LAWETA BARLINEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BARLINEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu dostarczania takiego zlecenia. Nawet najkrótsza podróż potrafi zakończyć się wypadkiem, stłuczką lub chociażby awarią. W większości takich przypadków konieczne może być w tej sytuacji wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu powstania awarii uniemożliwiającej jazdę, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie klasyczne bądź na sztywnym holu, przerzut lawetą… Uzasadnienie tych działań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w kłopocie zastanie fachowców. Okoliczności są różne, jednak nasi fachowcy w każdym przypadku i rzetelnie zdołają dostarczyć sprawnej pomocy. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem tak samo lekkich samochodów tak jak i ciężkich zestawów ciężarowych lub maszyn. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem z tego powodu do każdego przypadku podchodzą bardzo indywidualnie jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Firmy z identycznej specjalizacji działają tak samo, lecz… Nasza pomoc drogowa może być taka jak najbliższy przyjaciel, który wyjedzie natychmiast by udzielić Tobie ochrony. I jak przyjacielowi nie bójcie się nam zaufać bo jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności.


Przejeżdżając obok Barlinek wziąłeś udział w kolizji bądź dotknęła Cię się usterka pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do MegaHol. On ciągle czeka w sąsiedztwie i na pewno wie jakie kroki trzeba podjąć Zjawimy się na miejscu najszybciej. Dojedziemy z doświadczoną kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Absolutnie nie staną się dla nas kłopotem drobne naprawy na drodze. Życzymy wam byście bezawaryjnie przejeżdżali krajowe ulice, ale wiemy, że zdarzają się przebite koła, silniki które nie mogą odpalić, niespodziewane niedostatki paliwa w zbiorniku czy popsuty mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z satysfakcją dotrzemy żeby usunąć awarię na miejscu zdarzenia. A gdy stanie się tak, że będzie niezbędna autolawety, autoautolawety bądź holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Ubezpieczamy miejsce zdarzenia natychmiast po przyjeździe. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – stale masz luksus rozumiejąc, że dla nas nie stanowi to bariery. Wystarczy nam kilka chwili aby Cię wyszukać i dostarczyć niezbednej pomocy. Mianowicie dlatego, że rozpoznamy dowolną drogę na własnym gruncie.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten numer. To numer do przyjaciela! Gdziekolwiek będziesz my w całej Polsce wyczekujemy na Twój telefon. Jesteś w stanie dzwonić o jakiejkolwiek porze. Przyjedziemy – na sto procent! MegaHol w ten sposób rzeczywiście postępuje. Zaufana pomoc drogowa! Tacy winni być przyjaciele.Potrafimy objąć Cię troską przez całą dobę:

  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance

Odnajdź detale! Przyjaciel z Barlinek czuwa dyspozycyjny do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne samochody szybko oraz najprościej da się przewieźć gdy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Możemy także postawić na holowanie, lecz właściwie na autostradzie wygląda to całkowicie inaczej bowiem tutaj taki model transportu pojazdów jest oficjalnie zabroniony. Branżowe pojazdy i oczywiście fachowa załoga. Pomoc drogowa w okolicy Barlinek ma podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to prawo do gwarantowania całkowitego zabezpieczenia załadunku, a także transportu samochodu. Unieruchomiony pojazd oraz wszystkich pasażerów całodobowo przywieziemy szybko i pewnie na określone miejsce.


Jeżeli stan samochodu to umożliwia i naturalnie przepisy w każdej chwili można zdecydować się na holowanie. Jesteśmy na to przygotowani, wypada jednak pamiętać, że taki zespół musi się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to kłopot kiedy na ulicy ulega usterce pojazd ciężarowy. TIR gdy ulegnie awarii na ogół jest pretekstem do kłopotów na drodze. Często wyłącznym sposobem udrożnienia drogi musi być holowanie. W tym wypadku sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Profesjonalny sprzęt będący na naszym wyposażeniu przyzwala na holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Dostarczymy choćby skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Wykonamy to sprawnie i pewnie dzięki znakomitej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu pomocniczego. TIR w rowie sterczący do góry kołami, i w sytuacji kiedy zdarzy się to w ciężko osiągalnym stanowisku, zostanie przez nas wyciągnięty oraz postawiony do pionu.


Jeśli okaże się użyteczny przewóz ładunków transportowanych przez niesprawny samochód również się takim kłopotem zainteresujemy i zorganizujemy ich transport. Przewieziemy zgodnie z instrukcją, wcześniej zlecając potencjalne oczyszczanie terenu i oczywiście przeładowanie ładunków.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji przez całą dobę pilnuje profesjonalna, wyspecjalizowana kadra. Bez względu na sytuację pogodową w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zadanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii może być prostych do wyeliminowania. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też dolanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki i wiele innych wstrzymujących dalszą drogę, jednakże tych które można zlikwidować z dala od warsztatu. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy przeprowadza w terenie całodobowo. Nie konieczna będzie autolawety. 24 godziny na dobę, obok szybkiego serwisu jest jeszcze czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Obsługa, jaka hołubi mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Na drodze mogą wykonać różne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Oddzwonimy natychmiast gdyby się okazało, że ten numer jest w tym momencie nie dostępny. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na przyjazd na miejsce lecz przez telefon musimy ustalić szczegóły niesprawności, markę pojazdu i jednocześnie rejon zdarzenia. Pokrewna awaria ma prawa mieć różne skutki więc, by w pełni dopomóc kierowcy do konkretnych wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Naszym klientom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. Każdą poważną maszynę drogową, walce bądź na przykład zgarniarki możemy transportować szybko i bezpiecznie. Prowadzimy transport różnych maszyn rolniczych. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, jednak ciężkie mamy jednak adekwatnie wyszkolonych kierowców. Zarządzamy zespołem pojazdów umożliwiającym przewóz ładunków ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Nabyliśmy doświadczenia z transportem nietypowych towarów i teraz jesteśmy przygotowani do transportu choćby kłopotliwego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Takie usługi transportowe przeprowadzamy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Dysponujemy kompletną dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Gdyż pomoc drogowa MegaHol absolutnie w 100% kompetentnie podejdzie do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku do tego na terenie całego kraju, a nie jedynie w pobliskim obszarze. Albowiem wytyczne funkcjonowania w poszczególnych okolicznościach konstruujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. W znakomitej skuteczności oraz jakości usług, jaką potrafimy państwu dzisiaj zaoferować w dobrej cenie, widać ewidentnie jak silny wpływ posiadał na to ten model działania.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Na całkowitą cenę mają wpływ: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i rzecz jasna przekrój czynności wykonanych na miejscu zdarzenia.


Gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, ponieważ szkody zapłacone zostaną z OC sprawcy kolizji lub ubezpieczeniowej ochrony.


Masz stabilność!
W przypadku problemów Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Barlinek zdeterminowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: