LAWETA USTROŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych USTROŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza instytucja jest diametralnie niepodobna do innych. W nas odkryjesz to co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię mocnym ramieniem. Przyjaciel godny kredytu zaufania, a przede wszystkim przygotowany na jakiekolwiek rozwiązanie.


Zdarzyła się Tobie awaria ewentualnie kraksa w pobliżu Ustroń, nie zwlekaj tylko wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Nadjedziemy natychmiast. Pojawimy się z profesjonalną brygadą, która obsłuży mobilny serwis.


Nigdy nie są dla naszej ekipy przeszkodą drobne naprawy na trasie. Nie zakładaj, że nie przyjedziemy do błahostki jaką wydaje się być zmiana koła. Wesprzemy nawet przy ratunkowej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Stan pojazdu może sprawić, że nieunikniona okaże się autolawety lub autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie przygotowani. Po dotarciu efektywnie wspomożemy ochronić strefę zajścia. Na którejkolwiek drodze, w każdym miejscu, w jakimkolwiek zaułku – nie jest istotne gdzie stanął Twój samochód. Znajdziemy którekolwiek miejsce, a następnie udzielimy pomocy. Ponieważ mapa pobliskich tras nie ma dla nas zagadek.


Pamiętaj ten kontakt do przyjaciela. Zadziała każdorazowo gdy okaże się niezbędny nawet w całym kraju. Wybierz numer o każdej godzinie dowolnego dnia. Trafimy na miejsce – na sto procent! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Gdyż w biedzie stawiaj na przyjaciół.


Nasza pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego

Jeśli masz czas zbadaj fakty! Przyjaciel z Ustroń bezwzględnie jest zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport niesprawnych pojazdów może być sprawny oraz funkcjonalny gdy do tej roboty użyta zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Powinno się jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie zabronione, więc to w sumie jedyny system jaki możemy tutaj użyć. Nasza pomoc drogowa w rejonie Ustroń kieruje wieloma branżowymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) oraz wysoce wykwalifikowaną załogą. Bezpieczeństwo załadunku i transportu pojazdu jest stuprocentowe dzięki obecnemu zabezpieczeniu.. Przez całą dobę zarówno niesprawny samochód jak i jego pasażerów przywieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Można w każdym przypadku zmienić decyzję oraz postanowić o holowaniu, jednak zdecydowanie powinien na to pozwolić stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Z maksymalną szybkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie taki zestaw, holowanie więc wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający awarii na ulicy to prawdziwy dylemat i my zdajemy sobie z tego sprawę. Duży TIR umie pogmatwać ruch na mnóstwo godzin. W takich okolicznościach częstokroć holowanie może być jedynym sposobem odkorkowania drogi. W tych okolicznościach powinno się zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Dysponujemy fachowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała rodzina sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie i sprawnie transportujemy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe czy autobusy. Chociażby TIR-a wyciągniemy z wykopu, a następnie postawimy na kołach bez względu na stan techniczny pojazdu bądź kłopotliwy dojazd.


Możemy także dostarczyć optymalny samochód do przewozu towarów przewożonych w niesprawnym aucie. Dowieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej zlecając ewentualne sprzątanie i przepakowanie materiałów.


24 godziny na dobę profesjonalna, wykwalifikowana załoga pilnuje aby zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Każde zlecenie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić, bez względu na pogodę, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Wiele awarii jest łatwych do usunięcia. Takie nieskomplikowane awarie, jednakże utrudniające dalszą podróż to pospolite zjawiska. Ubytek oleju, paliwa czy też nalanie do baku niedobrego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych drobnych epizodów, które potrafią nas spotkać na trasie. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście poleca szybkie naprawy 24 godziny na dobę. Laweta będzie nie potrzebna. Różnorodna paleta usług serwisu zawiera też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem niezwłocznie.


Mobilny serwis zatrudnia najlepszych zawodowców. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zasięg drobnych napraw realnych do realizacji na drodze jest szczególnie rozległy.


Jedyne co potrzeba to pojedynczy telefon. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i kilka minut na telefoniczne ustalenie niuansów usterki, marki pojazdu i oczywiście rejonu zajścia. Nie ma bliźniaczych usterek dlatego do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo aby w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Też przewóz maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. Bezpieczny przewóz jesteśmy w stanie zagwarantować dowolnej ciężkiej maszynie drogowej. Transport maszyn rolniczych, także tych wielkich i rzecz jasna branżowych, też istnieje w naszej propozycji. Zdecydowanie skromniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak wagowo uciążliwe mamy jednakże odpowiednio wyszkolonych kierowców. Tabor jakim rozporządzamy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… wiele różnych niekonwencjonalnych ładunków.


Takiego typu usługę można u nas zamówić na terenie naszego kraju. Przewozu podejmujemy się również zagranicą. Gwarantujemy pełną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Bowiem nie jest łatwo istotnie dać gwarancję na zapewnienie Ci fachowej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, ale Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h ją zapewnia. Dlatego że cały szereg fachmanów z potwierdzonymi kompetencjami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i wiedzą byśmy umieli zaprojektować procedury przynoszące efekt. To z tego powodu praktycznie dowolną niesprawność naprawiamy ewidentnie skutecznie. Każdy samochód przewozimy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej można zdefiniować jako rzetelną.


Niezależnej wycenie podlega każda usługa. W symulacji brane są pod rozwagę: zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy i oczywiście wykorzystanie części zamiennych.


Nasze usługi mają umiarkowane wyceny, jakkolwiek są w stanie być nieodpłatne gdy Państwo nabędą optymalne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza aktywność jest wywołana wcześniejszą stłuczką do której doszło z nieuwagi osób trzecich i koszty rozlicza się z OC winnego.Masz gwarancję!

Masz problem sprowadzaj Pomoc drogową Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – przyjaciel z Ustroń czeka pod telefonem zdecydowany aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: