracuje nad nim nasza doświadczona, wykwalifikowana załoga. Duże zaplecze pozwala nam zrealizować dowolne zamówienie przez całą dobę nie bacząc na pogodę.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje usterek łatwych do wyeliminowania. Owszem, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przebita opona wstrzymują dalszą jazdę, lecz są z pewnością nietrudne do rozwiązania na miejscu zdarzenia. Lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w takich wypadkach umie się całodobowo wykazać biegłością. Laweta nie znajdzie w tym wypadku pracy. Obszerna oferta serwisu obejmuje też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem jak najszybciej.


Profesjonalizm mechaników jest kwintesencją usług jakie świadczy mobilny serwis. Świadomość szczegółów wielu różnorodnych pojazdów bez względu na markę pozwala im rozpocząć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w dowolnej sytuacji.


Gdyby telefon był zajęty natychmiast oddzwonimy. Nie wiele czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce a także chwila na telefoniczne określenie detali awarii, marki pojazdu i rzecz jasna rejonu zdarzenia. Celem naszych działań jest w pełni odciążyć kierowcę dlatego do potencjalnych przypadków przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów konstruują pełną ofertę naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Bezpieczny przewóz jesteśmy w stanie zapewnić każdej wielkiej maszynie drogowej. Transport maszyn rolniczych, również tych wielkich i skomplikowanych, podobnie istnieje w naszej palecie. Niewielkie, ale ciężkie pojazdy powodują mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, uznajmy mniejszy samochód. To zdecydowanie wygoda jednakże warto aby prowadził go kierowca przeszkolony do tego standardu usługi i dokładnie takich przygotowanych kierowców mamy w lokalnym zespole. Mamy ofertę transportu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, gdyż posiadamy optymalny tabor. Kiedy Masz dylemat z niecodziennym towarem, powiedzmy trudny gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Będziesz mógł kalkulować tą usługę zarówno na obszarze kraju jak również zagranicą. Gwarantujemy pełną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Albowiem możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Otóż podstawy działania w konkretnych sprawach konstruujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wyspecjalizowanych zawodowców z wielu ośrodków. Pozwala nam to prędko i profesjonalnie usunąć właściwie każdą niesprawność czy dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek pojazd z pewnością znakomitej jakości i dobrej ceny.


Wszelką usługę szacujemy odrębnie. Szacując wycenę kierujemy uwagę na: rejon zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia i czy została zastosowana autoautolawety lub holownik.


Wszelkie nasze usługi mogą być wolne od opłat jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej i oczywiście naszą usługę będzie na pewno można zapłacić z OC sprawcy kolizji.Miej nas w świadomości!

Zawsze Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Koziegłowy gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: