LAWETA BIECZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIECZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBynajmniej nie uważaj nas za jednostkę jedną z wielu. Ta pomoc drogowa żeby udzielić Ci porady wyjedzie natychmiast niby jak Twój najbliższy przyjaciel. I podobnie jak przyjacielowi możecie nam zaufać bo jesteśmy przygotowani na każdą sytuację.


W pobliżu Biecz przytrafiło się zajście w efekcie którego brałeś udział w stłuczce względnie miałeś usterkę? Nie marnuj czasu na szukanie porady bo wystarczy, że wybierzesz numer do przyjaciela, do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przybędziemy błyskawicznie. Dojedziemy z kompetentną brygadą, która obsłuży mobilny serwis.


Absolutnie nie zachodzą jakiekolwiek bariery aby sfinalizować na szosie jakiekolwiek drobne naprawy. Wymiana ewentualnie regeneracja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz wiele kolejnych szczegółów naprawimy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Natomiast jeśli będzie konieczna autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie pokrzyżowało jej przyjazdu. W strefie kolizji względnie awarii zawsze ułatwiamy sprawnie ją ochronić. Na każdej ulicy, w każdym miejscu, w jakimkolwiek zaułku – to jest nie istotne gdzie stanął Twój pojazd. Znajdziemy dowolne stanowisko oraz zapewnimy pomoc. Bowiem na tutejszym obszarze rozpoznamy każdą drogę czy wojewódzką czy gminną.


Utrwal w pamięci kontakt do przyjaciela. Czasem może być pożyteczny w granicach Całego kraju. Dzwoń. Moment jest bez znaczenia skoro jesteś w potrzebie. Przyjedziemy – możesz być pewien! Albowiem pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał istotnie tak pracuje. Przyjaciele stanowczo tacy muszą być.


Zarówno dzień i w nocy będziesz mógł rozważać naszą pomoc:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w ramach Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

Ustal niuanse! Przyjaciel z Biecz bezwzględnie jest zdecydowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport niesprawnych samochodów musi być szybki oraz praktyczny skoro do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna metoda bowiem holowanie jest w tym wypadku legislacyjnie wzbronione. W rejonie Biecz zarządzamy doskonale wyposażonymi specjalnymi pojazdami z biegłą ekipą. W skład floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku i przewozu pojazdu jest pewne dzięki obecnemu zabezpieczeniu.. Całodobowo zarówno unieruchomiony samochód jak i jego podróżnych przewieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Oczywiście jeżeli dopuszczają taki ruch paragrafy i stan techniczny samochodu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. W którejkolwiek chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny kłopot to w sumie szybkość przemieszczania sie po drodze. Taki zestaw powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na drodze, co przecież nie jest tajemnicą, to wielki kłopot. Duży TIR potrafi pogmatwać ruch na wiele godzin. W tej sytuacji kluczowe okazuje się odblokowanie trasy dlatego bywa, że natychmiast należy podejmować holowanie. Pomoc drogowa z Biecz poradzi sobie profesjonalnie z tym kłopotem.


Branżowy sprzęt umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu. Doskonałej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy umożliwiają nam bezpiecznie oraz odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w przypadku kiedy może być to oczekiwane. Chociażby TIR-a wydobędziemy z wykopu, a potem ulokujemy na kołach nie bacząc na stan techniczny pojazdu bądź kłopotliwy dojazd.


Jeżeli będzie użyteczny przewóz ładunków transportowanych przez unieruchomiony samochód też się takim problemem zajmiemy. Przeładujemy je i dowieziemy na ustalone miejsce.


Wykwalifikowana, fachowa kadra 24 godziny na dobę pilnuje żeby zapewnić Wam spokój i bezpieczeństwo. W jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy, nie patrząc na realia pogodowe, szerokie zaplecze umożliwia nam wypełnić każde zadanie.Mobilny serwis 24h


Wcale nie tak mało jest usterek łatwych do wyeliminowania. Takie bezproblemowe usterki, ale wstrzymujące dalszą jazdę to częste zdarzenia. Niedobór oleju, paliwa bądź też dolanie do baku innego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna wiele innych lekkich epizodów, które potrafią nas dosięgnąć na drodze. Na szczęście nasza pomoc drogowa 24 godziny na dobę oferuje szybkie naprawy wykonane przez mobilny serwis. Jeśli mówimy o lawecie to może nie być tu dla niej miejsca. W 24 godzinnej ofercie usług jest też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie bardzo szybko.


Mechanicy z kompetencjami to majątek jakim gospodaruje mobilny serwis. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zakres drobnych napraw możliwych do wykonania na poboczu jest wyjątkowo pojemny.


Jednorazowy telefon wystarczy. Uzgodnimy detale awarii oraz markę samochodu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zajścia. Kierunkiem naszych przedsięwzięć jest w całości odciążyć kierowcę zatem do każdego z przypadków przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Przewieziemy dowolną ciężką maszynę drogową bezawaryjnie oraz szybko czy to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Na porządku dziennym jest również przewóz dużych maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi pojazdami, lecz zmuszają do specyficznej uwagi ponieważ są to pojazdy rzeczywiście małe, ale wagowo uciążliwe. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Flota pojazdów jaką zarządzamy umożliwia nam przedsięwziąć zadania z obszaru transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Kiedy Masz problem z specyficznym towarem, przypuśćmy ciężki gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zapisuj się do nas.


Możesz liczyć na te usługi zarówno na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Transportowane towary jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy również odpowiednią dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego rodzaju usług.Dlaczego my?


Albowiem profesjonalna pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał jest osiągalna nie wyłącznie w pobliskim obszarze, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Otóż reguły zachowania w konkretnych okolicznościach opracowujemy w oparciu o oceny i doświadczenie wyspecjalizowanych fachowców z wielu ośrodków. Pozwala nam to prędko i efektywnie skasować faktycznie każdą awarię lub dostarczyć na wskazane miejsce każdy pojazd z pewnością wysokiej jakości i umiarkowanej ceny.


Pojedynczej kalkulacji podlega dowolna usługa. Pod rozwagę przy kalkulacji bierze się: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, rozmiar czynności wykonanych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, model pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna lokalizacja zajścia.


Nasze zlecenia utrzymują dobre wyceny, ale są w stanie być bezpłatne jeśli Państwo nabędą odpowiednie ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza działalność jest wywołana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z winy osób trzecich i oczywiście koszty opłaca się z OC winnego.Przyjaciel nie zawiedzie!

Na smutki Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na kontakt, gotowy do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Biecz.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: