LAWETA SOŚNICOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOŚNICOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie znajduj nas niby firmę pierwszą spośród wielu. Nasza pomoc drogowa aby użyczyć Ci porady wyruszy bezzwłocznie niemal jak Twój zaufany przyjaciel. Przyjaciel wart zaufania, a przede wszystkim gotowy na jakiekolwiek rozstrzygnięcie.


Jeżeli przytrafiła Ci się stłuczka lub awaria w pobliżu Sośnicowic zadzwoń do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do MegaHol. Dojedziemy zaskakująco szybko. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis oraz ekipę specjalistów.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie staną się dla nas niedogodnością Będzie dla nas satysfakcją pomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa bądź w zmianie ewentualnie naprawie koła. Autoautolawety ewentualnie autolawety zawsze będą stale dostępne do trasy. Jeżeli okażą się nieodzowne nie będzie z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy także przygotowani na holowanie w dowolnym systemie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Będziesz mógł również liczyć na współpracę w kwestii zabezpieczenia miejsca zajścia. Możesz mieć usterkę gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może droga wiejska – nie istotne. Potrzebujemy kilku minut po to by Cię wyszukać, a w konsekwencji dostarczyć szybkiej pomocy. Bowiem miejscowe drogi znamy jak swoją kieszeń.


Absolutnie nie wyrzucaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Jesteś w stanie się zorientować w całym kraju jak może być wartościowy. Dzwoń o dowolnej porze dnia oraz nocy. Pojawimy się – to pewne! Tak działa zaufana pomoc drogowa. MegaHol pamięta o was. Tacy mają być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na pewne usługi:

  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię

Jeśli to nie kłopot przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Sośnicowic czuwa zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wkraczają w grę jeżeli planujemy szybki i prosty klucz transportu defektowych samochodów. Powinno się jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zabronione, więc to w sumie jedyny klucz, który możemy tutaj użyć. Zawodowcy i świetnie wyposażona flota specjalnych pojazdów to siła jaką rozporządza pomoc drogowa w regionie Sośnicowic. Dla podróżnych zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Na skutek tego zawsze jesteśmy pewni o zabezpieczenie przewozu pojazdu oraz załadunku. Zepsuty samochód oraz wszystkich podróżnych całodobowo dowieziemy szybko oraz bezpiecznie na wskazane miejsce.


Niewykluczoną zmianę standardu zlecenia na holowanie można podjąć w każdej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan samochodu. Holowanie będzie na pewno niestety wolniejsze. Ten zestaw samochodów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający awarii na trasie to spory dylemat i my rozumiemy tą sytuację. Nie wiele pojazdów na tyle efektywnie zdoła skomplikować ruch na drodze jak zepsuty TIR. Holowanie tego samochodu jest wielokrotnie najbardziej optymalną receptą na udrożnienie trasy. Wiele razy nasza pomoc drogowa z powodzeniem przeprowadzała identyczne zlecenia.


Profesjonalny sprzęt będący w naszym posiadaniu pozwala na holowanie każdego samochodu. Możemy solidnie oraz skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, bo gwarantuje nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy oraz sztywny hol. TIR w wykopie leżący do góry kołami, i w sytuacji kiedy zdarzy się to w trudno osiągalnym miejscu, będzie przez nas wyciągnięty oraz ustawiony do pionu.


Zrealizujemy ponadto przewóz towarów z niesprawnego samochodu. Przewieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej przygotowując ewentualne porządkowanie terenu i oczywiście przepakowanie produktów.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas pierwszym wyborem stąd 24 godziny na dobę pracuje nad nim nasza kompetentna, wykwalifikowana kadra. Okazałe zaplecze umożliwia nam wypełnić obojętnie jakie zamówienie w każdym momencie doby nie zważając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Wiele awarii wydaje się być łatwych do wyeliminowania. Są to niesprawności utrudniające dalszą jazdę, lecz nieskomplikowane do naprawienia na poczekaniu. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku złego paliwa. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w tych momentach umie się przez całą dobę wykazać sprawnością. Okaże się ewidentne, że nie ma pretekstu by korzystać z lawety. Całodobowo, oprócz szybkiego serwisu jest także dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Ten mobilny serwis doglądają gruntownie wykształceni mechanicy. Wysoki limit drobnych napraw, wolnych od marki i modelu pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem dobrego wykształcenia.


Jeżeli telefon będzie zajęty natychmiast oddzwonimy. Kilka minut rozmowy to czas, który jest nam potrzebny do ustalenia elementów awarii, marki pojazdu i miejsca zdarzenia potem w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu zdarzenia. Na każdy incydent reagujemy wszechstronnie oczywiście po to by w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna paleta usług jaką oferujemy naszym odbiorcom mieści również transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy też spychacze będą mieć u nas umożliwiony bezawaryjny przewóz. Przewóz maszyn rolniczych, również tych dużych i złożonych, podobnie istnieje w naszej ofercie. Odpowiednio wyszkoleni do transportu małych, jednak wagowo kłopotliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu powiedzmy wózków widłowych. Transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy podobnie są aktualną pozycją w tej ofercie. Duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… zdecydowanie więcej innych nietypowych towarów.


Możesz oczekiwać tej usługi zarówno na obszarze kraju jak i zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są właściwą dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Ze względu na to, że zawsze jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w lokalnym rejonie, ale w całym kraju. Albowiem doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje profesjonalistów z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. W znakomitej efektywności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu dzisiaj zaoferować w odpowiedniej cenie, widać dokładnie jak ogromny wpływ miał na to ten sposób działania.


Dowolną usługę szacujemy odrębnie. Na wartość usługi wpływają: lokalizacja zajścia, typ pojazdu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót wykonanych na miejscu i czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik.


Nasze usługi mają przystępne ceny, jakkolwiek potrafią być bezpłatne jeśli Państwo nabędą właściwe ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza aktywność jest spowodowana wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście koszty pokrywa się z OC winnego.Liczysz się Ty!

Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – na kontakt, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Sośnicowic.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: