LAWETA PIONKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIONKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł tego działu, lecz z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na wszystkie usługi. W związku z tym tak naprawdę nie kierujemy uwagi na rozmiar pojazdu dlatego, że nasi kontrahenci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze uczynki wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół poznaje się w potrzebie. Zawsze przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w takim samym zakresie jak i pozostałych aut i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są należycie wyekwipowane.


Kłopoty z autem na autostradzie to oczywista sytuacja. Doskonałym panaceum bezwzględnie jest wtedy zadzwonić do MegaHol, a szczególnie jeśli przydarzy ci się to w przestrzeni Pionek, dlatego, że to niezawodna pomoc drogowa. Nawiasem mówiąc może nie nastąpi konieczność holowania. Niejako w pierwszej kolejności  trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane załogi mogą sobie poradzić z reperacją. Zatem w rezultacie awaria będzie usunięta na miejscu powstania.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z każdą niesprawnością. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dziś upewnia nas w odczuciu, iż wybieramy dobre decyzje w przebiegu realizacji przyjętych zamówień. Niewątpliwie nie ma reguły, ale przeważnie mnóstwo hamujących dalszą jazdę awarii okazuje się być typowymi usterkami, które przy drobnej naprawie w rejonie wydarzenia powinny być skutecznie usuwane przez nasze brygady. Pozwól, że zajmiemy się również drobnymi naprawami na drodze, które wstrzymują dalsza podróż, a oczywiście nie możecie ich sami zreperować. Niech ci się nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bo na drodze nawet skromna niesprawność auta potrafi okazać się niemożliwa do indywidualnej naprawy, tak więc wycieraczki jak również opony, deficyt paliwa czy może nieodpalający napęd też czasami potrzebują naszej interwencji.


Miej to na uwadze. Kiedy zupełnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie musisz się denerwować, gdyż my wyczekujemy tuż za miedzą. Znamy tutaj każdy kąt zatem nie jest ważne, w którym miejscu utkwiłeś ze swoją kolizją bez problemów za chwilę cię zlokalizujemy. Dzwoń gdy jesteś w opresji bez zwracania uwagi na godzinę. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada wielu przyjaciół i absolutnie żadnego rzecz jasna nie rozczarowała. Tacy jesteśmy.Możesz rozważać naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co zawiera pełna oferta jeśli ciągle nie masz pewności. Jednak tutaj w Pionkach będziesz mógł liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie można ogłosić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednakże nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi czy autoautolawetymi transportować każdy inny charakter samochodów. Jedną z form holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy holują auto, przede wszystkim samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, lecz naszą wskazówką jest zalecenie by brać w podobnym przypadku fachowców.


Bezwzględnie jest to korzystne z paru względów. Kluczowe są doświadczenie oraz profesjonalizm znaczące przy realizacji podobnej usługi. Dodatkowo właściwy sprzęt, ponieważ przeciętna linka holownicza może stać się wadliwa. Natomiast w chwili kiedy dalekie wyjazdy coraz częściej realizujemy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, że na takich trasach holowanie na sto procent jest zakazane. Zatem pomoc drogowa MegaHol administrująca zawodowymi składami, oraz odpowiednim sprzętem do lawetowania może być najodpowiedniejszym wyborem.


Każdy rodzaj pojazdów umiemy przewieźć sięgając do naszych lawet, lub autolawet. Optymalny transport zapewnimy szybko na miejsce zderzenia i pewnie dowieziemy na określone położenie i pojazd i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to stworzyliśmy MegaHol. Zawsze w przewozie samochodów ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zawsze pośród najlepszych. Zaręczamy różnorodną ofertę oraz fachowe przeprowadzenie prac. Większość kierowców prawdopodobnie musiała mieć już styczność z uszkodzonym na trasie TIR-em. Nawet wówczas jeśli awaria ma usytuowanie na dwupasmowych autostradach każde odłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi sprawić wielokilometrowe zatory. Kiedy awaria zaatakuje na szybkiej drodze jednopasmowej to rezultat może być jeszcze groźniejszy. Więc dlatego doceniać należy sprawne, specjalistyczne remonty w rejonie lokalizacji zdarzenia, oraz profesjonalny transport tych samochodów.


Wszystkim co oczekiwane do eliminacji podobnych awarii rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do prac posiłkowych. Na co dzień mamy w tej sytuacji perspektywę sprawnego otwarcia ulicy i przewiezienia TIR-a w najlepsze rejony zapewniające podjęcie bezpiecznej reperacji. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, czyli jak widać pełny arsenał uciążliwych pojazdów.


Gwarancją kondycji naszych usług jest również doświadczona kadra osiągalna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że zupełnie u nas nie będą uzasadnione holownik oraz niskopodwoziówka. Usterkę będą mogli usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia przyjedzie znacznie prędzej.


Mobilny serwis jest przygotowany zarówno na wulkanizację opon jak i na skromne remonty napędu. Na każdym etapie walczymy by zdziałać wszystko co potencjalnie możliwe, z tego powodu ruszamy po dokonaniu obszernego wywiadu w czasie otrzymywania zamówienia. Rzecz oczywista, że każdorazowo może wypaść coś niespodziewanego i błyskawiczna naprawa akurat nie stanie się możliwa, jednakże wówczas niezwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka oczekująca wyłącznie na zamówienie.


Wiemy, że każdy przypadek pewnie jest niepowtarzalny zatem przystępujemy do zleceń wyjątkowo odrębnie. Nasi kontrahenci maja prawo do błędnej diagnostyki, to my mamy obowiązek być specami więc umiemy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zadanie odrębnie. Firmowi mechanicy, otrzymując pomoc doskonale zaopatrzonego zaplecza technicznego, wykorzystują z tych rozmów jedynie właściwe wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w firmowym taborze mamy pod dostatkiem, z tego powodu pozwoliliśmy sobie na rozszerzenie naszej profesjonalnej propozycji usług o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych. Prawidłowe wykorzystanie potencjału ekipy obniża sumaryczne nakłady na działalność, oraz tym samym redukuje wycenę usługi dla jednostkowego klienta, było by zadziwiające gdybyśmy tego potencjału nie zauważyli.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do masywnych chociaż niedużych wózków widłowych, wszystkie pojazdy możemy dostarczyć na wskazane miejsce na terenie Polski i zagranicę. Obiektem tejże usługi mogą się stać jeszcze ładunki ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Jesteśmy pewni firmowych kierowców oraz sprzętu z jakiego korzystają, na szczęście zawsze nasze profesjonalne frachty są ubezpieczone. To normalne, że rozporządzamy całkowitą dokumentacją nieodzowną, by dostarczać zlecone usługi i z tego powodu ubezpieczamy się biorąc na siebie wszystkie formalności powiązane z przewozem.Dlaczego my?

Dlatego, że na szczęście nie ma takiego argumentu, żeby teraz nie. W tej sytuacji może być MegaHol. Każdy może powiedzieć, iż jest najlepszy, jednakże my na szczęście nie chcemy odbierać innym umiejętności. Trudno zakładać, iż coś nie funkcjonuje właściwie w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie wiele takiego rodzaju warsztatów broni się na rynku.


Trzeba jeszcze inaczej na tą sytuację popatrzeć. Jednostkowy zakład prawdopodobnie nie będzie dysponował faktycznie tak wszechstronnym taborem i sprzętem jak firma należąca do platformy budującej się z znacznej ilości kooperantów. Nie zmiennie tak samo ma się sprawa z kadrą o właściwych kompetencjach oraz z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Jednostkowy warsztat nie ma wyboru, my komponujemy się właściwie do zlecenia i wysyłamy optymalny sprzęt i dobranych profesjonalistów, a umożliwia nam to firmowa sieć warsztatów reagująca tak jak naczynia połączone.


Podstawę świadczenia naszych usług określa dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie w związku z tym. Dotrze konkretnie do was starannie wyszukana drużyna zawodowców, zapewne z lokalnego warsztatu gdzie łączą ich więzy domowe lub przyjaźni, jednak będą mogli czekać na natychmiastową pomoc całej sieci.


Każde wezwanie dostaje własną wycenę , a skutek jest taki, że często u nas wyceny za pracę mogą być niższe niż się spodziewacie. Prace które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy zrobione z OC względnie Assistance nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


Zatem oto nasz MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Niezmiennie Twój rozważny przyjaciel z Pionek.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: