LAWETA DĘBNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DĘBNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo wynikać z przykrego doświadczenia jakie przytrafić potrafi się w podróży, nie mniej jest nam przyjemnie, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z usług MegaHol. Usterki, stłuczki i wypadki potrafią się nam zdarzyć chociażby w najkrótszej trasie. Dobrze gdy pomoc drogowa będzie chciała nam wówczas udzielić wsparcia. Usterkę uniemożliwiającą jazdę potrafimy usunąć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia lub zwyczajna wymiana koła, jeśli pojawia się taka potrzeba do dyspozycji mamy sztywny hol czy przerzut lawetą względnie autolawetą. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle ma prawo mu się przytrafić potrzeba tych poczynań. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w kłopocie zastanie specjalistów. Sytuacje bywają różne, ale nasi fachowcy w każdym przypadku i profesjonalnie potrafią dostarczyć sprawnej pomocy. Przewóz lekkich samochodów i wielkich zestawów ciężarowych, ale też maszyn nie stanowi dla naszej ekipy żadnego kłopotu ponieważ mają do wykorzystania pełną paletę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem z tego powodu do każdego przypadku podchodzą niezwykle indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Ta jednostka naprawdę jest zdecydowanie niepodobna do innych. Ta inspirująca pomoc drogowa by udzielić Ci porady wyjedzie bezzwłocznie jakby to był Twój najdroższy przyjaciel. I podobnie jak przyjacielowi można nam zaufać ponieważ jesteśmy przygotowani na wszystko.


Doszło do przypadkowej awarii względnie kolizji? Jeśli jesteś w pobliżu Dębno niczym nie musisz się denerwować zwyczajnie wystukaj numer do przyjaciela – zadzwoń po MegaHol. Przyjedziemy zaskakująco szybko. W tej załodze są zawodowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Nigdy nie będą dla nas komplikacją drobne naprawy na drodze. Stanie się dla nas satysfakcją dopomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa czy w wymianie lub naprawie koła. W dowolnej minucie zlecenia możemy uzgodnić, że nieodzowna jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przyjeździe efektywnie pomożemy ochronić przestrzeń zajścia. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to będzie autostrada czy droga wiejska – to jest nie istotne. Wystarczy nam parę minut po to by Cię znaleźć oraz dostarczyć niezbednej pomocy. A to z tego powodu, że znamy każdą dróżkę na miejscowym obszarze.

NASZA GALERIA


Absolutnie nie wyrzucaj z kontaktów numeru do przyjaciela. W całej Polsce prawdopodobnie może być bardzo przydatny. Absolutnie nie istnieje zła pora ani nie ma nieodpowiedniego dnia na kontakt. Nadjedziemy szybko – możesz być pewien! Gdyż tak funkcjonuje pomoc drogowa MegaHol. Tacy muszą być przyjaciele.Nasza pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Dębno czuwa chętny do akcji!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety dochodzą do głosu jeżeli planujemy szybki jak również prosty system transportu zniszczonych pojazdów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna możliwa metoda bowiem holowanie jest absolutnie legislacyjnie wzbronione. Specjalne pojazdy oraz doświadczona załoga. Pomoc drogowa w obszarze Dębno posiada podstawy by być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku oraz transportu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Na określone miejsce 24 godziny na dobę dowieziemy pojazd oraz potencjalnych pasażerów.


Oczywiście jeśli zezwalają na taki ruch paragrafy i rzecz jasna stan techniczny pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, trzeba niemniej mieć na uwadze, iż ten skład powinien się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający kolizji na trasie to duży dylemat i my zdajemy sobie z tego sprawę. Zazwyczaj usterka TIR-a wywołuje zatory na drogach. Wtedy holowanie staje się nierzadko niezbędne. Z takim kłopotem już mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię prędko i sprawnie.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas zagadką gdyż zarządzamy specjalistycznym sprzętem. Przywieziemy nawet zestaw ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to sprawnie i bezpiecznie dzięki pierwszorzędnej jakości sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu posiłkowego. Ani kłopotliwy dojazd, ani stopień uszkodzenia samochodu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z rowu czy ulokowania go na kołach.


Uszkodzony pojazd może prawdopodobnie transportować ładunki, które nie podległy zepsuciu, jednakże potrzebują dowiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na powołanie tej pomocy. Przeładujemy je i przewieziemy na określone miejsce.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i spokoju dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana kadra. Szerokie zaplecze umożliwia nam zrealizować którekolwiek zadanie przez całą dobę nie zerkając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się również nieskomplikowane do usunięcia awarie. To prawda, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy też wlanie do baku innego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przebita opona przerywają dalszą drogę, ale są stanowczo nieskomplikowane do rozwiązania na poczekaniu. Tutaj kształtuje się pole na którym pokazać się umie pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie będzie na pewno miała w tym wypadku zajęcia. W 24 godzinnej ofercie usług jest dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis przyjedzie bardzo szybko.


Mechanicy z umiejętnościami to majątek jakim dysponuje mobilny serwis. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, niezależnie od marki są w stanie się podjąć na ulicy drobnych napraw w wyjątkowo bogatym przekroju.


Gdyby telefon był zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście minut na dojazd a także kilka minut na telefoniczne uściślenie detali awarii, marki samochodu i oczywiście miejsca zdarzenia. By w pełni pomóc kierowcy do każdego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna propozycja usług jaką świadczymy wszystkim kontrahentom zawiera też przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy spychacze będą mieć u nas zapewniony bezpieczny transport. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te zmuszające do specjalnej troski, też znajdują się na tej liście pojazdów, których przewozu się podejmujemy. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, ale potrzebują specyficznej opieki gdyż są to pojazdy istotnie małe, natomiast wagowo kłopotliwe. Dlatego przeszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Tabor jakim zarządzamy pozwala nam na transport dłużycowy czy fracht towarów ponadnormatywnych. Duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… mnóstwo innych niekonwencjonalnych towarów.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz oczekiwać z naszej strony na energiczne i niezawodne wykonanie tej usługi. Podwaliną świadczenia takiego rodzaju usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i kompetencje. Poza tym grupa nasza gwarantuje indywidualne ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Otóż specjalistyczna pomoc drogowa MegaHol jest osiągalna nie zaledwie w pobliskim regionie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Otóż doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje fachowców z całego szeregu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Duża skuteczność w umiejętnym usuwaniu usterki bądź optymalne wyniki przewozu samochodów są dokładnie tego wynikiem.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy indywidualnie i oczywiście dowolną jednostkowo szacujemy. Kalkulując wycenę kierujemy uwagę na: czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, zakres czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, rodzaj samochodu, który serwisujemy i oczywiście rejon zdarzenia.


Wszystkie nasze usługi mogą być nieodpłatne gdy Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie można opłacić z OC sprawcy stłuczki.


Zapamiętaj!
Na frasunki Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Dębno czeka pod telefonem zdecydowany aby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: