LAWETA STRUMIEŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRUMIEŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie mamy zwyczajne placówki my jesteśmy szczególni. Ta pomoc drogowa by udzielić Ci pomocy podąży bezzwłocznie niby jak Twój zaufany przyjaciel. Taki przyjaciel, jaki jest gotów na każdą możliwość dlatego powinno się mu w zupełności zaufać.


Przebywając obok Strumień brałeś udział w kolizji bądź dotknęła Cię się usterka pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. On ciągle czeka w pobliżu i będzie na pewno zorientowany co trzeba zrobić. Pojawimy się zaskakująco szybko. Dowieziemy mobilny serwis i przeszkolonych specjalistów.


Drobne naprawy na szosie nie będą dla nas problemem. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, a bywa też, że brakuje paliwa. Dodatkowo każda z tych okoliczności może Cię zdybać powiedzmy na środku ulicy. Wówczas przyjeżdżamy żeby skasować usterkę ku Twojej, a także naszej satysfakcji. Gdy powinno być korzystne holowanie czy autoautolawety, lub ewentualnie autolawety też nie będziemy mieli z tym kłopotu. Chronimy miejsce zdarzenia niezwłocznie po przybyciu. Czy tkwisz na jezdni gminnej, ekspresowej czy na autostradzie ostatecznie dla nas nie ma znaczenia.. My to miejsce odnajdziemy żeby Tobie dopomóc. Bo jesteśmy u siebie więc znamy tutaj każdą ulicę.


Dlatego Pamiętaj numer do przyjaciela. W całym kraju umie być naprawdę użyteczny. Telefon bezwzględnie jest czynny 24 godziny na dobę. Dojedziemy – to nie ulega kwestii! Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h w ten sposób dokładnie postępuje. Prawdziwa pomoc drogowa! Przyjaciele właściwie tacy mają być.


Zawsze jesteśmy dyspozycyjni do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa albo wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w ramach Assistance lub bezpłatne usługi z OC sprawcy

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Strumień czuwa gotowy do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najprostszy model przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety lub autolawety. Możemy też zdecydować się na holowanie, jednak teraz na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie bowiem tu ten rodzaj przewozu samochodów jest oficjalnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Strumień rozporządza wieloma specjalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wyjątkowo wykwalifikowaną kadrą. Absolutnie nie ma wątpliwości, że pojazd i w momencie załadunku i przewozu okaże się całkowicie zabezpieczony. Samochody oraz ewentualni podróżni będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Niewykluczoną zmianę typu usługi na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. W jakichkolwiek okolicznościach będziesz mógł zmienić decyzję jedyny problem to w sumie szybkość poruszania sie po trasie. Ten zespół zdecydowanie powinien jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest dylemat jeżeli na trasie kolizji ulegnie pojazd ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie niesprawności przeważnie jest pretekstem do problemów na drodze. Jeżeli taka niesprawność utrzymuje się zbyt długo nierzadko pozostaje podejmować holowanie. Z takim dylematem właściwie wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię prędko i skutecznie.


Holowanie samochodów nie jest dla nas tajemnicą gdyż rozporządzamy specjalistycznym sprzętem. Wysokiej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy gwarantują nam solidnie oraz sprawnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w momencie gdy może być to potrzebne. TIR w jarze sterczący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy dzieje się to w ciężko osiągalnym położeniu, będzie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Załatwimy też transport towarów z naruszonego pojazdu. Przeładujemy je i przywieziemy na wskazane miejsce.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i zabezpieczenia czuwa całodobowo wykwalifikowana, kompetentna kadra. Szerokie zaplecze umożliwia nam bez względu na realia atmosferyczne którekolwiek zadanie zrealizować w każdej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Nie brakuje usterek nietrudnych w naprawie. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki jak również wiele innych uniemożliwiających dalszą podróż, ale tych które da się zlikwidować na miejscu zdarzenia. Na szczęście lokalna pomoc drogowa przez całą dobę poleca szybkie naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Laweta okaże się nie konieczna. Całodobowo, prócz sprawnego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Załoga, która obsługuje mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, niezależnie od marki będą mogli się podjąć na drodze drobnych napraw w bardzo bogatym zakresie.


Telefonujesz tylko raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Po zdefiniowaniu detali niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Wszechstronne podejście do wszelkich epizodów jest kwintesencją naszego postępowania gdyż naszym kierunkiem jest w pełni odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest odgadywanie wymagań klientów stąd też w propozycji usług odnajdziecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Którąkolwiek dużą maszynę drogową, walce czy powiedzmy koparki gąsienicowe potrafimy transportować prędko i rzecz jasna bezpiecznie. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Zdecydowanie mniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, lecz ciężkie mamy wszak właściwie przeszkolonych kierowców. Tabor którym gospodarujemy pozwala nam na transport dłużycowy i transport ładunków ponadnormatywnych. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba trudny gruz.


Nie tylko w kraju, jednak też i zagranicą przeprowadzamy takie usługi. Nasza firma dysponuje wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego rodzaju usług. Potencjalne przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Z tego powodu, że funkcjonujemy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w tym obszarze, ale w całym kraju. Otóż wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym ekspertom zebrać tu doświadczenie, umiejętności i Z tego powodu, że tak się złożyło, iż zawodowcy z całego szeregu ośrodków sprzymierzyli swoje siły i podzielili się doświadczeniem, obserwacjami oraz wiedzą. A nasza pomoc drogowa powstała na takiej osnowie. Wysoka efektywność w pewnym usuwaniu niesprawności lub doskonałe wyniki przewozu samochodów są dokładnie tego efektem.


Niezależnej kalkulacji podlega dowolna usługa. W wycenie brane są pod uwagę: model pojazdu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik i rejon zdarzenia.


Nasze zlecenia utrzymują przystępne ceny, ale potrafią być wolne od opłat jeśli Państwo wykupią właściwe ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza działalność jest wywołana wcześniejszą stłuczką do której doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście wydatki pokrywa się z OC winnego kolizji.Polegaj na przyjaciołach!

W razie kłopotów Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – przyjaciel z Strumień wyczekuje pod telefonem dyspozycyjny aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: