LAWETA NADARZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NADARZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy być może nie wysoce bardziej trafnym tytułem dla owego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” z tego powodu, że akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że na pewno nie rezygnujemy z takiej usługi przy odmiennych wezwaniach. Naszych klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi samochodami. Jesteśmy gotowi na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce są właściwie wyekwipowane.


Usterka auta potrafi zdziwić cię w dowolnej sytuacji w najmniej spodziewanym punkcie. Jeśli zdarzy się taki kłopot w okolicy naszego Nadarzyna dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie skuteczne rozstrzygnięcie. A prawdopodobne jest, że nie wyniknie potrzeba holowania. W naszych oddziałach rozporządzamy mobilnymi serwisami, a także profesjonalnie wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zdarzenia na jakiś moment objawi się specjalistycznym punktem warsztatowym, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy nakład na usunięcie niesprawności.


I dodajmy, że damy radę sobie z jakąkolwiek niesprawnością. Faktem jest, że do tej pory zawsze rozstrzygaliśmy pozytywnie problemy, nabraliśmy więc przekonania do naszych możliwości. Mnóstwo awarii które utrudniają klientom dalszą drogę dla przeszkolonych ekip okazuje się być banalnymi do naprawienia. Nasze wykwalifikowane załogi zajmą się dowolną drobnostką dlatego wręcz nigdy nie potrzebujesz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod naszą opieką będziesz ubezpieczony na drodze.


Wiedz! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w to miejsce przybyć choćby i z końca kraju. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w naszym rejonie wszystkie zakamarki i znajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś. Potrzebujesz pomocy to dzwonisz, oczywiście nie ważne o której godzinie, twoi przyjaciele czuwają przez pełną dobę. Dotrzemy na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że tacy muszą być przyjaciele.


24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz efektywne usługi:

  • Pomoc w zakresie Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA

SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: