LAWETA SKOCZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKOCZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół mamy zwyczajne placówki my jesteśmy wyjątkowi. Tutaj jest prawdopodobnie wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle skłonna natychmiast ruszyć z ochroną. I jedynie przyjaciel może być gotowy Tobie pomóc w dowolnych okolicznościach, więc będziesz mógł mu zaufać.


Doszło do niespodziewanej awarii lub stłuczki? Jeśli podróżujesz w pobliżu Skoczów o nic nie potrzebujesz się niepokoić zwyczajnie wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przyjedziemy błyskawicznie. Przybędziemy z fachową ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie nie staną się dla nas uciążliwością. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na rzucony rupieć na jezdni, a w konsekwencji uszkodzić oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które akurat zużywają się w ulewny deszcz na szosie ewentualnie nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać poważny problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie drobne niesprawności skasujemy dla Ciebie ku obustronnej radości. A jeśli będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety bądź holowanie to oczywiście jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Ubezpieczamy miejsce zajścia natychmiast po przybyciu. Nie rozpamiętuj rejonu w którym utknąłeś. Dróżka gminna bądź autostrada nam to nie robi różnicy My natychmiast wiemy gdzie Cię odszukać i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Bowiem lokalne dróżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Więc Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Nawet w granicach całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Dzwoń. Godzina jest bez znaczenia gdy jesteś w opresji. Pojawimy się – na sto procent! Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h w ten sposób właśnie funkcjonuje. Pewna pomoc drogowa! Gdyż w potrzebie zawierz przyjaciołom.


24 godziny na dobę możesz zaplanować naszą usługę:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku

Ustal niuanse! Przyjaciel z Skoczów bezwzględnie jest chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to w sumie najszybsza jak również najprostsza strategia przetransportowania niesprawnego samochodu. Często dostrzegamy na trasach nieformalnie holowane pojazdy, jednakże warto wiedzieć, że ten sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zabroniony. Specjaliści i świetnie wyposażona flota specjalnych pojazdów to energia jaką zarządza pomoc drogowa w okolicy Skoczów. Dla pasażerów wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Pojazd będzie na pewno w naszych rękach zupełnie zabezpieczony w przebiegu załadunku i w transporcie. 24 godziny na dobę zarówno defektowy pojazd jak też jego podróżnych odwieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


stan techniczny samochodu musi być odpowiedni i oczywiście przepisy mają umożliwiać holowanie gdybyśmy planowali postulować taką strategię przewozu. Ten skład może poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie jesteśmy w dowolnej chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający usterce na ulicy to poważny problem i my rozumiemy tą sytuację. Duży TIR może skomplikować ruch na wiele godzin. Jeśli taka usterka przebiega zbyt długo wielokrotnie pozostaje zdecydować się na holowanie. Z tym kłopotem do tej pory mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sytuację szybko i efektywnie.


Zarządzamy profesjonalnym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie dowolnego samochodu. Doskonałej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam bezpiecznie oraz efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w przypadku gdy może być to potrzebne. Choćby TIR-a wydobędziemy z rowu i ustawimy na kołach nie bacząc na stan pojazdu czy skomplikowany dostęp.


Zorganizujemy ponadto transport ładunków z niesprawnego pojazdu. Zorganizujemy niezwłocznie transport zastępczy oraz załogę, która umiejętnie przepakuje ładunki.


24 godziny na dobę fachowa, wykwalifikowana załoga dyżuruje by zagwarantować Wam zabezpieczenie i stabilizację. Bez względu na sytuację pogodową w jakiejkolwiek porze dnia i nocy zawsze jesteśmy w stanie wypełnić każde zadanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować usterkę zdarza się momentami nadzwyczaj szybko. Faktycznie, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przedziurawiona opona uniemożliwiają dalszą podróż, lecz są stanowczo nietrudne do rozwiązania na miejscu. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe naprawy wykonuje w terenie przez całą dobę. Stosowanie lawety będzie na pewno nie celowe. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie najszybciej.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych fachmanów. Znaczny horyzont drobnych napraw, wolnych od marki i rodzaju samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem doskonałego szkolenia.


Gdyby telefon okazał się zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Dane jakie powinny być nam potrzebne to szczegóły usterki, marka pojazdu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zapewne w kilkanaście minut. Kompleksowe podejście do wszystkich epizodów jest esencją naszego postępowania ponieważ naszym kierunkiem jest w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest istotnym kierunkiem w pełnej propozycji naszych usług. Bezpieczny przewóz możemy zapewnić którejkolwiek dużej maszynie drogowej. W grę wchodzi również transport wielkich maszyn rolniczych. Zdecydowanie mniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, lecz wagowo kłopotliwe mamy jednakże właściwie wyszkolonych kierowców. Fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy też są aktualną pozycją w naszej propozycji usług. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba ciężki gruz.


Te usługi transportowe prowadzimy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ponieważ Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h to doświadczona pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w pobliskim obszarze, ale w całym kraju. Gdyż wielu fachmanów z udokumentowanymi umiejętnościami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i teorią byśmy mogli opracować strategie gwarantujące pożądany rezultat. Duża efektywność w sprawnym usuwaniu niesprawności czy doskonałe rezultaty frachtu samochodów są oczywiście tego efektem.


Jakakolwiek usługa jest szczególna, więc każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór pokrewne usługi choć trochę się różnią, dlatego każda zdecydowanie powinna podlegać samodzielnej wycenie. Pod rozwagę przy kalkulacji bierze się: użycie części zamiennych, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zajścia, a także rodzaj pojazdu, który serwisujemy.


Wszystkie nasze usługi mogą być darmowe jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą działalność będzie można sfinansować z OC sprawcy kraksy.Przyjaciel nie zawiedzie!

Niesprawność? Stłuczka? Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – pod telefonem czeka przyjaciel z Skoczów gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: