LAWETA PYSKOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PYSKOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła są zwyczajne firmy my zamierzamy być inni. My zamierzamy być jak wasz zaufany przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa zawsze gotowa żeby służyć poradą. Ten przyjaciel, który jest gotów na każdą okoliczność zatem powinno się mu w pełni zaufać.


W rejonie Pyskowic przytrafiło się zajście w wyniku którego zaliczyłeś stłuczkę lub miałeś awarię? Nie trać czasu na wyszukiwanie porady bo wystarczy, że wybierzesz numer do przyjaciela, do Pomoc Drogowa „PATYK”. Przybędziemy zaskakująco szybko. Wysoko przeszkolona kadra przywiezie i oczywiście obsłuży mobilny serwis.


Nie ma jakichkolwiek przeciwności by przeprowadzić na poboczu jezdni wszelkie drobne naprawy. Będzie dla nas satysfakcją dopomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa czy w wymianie lub naprawie koła. Wciąż także jesteśmy przygotowani na komunikat, że nieodzowna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Po przyjeździe sprawnie wspomożemy ochronić rejon zajścia. Nie istotne czy Twój problem z pojazdem ma miejsce na autostradzie, trasie ekspresowej bądź na bocznej ścieżce dojazdowej. My błyskawicznie wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Droga gminna lub regionalna – na tutejszym obszarze rozpoznamy dowolną z nich.


Zapamiętaj nasz kontakt. To jest numer do przyjaciela! Zadziała w każdym przypadku kiedy będzie konieczny choćby w całej Polsce. Kontakt na pewno jest czynny 24 godziny na dobę. Stawimy się – to pewne! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK”. Przyjaciele stanowczo tacy muszą być.


24 godziny na dobę u nas masz efektywne usługi:

  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Usunięcie źle wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance i darmowe usługi z OC stłuczki.

Jeżeli masz czas spójrz w niuanse! Przyjaciel z Pyskowic czuwa chętny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście parę możliwość na transport niesprawnych pojazdów, jednak najpopularniejszy i najszybszy to ostatecznie autoautolawety względnie autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna strategia bowiem holowanie jest w tym wypadku prawnie zakazane. Specjalne pojazdy oraz fachowa załoga. Pomoc drogowa w obszarze Pyskowic nabyła podstawy by być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku oraz przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy pojazd oraz wszystkich podróżnych.


Jeżeli stan samochodu to dopuszcza i oczywiście przepisy w każdej chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Taki zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie jesteśmy w każdej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to dylemat gdy na drodze usterce ulegnie pojazd ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to przeważnie zasada w sytuacji awarii TIR-a. Wtenczas holowanie staje się wielokrotnie nieodzowne. Często nasza pomoc drogowa skutecznie wykonywała identyczne czynności.


Holowanie jakiegokolwiek rodzaju samochodu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie może być dla nas dylematem. W chwili gdy może być to pożądane pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam pewnie i odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Absolutnie nie ma dla nas ciężko przystępnych stanowisk, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Chociażby TIR-a po karambolu wyciągniemy z dołu, a nastepnie ulokujemy na kołach.


Jeżeli będzie pożądany przewóz ładunków transportowanych przez uszkodzony samochód również się tym kłopotem zainteresujemy i przygotujemy pomoc. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli chodzi o transport jak i brygadę, która towary przepakuje.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji czuwa profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Szerokie zaplecze pozwala nam wykonać dowolne zlecenie przez całą dobę nie zerkając na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Istnieją również nietrudne w naprawie usterki. Nie jest dylematem niewielka usterka nawet jeśli uniemożliwia dalszą podróż. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona albo niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo zatankowanego do baku innego rodzaju paliwa to przypadki z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu zdarzenia. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście oferuje natychmiastowe reperacje 24 godziny na dobę. Nie konieczna będzie autolawety. Sprawny dojazd to cecha naszego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w ofercie.


Obsługa, która hołubi mobilny serwis chlubi się dużym profesjonalizmem. Świadomość niuansów wielu różnorodnych samochodów bez względu na markę umożliwia im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na poboczu w dowolnej sytuacji.


Oddzwonimy natychmiast gdyby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Kilka minut rozmowy to moment, który jest nam niezbędny do ustalenia szczegółów usterki, marki samochodu i rejonu zajścia później w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. Wszechstronne podejście do wszystkich przypadków jest zasadą naszego działania gdyż naszym celem jest w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Opinie usługobiorców kreują pełną propozycję naszych usług między innymi przewóz maszyn budowanych. Przewieziemy dowolną ciężką maszynę drogową bezpiecznie i skutecznie czy to będzie spychacz czy też zgarniarka. Przewóz maszyn rolniczych, również tych wielkich i oczywiście specjalistycznych, podobnie jest w naszym wachlarzu usług. Miejscowa kadra jest szczegółowo przeszkolona też do przewozu małych, ale wagowo dokuczliwych pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Posiadając właściwy tabor organizujemy fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. To potrafi być duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy jakikolwiek nietypowy ładunek.


Będziesz mógł zakładać taką usługę tak samo na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na dostarczane usługi rozporządzamy całkowitą, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Bowiem możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bowiem wiele ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło własnym ekspertom zebrać tu doświadczenie, umiejętności oraz informację. Otóż z takiego powodu w przystępnej wycenie odbieracie usługi na doskonałym, kompetentnym pułapie.


Zlecenia podlegają osobnej wycenie. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, zakres czynności wykonanych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, rodzaj samochodu, który serwisujemy i oczywiście miejsce zdarzenia.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, ewentualnie do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być nieodpłatne, ponieważ szkody zapłacone zostaną z OC winnego kraksy bądź ubezpieczeniowej pomocy.Ciągle o nas pamiętaj!

Wyłącznie Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – przyjaciel z Pyskowic wyczekuje pod telefonem zdeklarowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: