LAWETA SKARYSZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKARYSZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne działanie. Na szczęście nie traktujemy was jak typowych kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, ale oczywiście zespoły rozlokowane po całej Polsce zawsze są gotowe na to żeby dać radę sobie z dowolnym zadaniem.


Na ogół może ci się przytrafić defekt na trasie. Doskonałym panaceum bezwzględnie jest wtedy zatelefonować do MegaHol, tym bardziej jeśli przytrafi ci się to w rejonie Skaryszewa, gdyż to pewna pomoc drogowa. Holowanie jednakże nie zawsze bywa wskazane. Zawsze może się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wzmocniona wykwalifikowaną kadrą. Nasze czynności na miejscu zdarzenia przywiodą do ekspresowego wyeliminowania niesprawności.


Każdą niesprawność jesteśmy w stanie skasować W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, dziś upewnia nas w zaufaniu do tego, że podejmujemy trafne decyzje na etapie finalizacji pozyskanych wezwań. Drobne naprawy, jakie stosunkowo łatwo przeprowadzić bezpośrednio w rejonie awarii to dla nas przeważnie tuzinkowe usterki, natomiast kierowcom utrudniają dalszą podróż. Niech ci się tylko nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bowiem na trasie i niewielka awaria często okazuje się trudna do indywidualnej naprawy, zatem wycieraczki i opony, brak paliwa czy też nieodpalający silnik także czasami oczekują naszej uwagi.


Nie myśl o tym, lecz miej to ciągle z tyłu głowy. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tutaj dotrzeć chociażby z końca Europy. Bądź pewien, iż dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, dlatego nie dręcz się, iż nie wiesz gdzie przebywasz my na sto procent cię odszukamy. Oczywiście nie zastanawiaj się nad godziną dnia wzywaj pomoc drogową bezzwłocznie kiedy możemy być ci potrzebni. Idealnie jest posiadać przyjaciół na jakich w każdym przypadku wolno liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Ponieważ żyć powinno się honorowo.


Jesteśmy dyspozycyjni do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Pomoc w zakresie Assistance , a także bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie będziesz mógł zaznajomić się ze składnikami kompletnej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatecznej decyzji o potencjalnej współpracy. Jednak tutaj w Skaryszewie jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet i autolawet jest zaadaptowany do przerzutu dowolnego modelu samochodu, chociaż nie ukrywamy, że szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z metod holowania jest samopomoc kierowców którzy holują pojazd, przede wszystkim pojazdy osobowe przy użyciu liny holowniczej, tymczasem naszą radą jest zalecenie by wykorzystywać w podobnym przypadku fachowców.


Jest to pozytywne z wielu względów. Naturalnie najważniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Poza tym dobry sprzęt, albowiem zwyczajna linka holownicza może bywać wadliwa. Holując auto kierowca musi omijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co zasadniczo utrudni oraz przedłuży przerzut. Dlatego pomoc drogowa MegaHol  administrująca zawodowymi zastępami, oraz koniecznym sprzętem do lawetowania może być najtrafniejszym wyborem.


Nawet nie trzeba informować, iż w naszej infrastrukturze znajdują się idealne do tego lawety czy autolawety. Bezpośrednio w miejscu zderzenia zjawimy się prawie natychmiast zapewniając stosowny sprzęt do niezawodnego odtransportowania waszych pojazdów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co lubimy. Zawsze w transporcie samochodów ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być w każdym przypadku wśród najsolidniejszych. W takim samym zakresie w jakości wszystkich usług jak i w różnorodnej propozycji. Większość kierowców na sto procent musiała mieć już styczność z zepsutym na trasie TIR-em. Długie korki mogą się tworzyć też na drodze dwupasmowej skoro wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Analogiczne, bądź na pewno fatalniejsze skutki jest zdolna podobna kolizja spowodować na pobocznej, lecz ruchliwej drodze. Zatem cenni są fachowcy od błyskawicznych reperacji w miejscu zdarzenia, i oczywiście niezawodnego przerzutu samochodów.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz specjalistyczny sprzęt pomocniczy, w tym także właściwy sprzęt do wydobycia dużego samochodu z wykopu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Trudno nie zauważyć, że na co dzień mamy realne możliwości frachtu wielkiego samochodu w miejsce, gdzie bezpiecznie, można dokonać nieodzownych napraw. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, słowem jak widać kompletny kalejdoskop,asortyment wielkich aut.


Poręką marki naszych usług jest też doświadczona kadra osiągalna zawsze dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku może się wyjaśnić, iż nie będzie zlecenia na holownik i niskopodwoziówkę. Usterkę mogą wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia przybędzie zasadniczo szybciej.


Czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony czy też pomocy przy niedużych wadach silnika, zwykle jesteśmy na to przygotowani. Mechanik mobilnego serwisu rusza absolutnie zorganizowany , a zawdzięcza to starannemu rekonesansowi, który wykonujemy w chwili otrzymania zgłoszenia. Jest oczywiste, że jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu może się okazać, iż szybka reperacja jest akurat nie wykonalna.


Preferowane przez nas indywidualne nastawienie do wezwań zrodziło się z faktu, że usterki mimo, że pokrewne wielokrotnie bywają bardzo różnorodne. Kontrahent ma prawo nawet nie mieć racji co do diagnozy sytuacji, natomiast my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a później wysnuć właściwe wnioski, bowiem w taki sposób postępuje się z przyjaciółmi. Komfort wykonania usługi gwarantuje nam kompletnie wyposażone zaplecze, więc wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w dyspozycji ewidentnie dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas wyjście z ofertą przerzutu ogromnych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. Trzeba korzystać z wiedzy kadry mimo, iż nie specjalizujemy się w tej domenie frachtu, ale mając kierowców o tym doświadczeniu możemy zmniejszyć ogólne koszty działalności, a tym samym indywidualne ceny prac.


Koparki, walce drogowe, kombajny, pikapy i busy, aż do kłopotliwych choć małych wózków widłowych, wszelkie samochody możemy przewieźć na obszarze kraju oraz zagranicę. Uwzględniamy jeszcze usługi na ładunki ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Od początku ubezpieczamy frachty mimo że zawsze jesteśmy spokojni, że w naszych rękach muszą być bezpieczne. Bierzemy na siebie wszystkie procedury połączone z transportem w tym potencjalne, niezbędne pozwolenia wykazując się w ten sposób całkowitą dokumentacją nieodzowną do dostarczania tej pracy.Dlaczego my?

Ale dlaczego tym razem nie? Czemu nie MegaHol? Zawsze zamierzamy być najlepsi, ale ostatecznie nie chcemy aby pozostali czuli się gorsi. Prawdopodobnie weryfikują się w pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe chociaż istnieje ich na rynku szczególnie dużo.


Spójrz na to wszakże inaczej. Pojedynczy warsztat na pewno nie będzie dysponował faktycznie tak wszechstronnym zespołem pojazdów czy sprzętem jak grupa funkcjonująca jako część pajęczyny składającej się z całego szeregu kooperantów. O wyspecjalizowanych mechaników oraz profesjonalnych kierowców również jest łatwiej w samej firmowej sieci niż w jednostkowym warsztacie.  Funkcjonujemy jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały będące w przestrzeni zdarzenia kooperują ze sobą, żeby na lokalizację zdarzenia wyekspediować absolutnie najlepiej skomponowaną załogę.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje normę oferowania naszych usług. Do wezwania przyjadą odpowiedni profesjonaliści, zapewne z małego familijnego warsztatu, jednak będą trzymali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do pomocy rozległej firmowej platformy.


Taryfikatora nigdy nie mamy, jednak możecie oczekiwać na rzetelną wycenę, nierzadko niższą niż oczekujecie, a to z tego powodu że szacujemy usługi na bazie realnych danych. Bardzo dogodną formą fakturowania za nasze zlecenia wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest możliwość zrealizowania usługi w ramach OC ewentualnie Assistance.


To MegaHol – na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Jak nikt Twój przenikliwy przyjaciel ze Skaryszewa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: