LAWETA DĘBLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DĘBLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy gwarantowaną koncesję na pomaganie


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w jakimi warto szukać usługi pomocy drogowej w strefie Dęblina, w sytuacji usterki pojazdu ewentualnie nietypowego zdarzenia losowego, a szczególnie w kwestii holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego ewentualnie dostawczego. Bezdyskusyjna gwarancja jakości oraz zaufania do usługi przez 24h na dobę jest normalna w przypadku lawet zamówionych z MegaHol.


Jeśli to usterka dzwoń natychmiast. Teraz absolutnie nie trać już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się później zaznajomić lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego gdy ta wizyta jest podyktowana tropieniem zaufania. Ochrony na przyszłość. w takim razie to jest właściwy czas na podjęcie rozmowy. Będziesz mógł nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo profesjonalnej ofercie dużo pełniejszej niż usługi holowania. Wirtualnej konsultacji, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Na wstęp logiczne pytanie:Co cechuje MegaHol?


MegaHol zrzesza niemałą grupę niewielkich warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie wyłącznie dla pojazdów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele obszerniejszym aspekcie. Zdecydowanie nie wyznaczamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i drobne pojazdy i motocykle, holujemy samochody osobowe i oczywiście oferujemy transporty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej nie zaskoczymy wzmianką o tym, że wśród przedstawianych przez naszą pomoc drogową usług odnajduje się dodatkowo przewóz dużego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To zrozumiała decyzja kiedy branżą pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu sieci są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat sprawnie działamy w całym obwodzie Górnego Śląska i województw ościennych. Aktualnie jesteśmy w Dęblinie, ale także w wielu innych lokalizacjach na terenie Kraju i w każdym z tych miejsc można czerpać z naszej fachowej pomocy.


Żywimy zamiary, że już za moment w całym kraju.Co z takiej sieci mają konsumenci?


Gwarancję jakości oraz zaufania usługi przez 24h na dobę. Czyż powinno się oczekiwać więcej w propozycji usług holowania? Nawet bogaci klienci przykładają znaczną wagę do wielkości nakładów na usługi, ale bardzo rzadko zdarza się tak w przypadku przywołań pomocy drogowej. Procedura działania platformy MegaHol ogranicza czas dotarcia w rejon zdarzenia. Perfekcyjnie przygotowane do działania ekipy MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na określone zgłoszenie wyekspediować pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zapotrzebowania. Ba możemy w razie zaistnienia takiej potrzeby łączyć obsady specjalizujące się w odrębnych dziecinach, a niezbędne równocześnie. Bezpośrednio w trudnych sytuacjach najczęściej zmuszeni są do działania ci którzy akuratnie przyjechali i trzeba sprowadzać kolejną firmę gdy, akurat nie można rozwiązać kłopotu. w MegaHol jednocześnie pojawią się wszyscy którzy mogą być przydatni chociażby trzeba było łączyć siły licznego grona warsztatów z sieci. Platforma daje nam przewagę kiedy idzie o posiadanie i mnogość sprzętu, a to przenosi się na sprawność i klasę firmowych usług to znaczy ewidentną korzyść naszych klientów.Jaka obowiązuje wartość usługi?


Pomoc drogowa to uciążliwy materiał do wprowadzenia stałej stawki za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nie do zaplanowania. Zawsze podejmujemy się roboczej kalkulacji usługi w momencie przyjmowania zlecenia. Takie informacje jak rodzaj pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w przekonaniu zleceniodawcy, droga w rejon kolizji i miejsca potencjalnego transportu to wiedza, którą staramy się pozyskać na etapie pierwszej rozmowy. Ta wiedza pozwala na sprawną symulację roboczych kosztów usługi. Jednakże rewizja kalkulacji może być potrzebna po oględzinach na miejscu kolizji. Na szczęście siła sieci polega również na tym, że stawki za poszczególne usługi maleją, w związku z tym przypuszczalnie będą korzystne wobec cenników małych operatorów. MegaHol ma również podpisane umowy z silną grupą ubezpieczycieli co umożliwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Jakie zamówienia wykonujecie prócz holowania pojazdów?


 • Funkcjonowanie w sieci dało MegaHol bogate możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest istotą naszej propozycji.
 • Awaryjny transport podróżnych autolawetą konkretnie do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, innych samochodów ciężarowych czy dostawczych, a dodatkowo pełny serwis pojazdów osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu osobowego.
 • Przewóz wszystkich aut w ramach usług dla przedsiębiorców i kontrahentów prywatnych.
 • Usługowy przewóz, również w granicach umów ciągłych, ciężkiego sprzętu rolniczego, drogowego czy budowlanego.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo tramwaje, naczepy mieszkalne, autokary i pozostałe specyficzne pojazdy.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu oferta naszej firmy obejmuje usługi transportu dłużycowego.
 • Uwalnianie z pobocza, dołu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko takich.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu na trasę brakującego paliwa czy innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Taki komfort całkowitej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu prac przewozowych gwarantuje nam konfiguracja sieci w której pracujemy. Dzięki sieci zdołaliśmy zbudować wyjątkowy tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także dodatkowego sprzętu transportowego będącego w posiadaniu konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w granicach całej struktury. w jedynym momencie, nie tracąc na marce i czasie usługi, możemy prowadzić kilkanaście usług. Wszystkie usługi ponad pomoc drogową oferujemy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, jednak również 24h na dobę przez cały tydzień.Czy być może jest możliwa pewność pomocy z warunkiem udziału MegaHol?


Jeśli uprzednio ktoś zapamięta sobie nasz telefon to nie będzie na pewno jakiejkolwiek komplikacji by nas przywołać w chwili zaistnienia problemu. Na sto procent na taką porękę decydują się zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich mamy zredagowaną korzystną umowę. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi prawdopodobni usługobiorcy flotowi z jakimi zawieramy długoterminowe umowy na opiekę. Oczywiście i tu w Dęblinie. Szybki dojazd na w rejon zajścia oto to co w pierwszym rzędzie zabezpiecza klientom długoterminowa umowa. Wartością stałej umowy może być także skuteczniejsze przygotowanie do zrealizowania usługi, bowiem będziemy z góry znać typ taboru naszego zleceniodawcy. Wzorem ma prawo być tu pomoc serwisu mobilnego, który kiedy jest wyposażony pod znajomy nam tabor zleceniodawcy funkcjonuje oczywiście sprawniej i tym samym ogranicza jego szkody. Umowa z MegaHol na pewno minimalizuje zagrożenie strat, dlatego jeśli działa instytucja, nie obowiązkowo miejscowa, której tabor systematycznie przemieszcza się w rejonie naszego Dęblina to polecamy jej nasze profesjonalne usługi. Lepiej utrzymywać pomoc drogową pod ręką kiedy trafi się nam kolizja.


HolowanieMegaHol – bezpośrednia droga do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: