LAWETA OLSZYNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OLSZYNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła są po prostu firmy my jesteśmy wyjątkowi. Tutaj jest wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdecydowana bezzwłocznie ruszyć z ochroną. Przyjaciel godny kredytu zaufania oraz przygotowany na jakiekolwiek rozwiązanie.


Zdarzył się kłopot z pojazdem dokładnie w pobliżu Olszyna? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który pomoże skasować usterkę i zaradzi efektom stłuczki. Dojedziemy błyskawicznie. Z nami nadjedzie mobilny serwis i doświadczona obsada.


Drobne naprawy to wcale nie jest przeszkoda, która na drodze mogła by stać się dla nas trudnością nie do rozstrzygnięcia. Nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony śmieć na jezdni i w ten sposób uszkodzić oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które psują się w intensywny deszcz na autostradzie lub nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora i mieć ogromny kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie drobne niesprawności usuniemy dla Ciebie ku obustronnej satysfakcji. Zawsze również jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że niezbędna będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Po dotarciu efektywnie wspomożemy zabezpieczyć strefę zajścia. Na dowolnej drodze, w którymkolwiek miejscu, w którymkolwiek zakątku – nie jest istotne gdzie ugrzązł Twój samochód. Odkryjemy dowolne stanowisko oraz udzielimy pomocy. Ponieważ jesteśmy u siebie stąd zlokalizujemy tu każdą ścieżkę.


Bezwzględnie utrwal ewentualnie zapamiętaj ten kontakt do przyjaciela. Dodzwonisz się każdorazowo kiedy okaże się niezbędny nawet w całej Polsce. Każda pora bezwzględnie jest odpowiednia. Dzwoń kiedy znalazłeś się w potrzebie. Przybędziemy z pomocą – możesz być pewien! Gdyż PDS24h Marek Chudzik, wydajna pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Tacy muszą być przyjaciele.


W dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki i w ramach Assistance

Ustal detale! Przyjaciel z Olszyna bezwzględnie jest chętny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport uszkodzonych samochodów może być sprawny i funkcjonalny gdy do tej roboty zastosowana zostanie autolawety albo autoautolawety. Trzeba jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc w sumie to jedyny klucz z którego możemy tu skorzystać. Stabilność dają nam znakomicie zaopatrzone, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także fachowa brygada. Na skutek tego zawsze jesteśmy pewni o bezpieczeństwo transportu samochodu i oczywiście załadunku. Przez całą dobę zarówno defektowy pojazd jak też jego pasażerów odwieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Potencjalną zamianę typu zlecenia na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w każdej chwili o ile przyzwalają na to przepisy i stan techniczny pojazdu. W dowolnej chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny problem to w sumie prędkość przemieszczania sie po drodze. Taki zespół zdecydowanie powinien jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to kłopot kiedy na drodze ulega awarii samochód ciężarowy. Niesprawny TIR na wiele godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. W tych okolicznościach znaczące okazuje się udrożnienie trasy więc bywa, iż pilnie należy podejmować holowanie. Stanowczo jesteśmy gotowi na to rozwikłanie sprawy.


Holowanie każdego typu pojazdu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie może być dla nas dylematem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna gama wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, solidnie oraz efektywnie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe czy autobusy. Nie ma dla nas mało osiągalnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po wypadku wystawimy z dołu, a nastepnie postawimy na kołach.


Awaryjny samochód może czasem transportować ładunki, które nie przepadły ulegając uszkodzeniu, jednakże potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zorganizowanie takiej usługi. Załatwimy natychmiast przewóz zastępczy oraz załogę, która profesjonalnie przeładuje produkty.


Wykwalifikowana, fachowa załoga przez całą dobę czuwa by zapewnić Wam spokój i bezpieczeństwo. W każdym momencie doby, nie patrząc na warunki atmosferyczne, okazałe zaplecze dozwala nam urzeczywistnić dowolne zlecenie.Mobilny serwis 24h


Istnieją czasami proste do rozwiązania awarie. Niedobór oleju, paliwa czy czasami dolanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, ale łatwych do wyeliminowania przypadków niesprawności. Na szczęście pobliska pomoc drogowa przez całą dobę poleca natychmiastowe reperacje przeprowadzone przez mobilny serwis. Nie potrzebna okaże się autolawety. Serwis przybędzie na miejsce usterki najszybciej, a w wachlarzu usług istnieje też pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mobilny serwis zatrudnia najlepszych fachowców. Świadomość detali wielu rozmaitych pojazdów nie bacząc na markę pomaga im podjąć drobne naprawy wprost na poboczu w każdej sytuacji.


Jeśliby telefon okazał się zajęty niezwłocznie oddzwonimy. Wiadomości jakie powinny być nam potrzebne to szczegóły awarii, marka pojazdu i dokładna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdecydowanie w kilkanaście minut. Porównywalna awaria może mieć rozmaite oblicza dlatego, by w całości dopomóc kierowcy do wszystkich zadań przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Opinie usługobiorców kreują pełną propozycję naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. Bezawaryjny przewóz jesteśmy w stanie zagwarantować każdej poważnej maszynie drogowej. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Znacznie mniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, lecz wagowo kłopotliwe mamy jednak należycie przeszkolonych kierowców. Mając na stanie odpowiedni tabor realizujemy fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem niestandardowych towarów i jesteśmy gotowi do transportu choćby ciężkiego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, ale także i zagranicą wykonujemy te usługi. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi rozporządzamy pełną, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Gdyż pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik w 100% rzetelnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku dodatkowo na terenie całego kraju, a nie wyłącznie w naszym obszarze. Otóż cały szereg profesjonalistów z udokumentowanymi kompetencjami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i teorią byśmy umieli stworzyć metody zapewniające pożądany rezultat. Duża skuteczność w umiejętnym likwidowaniu awarii bądź świetne rezultaty przewozu pojazdów są właśnie tego wynikiem.


Zlecenia podlegają jednostkowej ocenie. W wycenie brane są pod rozwagę: model pojazdu który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik i rejon zdarzenia.


Nasze zlecenia utrzymują umiarkowane ceny, jakkolwiek potrafią być wolne od opłat gdy Państwo przedstawią odpowiednie ubezpieczenie Assistance ewentualnie gdy nasza usługa jest podyktowana wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście wydatki opłaca się z OC winnego.Masz gwarancję!

W przypadku trudności Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Olszyna który przenigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: