LAWETA GONIĄDZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GONIĄDZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na regionalnym portalu


Jeśli to kolizja względnie odmienne drogowe wydarzenie losowe skierowało Cię w to miejsce, to w przestrzeni Goniądza doszedłeś najpewniej najlepiej jak można. Efektywnie pomożemy, a jeśli będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe samochody ciężarowe lub dostawcze w tym względzie raczej nie posiadają dla nas zagadek. Laweta zamówiona w MegaHol to niepodważalna rękojmia szybkości i wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Jeżeli to usterka wystukaj nasz numer niezwłocznie. Teraz absolutnie nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się później odkryć bliżej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w sytuacji jeśli nie jesteś na „musiku”, a dopiero szukasz pewności. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie kompletnej gwarancji wysokiej próby pomocy. W takim razie zachęcamy Cię do rozmowy w przedmiocie różnorodnej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które proponują znacznie więcej niż tylko holowanie aut. Wstępnie do rozmowy wirtualnej, w której odpowiemy na kilka najczęściej zadawanych pytań.


Takie pytanie pojawia się najczęściej jako początkowe:MegaHol – wytłumaczmy co to za pomysł?


MegaHol zdecydował się na powiązanie wielu małych warsztatów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie świadczymy usług jedynie TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, jednakże przy takiej specjalizacji zwykle udaje nam się być firmą wielofunkcyjną pod względem podejmowanych usług. Nie nakładamy sobie ograniczeń dlatego lawetujemy i drobne pojazdy i motocykle, holujemy pojazdy osobowe , a także świadczymy przewozy lawetą lub autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili jesteśmy wstanie przyjąć zlecenie transportu wielkich maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy dysponentami odpowiednich lawet lub naczep niskopodwoziowych. Przez lata funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska a także okolicznych regionów mimo, że rozpoczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Nasz oddział w Goniądzu to efekt ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług wprost do całego szeregu lokalizacji w Kraju.


Idziemy do tego, aby odkryć takie stanowiska na całym terytorium Polski.Co takiego gwarantuje sieć konsumentom?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi efektywne 24h na dobę. Jeśli dyskutujemy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Nawet zasobni klienci dokładają znaczną miarę do wysokości nakładów na usługi, natomiast nieczęsto zdarza się tak w przypadku przywołań pomocy drogowej. Polityka działania sieci MegaHol zmniejsza czas dojechania na miejsce zdarzenia. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam oceniać jednostkowo i wysyłać tam załogę najlepiej zaaranżowaną do tej roli. O wiele łatwiej jest zintegrować ekspertów z różnych załóg jeśli w pojedynczym zamówieniu trzeba działać w paru dyscyplinach. Nieustannie w kryzysowych sytuacjach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy akurat nadjechali i koniecznie trzeba zapraszać inną firmę gdy, pomimo starań nie można przeskoczyć kłopotu. U nas jednocześnie zjawią się w komplecie ci którzy obecnie są pomocni nawet gdyby konieczne było zestawiać siły kilku zespołów z sieci. Dzięki platformie już mamy wspólników, którzy mogą się wzajemnie wesprzeć w odpowiedni sprzęt i fachowców. Wspólników, których skromniejsze firmy będą dopiero poszukiwać w momencie gdy już okazują się niezbędni.Wycena usługi jest ważna.


W wypadku pomocy drogowej, potrafiącej w rejonie zdarzenia przedsięwziąć cały ciąg, praktycznie nie możliwych do wcześniejszego określenia czynności, bardzo trudno jest stworzyć jeden konkretny cennik. Zawsze zaczynamy od ustalenia początkowej wyceny absolutnie na szczeblu aprobowania zamówienia. Takie informacje jak typ samochodu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w diagnozie zleceniodawcy, odległość w okolice wydarzenia i rejon ewentualnego transportu to ważne informacje, które możemy uzyskać na etapie początkowej rozmowy. Te szczegóły dopuszczą sprawną symulację początkowych kosztów usługi. Natomiast rewizja wyceny czasem wydaje się być niezbędna po oględzinach na miejscu kolizji. Na szczęście siła platformy polega też na tym, że wyceny za poszczególne usługi tanieją, więc prawdopodobnie będą korzystne względem cenników skromniejszych operatorów. Warto także mieć na uwadze, że dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza również usługi bezgotówkowe.Czy holowanie aut to cała propozycja naszej firmy?


 • W MegaHol, faktycznie jedynie dzięki istnieniu w platformie, propozycja usług jest wyjątkowo bogata.
 • Pomoc drogowa to przede wszystkim holowanie i lawetowanie.
 • Usługa przewozu właściwie do 6 osób odpowiednią autolawetą jednocześnie z unieruchomionym autem.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. W kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna 24h na dobę wykonująca tę usługę ponadto dla samochodów osobowych.
 • Fracht usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Usługa przewozu maszyn drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo tramwaje, naczepy mieszkalne, autobusy i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • Usługa przewozu detali dłużycowych dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Gwarantowane dla auta wyciągnięcie go z trudno dostępnego miejsca.
 • Kompleksowa wymiana w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Gwarantując pomocy drogowej pełną możliwość pracy potrafimy, dzięki funkcjonowaniu w platformie, równocześnie i bezproblemowo pozwolić sobie na oferowanie usług transportowych. W naszym przykładzie wykorzystujemy ilość i paletę specjalizacji lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, jakimi dyrygujemy dzięki platformie. Siła sieci pozytywnie odkłada się również na ewentualność otwarcia całego szeregu usług równocześnie absolutnie nie dopuszczając strat na jakości i bezpieczeństwie realizowanych prac. W MegaHol specjalne usługi oferujemy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu nawet nie jedynie na terenie kraju, ale również w granicach Unii Europejskiej.Co zrobić by zdobyć pewność, iż pomocy udzieli wam MegaHol?


Z pewnością zachęcamy zatelefonować do nas w razie takiej konieczności, uprzednio notując sobie nasz numer. Rękojmią naszego współuczestnictwa w przeprowadzeniu usługi jest także długoterminowa umowa. Weryfikuje się ona szczególnie w okolicznościach obsługi zleceniodawców flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi hipotetyczni zleceniodawcy flotowi z którymi zawieramy długoterminowe umowy na obsługę. Także tu w Goniądzu. Umowa zabezpiecza zleceniodawcom nasz prędki dojazd w rejon zajścia. Mając wiedzę na temat charakteru taboru stałego klienta zdecydowanie nie tylko przyjdziemy prędzej, ale ewidentnie też odpowiednio przygotowani. Szkody wywołane awarią będą mniej męczące jeżeli wyślemy do was z góry skomponowany serwis mobilny. Jeśli wasza instytucja działa w obszarze Goniądza to umowa z MegaHol wydaje się być oczywista, ale instytucje spoza regionu, których samochody poruszają się w tej przestrzeni stosunkowo często, także podpisują z MegaHol umowy obniżając zagrożenie strat. Pożądane jest mieć pomoc drogową w pobliżu kiedy zdarzy się nam awaria.


Holowanie z MegaHol to droga w okolice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: