LAWETA USTKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych USTKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością zauważamy Państwa wizytę na stronach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa dedykowanego kwestiom rozmaitych wymiarów działania pomocy drogowej. Usterki, stłuczki i wypadki mogą się nam zdarzyć nawet w najkrótszej drodze. W większości takich epizodów potrzebne może być wówczas wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Wymiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zajścia rozmaitych typowych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – tradycyjnie albo na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół ma prawo mu się przytrafić konieczność tych działań. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa jest środowiskiem w którym kierowca w biedzie znajdzie fachowców. Okoliczności są różne, jednak nasi specjaliści w każdym przypadku i profesjonalnie zdołają udzielić skutecznej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej sieci jaką zarządzamy nasi ludzie mają do wykorzystania dowolny typ transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem niemało kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


Bynajmniej nie znajduj nas niby instytucję jedną spośród wielu. Tutaj jest jednak wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze skłonna niezwłocznie ruszyć z poradą. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą możliwość więc powinno się mu w zupełności zaufać.


Gdyby zdarzyła się Tobie kolizja bądź awaria w strefie naszego Ustki wybierz numer do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. Za nami przyjdzie mobilny serwis i biegła obsługa.


Problemy to nasza profesja więc wykonujemy na poboczach jezdni wszelkie drobne naprawy. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony rupieć na drodze i w ten sposób uszkodzić oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które psują się w obfity deszcz na autostradzie bądź nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem w zamian dostać poważny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie niewielkie awarie wyeliminujemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Autoautolawety lub autolawety są stale dostępne do jazdy. Jeśli okażą się nieodzowne nie może być z tym jakiegokolwiek problemu. Jesteśmy podobnie zdecydowani na holowanie w każdym zespole czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Otrzymujesz pewność, że okolicy zajścia nie porzucimy niezabezpieczonej. Na jakiejkolwiek szosie, w dowolnym miejscu, w dowolnym zakątku – nie jest istotne gdzie utkwił Twój pojazd. My po prostu wiemy gdzie się znajdujesz i jak należy Ci pomóc. Bowiem znajdujemy się u siebie stąd rozpoznamy tu dowolną ścieżkę.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela zawsze musisz mieć przy sobie. Zapewne może być nieodzowny na obszarze całej Polski. Dowolna chwila będzie na pewno właściwa. Wystukaj numer kiedy znalazłeś się w opresji. Nadjedziemy szybko – na pewno! Bowiem Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa, wydajna pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


Umiemy otoczyć Cię kuratelą przez pełną dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Pomoc w ramach Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC stłuczki
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę

Sprawdź detale! Przyjaciel z Ustki czuwa dyspozycyjny do wykonania usługi!


LawetaAutoautolawety 24h

Autoautolawety albo autolawety wchodzą w grę jeśli planujemy szybki oraz łatwy klucz transportu wadliwych pojazdów. Często zauważamy na drogach prywatnie holowane samochody, jednakże warto wiedzieć, że taki sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w regionie Ustki zarządza wieloma profesjonalnymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również wyjątkowo wykwalifikowaną kadrą. Dzięki temu jesteśmy spokojni o zabezpieczenie przewozu pojazdu i oczywiście załadunku. Wszyscy pasażerowie oraz naturalnie pojazd przez całą dobę będą dowiezieni na wskazane miejsce.


Niewykluczoną modyfikację rodzaju usługi na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy kodeksu drogowego i stan techniczny pojazdu. Z maksymalną prędkością 60 km/h może przemieszczać się na drodze taki zespół, holowanie zatem jest po prostu wolniejsze.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Na pewno jest ogromnym dylematem, a my rozumiemy tą sytuację, usterka samochodu ciężarowego na ulicy. Nie dużo samochodów tak skutecznie zdoła utrudnić ruch na drodze jak niesprawny TIR. Holowanie tego samochodu jest niejednokrotnie wysoce przydatną receptą na odblokowanie trasy. Ta pomoc drogowa nienagannie daje sobie radę z takimi sprawami.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie będzie dla nas kłopotem. Znakomitej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pozwalają nam bezpiecznie i sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w okolicznościach kiedy jest to oczekiwane. Każdy pojazd potrafimy ustawić na kołach wcześniej wydobywszy go z parowu również TIR-a, chociażby znajdował się w technicznie złym stanie i w niełatwo przystępnym położeniu.


Przygotujemy też przewóz produktów z zepsutego pojazdu. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich transportu w określone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji całodobowo pilnuje kompetentna, wyspecjalizowana kadra. W każdym momencie doby, nie patrząc na pogodę, rozwojowe zaplecze umożliwia nam przeprowadzić każde zadanie.


Mobilny serwis 24h

Wiele awarii jest łatwych do usunięcia. Takie proste awarie, jednakże wstrzymujące dalszą jazdę to pospolite zjawiska. Niedobór oleju, paliwa bądź czasami dolanie do zbiornika niedobrego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i mnóstwo innych drobnych incydentów, które potrafią nas dopaść w podróży. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych przypadkach umie się przez całą dobę wykazać swobodą. Laweta jak się okaże, nie ma tu zastosowania. Serwis przyjdzie na miejsce awarii bezzwłocznie, a w palecie usług istnieje również funkcjonujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników jest podstawą usług jakie oferuje mobilny serwis. Na trasie mogą zrealizować różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Jedyne co potrzeba to jeden telefon. Chwila omówienia to czas, który jest nam konieczny do zdefiniowania niuansów usterki, marki pojazdu i rejonu zdarzenia, a następnie w kilkanaście chwil będziemy na miejscu. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w największym stopniu wspomóc kierowcę stąd do każdego z incydentów przystępujemy kompleksowo.


Transport niskopodwoziowy

Potrzeby klientów budują obszerną paletę naszych usług w tym transport maszyn budowanych. Dogodny przewóz potrafimy zapewnić każdej poważnej maszynie drogowej. Transport maszyn rolniczych, także takich ciężkich i rzecz jasna skomplikowanych, podobnie jest w naszej propozycji. Niewielkie, ale ciężkie pojazdy powodują trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, uznajmy mniejszy samochód. To zdecydowanie wygoda jednakże warto żeby prowadził go kierowca wyszkolony do tego standardu usługi i oczywiście tych wyszkolonych kierowców mamy w miejscowym oddziale. Propozycja naszych usług mieści również fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. To potrafi zdarzyć się uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy dowolny nietypowy towar.


Takiego standardu usługę można u nas zamówić na obszarze całego kraju. Transportu podejmujemy się również zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi przedstawiamy pełną, konieczną dokumentację.


Dlaczego my?

Bowiem pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa bezwzględnie w 100% rzetelnie podejdzie do twojego problemu przez 24h na dobę i 365 dni w roku dodatkowo na terenie całego kraju, a nie zaledwie w pobliskim regionie. Gdyż wielu profesjonalistów z udokumentowanymi umiejętnościami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i kompetencją byśmy umieli stworzyć metody przynoszące efekt. W znakomitej skuteczności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu dzisiaj zaoferować w dobrej cenie, widać zdecydowanie jak silny wpływ miał na to ten klucz działania.


Dowolna usługa jest nieco inna, zatem każdą wyceniamy osobno. Na pozór podobne usługi jednak się różnią, więc każda wymaga indywidualnej kalkulacji. Wartość zależna jest od następujących czynników: przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy i wykorzystanie części zamiennych.


Nasze usługi mają dobre wyceny, lecz potrafią być nieodpłatne gdy Państwo mają odpowiednie ubezpieczenie Assistance względnie gdy nasza usługa jest spowodowana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z winy osób trzecich i koszty opłaca się z OC winnego kolizji.


Zawsze jesteśmy w sąsiedztwie!
W razie kłopotów Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Ustki gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: