LAWETA KRAJENKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRAJENKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się uczciwie zaakcentować, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie znaczy, iż rezygnujemy z wykonania odmiennych zamówień, ba wprost odwrotnie dysponując kompletnie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć parę zleceń równocześnie. Jeśli chodzi o nas to klienta postrzegamy jak przyjaciela zatem w ten sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel oczekuje nie bacząc jakie gabaryty ma jego pojazd. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, jednak wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są tak zaopatrzone aby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Nie można czekać na fart, że w drodze zostawią w spokoju nas awarie pojazdu. Jest w stanie to się wydarzyć akurat w rejonie naszego miasta Krajenka, a w takiej sytuacji będziesz mógł natychmiast prosić o usługę MegaHol, to doskonałe rozwiązanie. Zresztą nie musimy niezwłocznie holować samochodu. Absolutnie w pierwszej kolejności należy wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane kadry potrafią sobie dać radę z reperacją. Miejsce zdarzenia na krótki okres objawi się specjalistycznym punktem warsztatowym, a w tenże sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy wydatek na usunięcie awarii.


Na szczęście nie ma takiej usterki z którą byśmy sobie nie poradzili. Dotychczasowe doświadczenie zbudowało własną ufność w siebie, a to przenosi się na waszą satysfakcję z naszych usług. Mnóstwo niesprawności które uniemożliwiają klientom dalszą podróż dla wykwalifikowanych załóg okazuje się być trywialnymi do usunięcia. Nasz profesjonalne ekipy zainteresują się dowolną błahostką dlatego wręcz nigdy nie musisz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony bo pod naszą kuratelą będziesz spokojny na drodze.


Nie myśl o tym, ale miej to na myśli. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy stąd, dlatego jeśli niestety nie potrafisz wytłumaczyć gdzie masz awarię nie musisz się niepokoić. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w tym mieście wszystkie zakątki i zlokalizuje cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś. Wzywaj nas o dowolnej porze dnia lub nocy. Przyjaciele bywają różnorodni, doskonalsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. Bowiem tacy powinni być przyjaciele.


Umiemy objąć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Usługi w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co zawiera pełna paleta możliwości skoro wciąż nie czujesz ufności. Tymczasem na przyjaciół z Krajenki będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny zespół lawet czy autolawet jest przystosowany do przewozu dowolnego modelu auta, chociaż nie ukrywamy, że przede wszystkim przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący korzystając z liny holowniczej, my jednak radzilibyśmy w takich sytuacjach przyjmować pomoc od ekspertów.


Znajdą się preteksty żeby naszą wskazówkę rozpatrywać dosłownie. Rzecz jasna najważniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Szalenie ważny jest sprzęt z jakiego w tej sytuacji korzystamy albowiem zwyczajna linka holownicza częstokroć bywa awaryjna. W czasach kiedy nasze podróże w znacznej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu i autostradach znaczącą informacją bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich drogach na pewno jest zabronione. A tutaj właśnie może być pole do popisu dla fachowego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Więc nie ma potrzeby podkreślać, iż w stałej infrastrukturze obecne są niezbędne do tego lawety lub autolawety. Transport samochodów to nasza specjalność, dlatego o każdej godzinie można nas wezwać byśmy rzetelnie przeprowadzili zamówioną u nas pracę włącznie z przewiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co uwielbiamy. Bezpośrednio w przewozie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zwykle pośród najlepszych. Gwarantujemy dużą paletę , ale też profesjonalne wykonanie usług. Wszyscy doskonale rozumieją jaką dotkliwą jest na drodze awaria TIR-a. Awaria na trasie dwupasmowej potrafi wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być przyczyną kilometrowych korków. Pokrewne, lub na pewno przykrzejsze rezultaty potrafi podobna niesprawność rozpętać na pośledniej, jakkolwiek ruchliwej drodze. Z tego powodu faktycznie istotny powinien być szybki , a także profesjonalny przerzut tego samochodu, ewentualnie jak najszybsza jego naprawa na miejscu zajścia.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także koniecznym sprzętem pobocznym takim, który gwarantuje wydostanie trudnego TIR-a z parowu i ustawienie go na kołach. Posiadamy w tej sytuacji możliwość błyskawicznego odblokowania ulicy , a także przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze miejsce pozwalające rozpoczęcie bezpiecznej naprawy. Pełny arsenał dokuczliwych aut: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, szybko i solidnie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod uzgodniony adres.


Umożliwia to ponadto zawodowa załoga, która trzymając dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik i niskopodwoziówka nigdy nie będą celowe. W rejon zdarzenia o wiele prędzej nadjedzie mobilny serwis i nawet na autostradzie, przeszkoleni mechanicy pewnie dokonają niezbędnej reperacji.


Od niedużych reperacji motoru po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne rodzaje niesprawności. Personel mobilnego serwisu startuje doskonale zorganizowany , a zawdzięcza to szczegółowemu rekonesansowi, który realizujemy w trakcie uznania zlecenia. Rzecz jasna w sposób naturalny może wyskoczyć coś niespodziewanego i szybka reperacja tym razem nie będzie realna, jednakże w tej sytuacji natychmiast podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na polecenie.


Jesteśmy pewni, iż każdy incydent jest wyjątkowy więc przystępujemy do zleceń bardzo indywidualnie. Profesjonalni mechanicy mogą z porad kontrahentów wyłuskać ważne wskazówki bez komentarza, także wówczas gdy zleceniodawcy wikłają się w kwalifikacji niesprawności. Wolno nam tak pracować bo posiadamy luksus oparcia kompletnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w naszym taborze mamy pod dostatkiem, stąd pozwoliliśmy sobie na uzupełnienie stałej oferty o fracht maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych. To ze wszech miar mądra decyzja, ponieważ wykorzystuje potencjał naszych profesjonalnych kierowców i sprzętu, a tym samy redukuje koszty działalności tak wpływając na obniżenie wycen wyjściowych prac.


Wozimy na terenie kraju i zagranicę wszelkie maszyny począwszy od trudnych choć niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Oraz frachty ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


W związku z tym, że bezpieczeństwo ładunku jest absolutnie priorytetem to przy zapewnieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunki. Każdy przerzut, zwłaszcza nietypowych towarów potrzebuje zezwoleń, upoważnień bądź odpowiedniej dokumentacji, ale nigdy nie zarzucamy kontrahenta pozyskaniem tych procedur.Dlaczego my?

Ponieważ na szczęście nie znajdziesz sobie takiego czynnika, żeby teraz nie. No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Rzecz jasna nie zamierzamy aby inni czuli się gorsi, lecz wyraźnie staramy się być najlepsi. Zapewne sprawdzają się w efektach pracy potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek istnieje ich na rynku bardzo wiele.


Spróbuj się trochę wgryźć w niniejszy wątek. Nasza firmowa sieć zespołów to grupa skupiająca wielu wspólników, co gwarantuje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej uniwersalny tabor niż możliwość jednostkowego warsztatu. O przeszkolonych mechaników czy profesjonalnych kierowców również zapewne jest łatwiej w samej markowej pajęczynie niż w pojedynczym warsztacie. Działamy niby jak naczynie połączone, w którym wszelkie odziały będące w przestrzeni zajścia kooperują ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia wysłać maksymalnie właściwie skomponowaną pomoc.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która czyni bazę świadczenia naszych usług legitymizuje się właśnie dlatego. Cała firmowa pajęczyna będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej grupy profesjonalistów, którzy będą załogą z lokalnego warsztatu, prawdopodobnie powiązaną familijnie lub przyjaźniami, jednak będą pewni mając takie zaplecze.


Obojętnie jakie zamówienie otrzymuje własną wycenę , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas ceny za usługę bywają niższe niż się oczekuje. Zlecenia z OC i Assistance przeprowadzamy w ramach ubezpieczenia.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie jedynie. Przyjaciel z Krajenki, który umożliwia Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: