LAWETA MIKSTAT 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIKSTAT i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWolno się zastanawiać czy też być może nie wysoce bardziej właściwym tytułem dla owego akapitu nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, choć nigdy nie odmawiamy takiej pomocy przy innych działaniach. Na szczęście nie traktujemy was jak klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Zawsze gotowi na holowanie samochodów ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i pozostałych aut i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są odpowiednio wyposażone.


Niesprawność samochodu potrafi zaskoczyć cię w dowolnej sekundzie w niemal nie pożądanym terminie. Absolutnie w takiej chwili nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy jedynie od początku wybierz numer do MegaHol, w okolicy Mikstat to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Natomiast właściwie holowanie pojazdu może okazać się zbędne. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, jak również kompletnie wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce wydarzenia częstokroć okazuje się miejscem aktywności naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie eliminują usterki.


Na szczęście nie obawiamy się, iż jakiś ruch nas zdziwi bowiem posiadamy dość energii, żeby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Nasze podejście na poziomie zrealizowania każdej usługi zapewnia pożądane efekty, w związku z tym trzymamy się tych zasad zawsze dla waszej satysfakcji. Mnóstwo usterek jakie hamują kierowcom dalszą jazdę dla naszych ekip okazuje się być nietrudnymi do usunięcia. Niech ci się nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, ponieważ na drodze chociażby drobna niesprawność często okazuje się niemożliwa do indywidualnej reperacji, w tej sytuacji wycieraczki czy opony, niedobór paliwa , a może nieodpalający napęd także momentami potrzebują naszej porady.


To znaczące! Jeśli całkowicie nie orientujesz się w terenie, nie potrzebujesz się trapić, bowiem my oczekujemy nieopodal za miedzą. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszystkie zakamarki i zlokalizuje cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie masz awarię. Nigdy nie zastanawiaj się nad porą dnia wzywaj nas natychmiast kiedy jesteśmy tobie konieczni. Dobrze jest mieć przyjaciół na jakich zwyczajnie wolno liczyć tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Ponieważ tacy muszą być przyjaciele.Umiemy otoczyć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj rozpisana w detalach czyli będziesz mógł rozwiać wątpliwości. Tymczasem na sto procent jesteś w stanie w Mikstacie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą naszych usług, jednak w zasadzie jak poprzednio wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do przerzutu lawetą lub autolawetą dowolnego auta. Niesprawny samochód wolno zapewne, w ramach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy wybieranie podobnego ryzyka gdy brakuje doświadczenia.


Zdecydowanie tą radę warto przyjąć na serio. Po pierwsze praktyka oraz fachowość ważne przy wykonaniu podobnej usługi. Lina holownicza, jaką przeważnie stosujemy do tego typu holowania jest często zawodna. Teraz gdy wszystkie wyjazdy w olbrzymiej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu czy autostradach znaczącą wiadomością jest fakt, iż holowanie na takich trasach na pewno jest wzbronione. Dlatego wyśmienicie wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, profesjonalne zastępy pomocy drogowej MegaHol są najodpowiedniejszym doborem.


W naszym taborze obecne są lawety, lub autolawety dopasowane do każdego typu samochodów. Czyż trzeba oczekiwać czegoś więcej niż bezpiecznego oraz szybkiego przewiezienia zepsutych samochodów i ich pasażerów na wybrane miejsce, no raczej nie, tymczasem my akurat takimi problemami się zajmujemy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. Transport samochodów ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których staramy się być najskuteczniejsi. Tak samo w ofercie usług jak i w wartości ich realizacji. Wszyscy świetnie kojarzą jakże uciążliwą potrafi być na drodze awaria TIR-a. Usterka na drodze dwupasmowej jest zdolna odłączyć z ruchu jeden pas i zostać przyczyną kilometrowych zatorów. Nawiasem mówiąc rezultat potrafi być bardziej czasochłonny gdy na przykład do niesprawności dojdzie na podrzędnej, ale uczęszczanej szosie. Więc to jest powód dla jakiego cenić trzeba błyskawiczne, fachowe poprawki na miejscu powstania zajścia, no i fachowy przewóz takich samochodów.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol znajdują się holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz profesjonalny sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście stosowny sprzęt do wydostania ciężkiego pojazdu z wykopu czy ustawienia go na kołach. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a potrafimy w tej sytuacji umiejętnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy mogli go bezpiecznie zreperować. Prędko oraz bezpiecznie przewieziemy cały arsenał wielkich samochodów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy.


Poręką marki naszych prac jest też zawodowa kadra dostępna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się okazać, że absolutnie nie będzie zapotrzebowania na holownik i niskopodwoziówkę. Istotnie tak się zdarzy gdy efekty kolizji uda się skasować na w lokalizacji kolizji co, też na drodze szybkiego ruchu, szybko potrafi załatwić wyspecjalizowana obsada mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po minimalne reperacje motoru na takie zdarzenia musi być przygotowany mobilny serwis. Personel mobilnego serwisu odjeżdża całkowicie gotów do pracy dzięki starannemu rekonesansowi, jaki wykonujemy w trakcie zaakceptowania zlecenia. Rzeczywiście w czasie naprawy może się wyklarować, że niesprawność jest poważniejsza niż przewidywania i w takiej sytuacji niezwłocznie jest ściągana, czekająca na zlecenie autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową


Staramy się do zamówień podchodzić wyjątkowo osobiście ponieważ mamy doświadczenie, iż każdy dowolny przykład jest nowy. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich prośby i podpowiedzi. Jesteśmy wstanie tak działać bo mamy luksus pomocy gruntownie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Dysponujemy solidną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników zatem zdało się być oczywistym rozbudowanie naszej palety usług o przywóz ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych. To absolutnie mądra decyzja, gdyż czerpie z potencjału naszych zawodowych kierowców i pojazdów, i tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na zmniejszenie stawek podstawowych prac.


Prędko dostarczymy na określone miejsce przeznaczenia pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, w granicach całego kraju i zagranicą. Realizujemy oczywiście wezwania na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy pewni firmowych kierowców oraz sprzętu z jakiego korzystają, mimo to zawsze wszystkie frachty są ubezpieczone. Całe formalności również dowody konieczne do specyfikacji związanej z wykonywaną przez nas usługą, w każdym przypadku bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego akurat nie? Dlaczego nie MegaHol? Pewnie, że planujemy być najlepsi, jednak ostatecznie akurat nie potrzebujemy aby pozostali czuli się gorsi. Funkcjonuje sporo pomocy drogowych troszkę mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale chyba każda wypełnia wszystkie zadania.


Prosimy przyjrzyj się temu z trochę nowej perspektywy. Jeśli zdążyliśmy zdobyć, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia idealnego sprzętu powinno być znacznie większe niż w jednostkowym warsztacie. W kwestii kadr firmowa pajęczyna także buduje wyższość nad indywidualnym zakładem, nawet wówczas jeśli działają tam doskonali mechanicy. Indywidualny warsztat niestety nie ma wachlarza sprzętu, my komponujemy się właściwie do zlecenia i kierujemy na miejsce właściwy sprzęt i dobranych specjalistów, a gwarantuje nam to firmowa sieć warsztatów pracująca tak jak naczynia połączone.


Kwintesencję oferowania naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się przede wszystkim dlatego. Przypuszczalnie z pomocą dotrze niewielka, familijna drużyna fachowców, jednak wspierana energią naszej firmowej pajęczyny.


U nas nie posiadamy cennika ponieważ dowolne zlecenie szacujemy odrębnie, ale to posiada swoje odbicie w nierzadko mniejszych stawkach niż możecie się spodziewać. Zdecydowanie realizujemy wszelkie zamówienia z OC i Assistance i w tym przypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


To MegaHol – na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Mikstat, który jak nikt przybędzie w chwili będziesz w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: