LAWETA DUSZNIKI-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DUSZNIKI-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Nasza instytucja naprawdę jest zdecydowanie niepodobna do innych. Tutaj jest twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdeterminowana bezzwłocznie ruszyć z poradą. Ten przyjaciel, który jest gotowy na dowolną okoliczność dlatego można mu w zupełności zawierzyć.


Gdy jeżdżąc po drogach w rejonie Duszniki-Zdrój spotka Cię na trasie nieprzyjemne wydarzenie natychmiast wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie na pewno umiał postępować w sytuacji kolizji ewentualnie awarii. Zjawimy się na miejscu najszybciej. Pojawimy się z doświadczoną ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na ulicy to nie jakiś problem. Nasze załogi w żadnym wypadku się nie poddają. Nie zakładaj, że nie dojedziemy do błahostki jaką wydaje się być wymiana koła. Wesprzemy nawet przy ratunkowej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo, a także odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Status pojazdu może sprawić, że nieunikniona okaże się autolawety lub autoautolawety, a w przypadku samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego stale przygotowani. Jeśli to będzie nieodzowne od początku ubezpieczamy obszar usterki albo wypadku. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – stale jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie stanowi to przeszkody. My oczywiście wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak należy Ci dopomóc. Bowiem mapa regionalnych ścieżek nie jest dla nas tajemnicą.


Więc Pamiętaj kontakt do przyjaciela. Dodzwonisz się zawsze kiedy będzie pomocny choćby w całym kraju. Nie ma złej pory ani nie ma niefortunnego dnia na telefon. Dotrzemy – masz na to gwarancje! I taka faktycznie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Gdyż w kłopocie oczekuj przyjaciela.


Zarówno dzień i w nocy możesz na nas oczekiwać:

  • Pomoc w granicach Assistance czy niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa źle wlanego

Przejrzyj fakty! Przyjaciel z Duszniki-Zdrój czuwa zdecydowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta albo autoautolawety to oczywiście jedna z szybszych, a także najprostsza procedura przetransportowania zepsutego samochodu. Wielokrotnie widzimy na drogach półprywatnie holowane samochody, jednakże warto wiedzieć, że ten system samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zakazany. Profesjonalne pojazdy i rzetelna ekipa. Pomoc drogowa w obszarze Duszniki-Zdrój posiada podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku oraz transportu pojazdu jest pewne dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Całodobowo zarówno zepsuty pojazd jak też jego pasażerów przewieziemy pewnie na wskazane miejsce.


Ewentualną zamianę rodzaju zlecenia na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to przepisy i stan techniczny pojazdu. Ten skład może poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest prawdziwym kłopotem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, awaria pojazdu ciężarowego na jezdni. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety zasada w sytuacji awarii TIR-a. Nierzadko ostatnim sposobem odblokowania drogi musi być holowanie. Doskonale jesteśmy gotowi na takie rozstrzygnięcie.


Profesjonalny sprzęt będący na naszym stanie pozwala na holowanie dowolnego pojazdu. Potrafimy solidnie i skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, ponieważ umożliwia nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i sztywny hol. Ani skomplikowany dostęp, ani stopień uszkodzenia samochodu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z rowu, a potem ustawienia go na kołach.


Możemy ponadto zapewnić wystarczający samochód do transportu ładunków transportowanych w zepsutym aucie. Zawsze jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak i ekipę, która produkty przeładuje.


Wykwalifikowana, profesjonalna załoga całodobowo dyżuruje aby zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. Bez względu na warunki pogodowe w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w stanie skutecznie podjąć dowolne zlecenie dzięki okazałemu zapleczu.



Mobilny serwis 24h


Nie tak mało jest niesprawności nieskomplikowanych do usunięcia. Takie proste niesprawności, ale przerywające dalszą drogę to częste zdarzenia. Ubytek oleju, paliwa bądź też wlanie do baku innego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych lekkich epizodów, które mogą nas dosięgnąć na drodze. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa 24 godziny na dobę świadczy szybkie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Zleceń na lawetę nie można w tym wypadku przewidywać. W 24 godzinnej ofercie usług istnieje również mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie bezzwłocznie.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim zarządza mobilny serwis. Świadomość detali wielu różnorodnych pojazdów bez względu na markę umożliwia im przedsięwziąć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w dowolnej sytuacji.


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Kilkanaście minut będzie nam potrzebne na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon potrzebujemy sprecyzować szczegóły awarii, markę pojazdu i jednocześnie rejon zdarzenia. Bliźniacza niesprawność może mieć różne scenariusze stąd, by w pełni dopomóc kierowcy do konkretnych zadań podchodzimy wszechstronnie.



Transport niskopodwoziowy


Również transport maszyn budowlanych jest istotnym punktem w różnorodnej propozycji naszych usług. Przewieziemy bezawaryjnie zgarniarkę jak również ciężki walec i oczywiście dowolną inną z dużych maszyn drogowych. Maszyny rolnicze, szczególnie takie wymagające wyjątkowej troski, także obecne są w naszej specyfikacji pojazdów, do których przewozu przystępujemy. Dobrze wyszkoleni do transportu małych, ale wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani na przewóz na przykład wózków widłowych. Realizujemy ponadto usługi z zakresu transportu dłużycowego czy ładunków ponadnormatywnych. Jeśli Masz dylemat z specyficznym ładunkiem, powiedzmy uciążliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zwracaj się do nas.


Nie jedynie w kraju, a także i zagranicą wykonujemy takie usługi. Dysponujemy całkowitą dokumentacją potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.



Dlaczego my?


Gdyż PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku proponuje Ci profesjonalną pomoc drogową. Albowiem wielu profesjonalistów z potwierdzonymi kompetencjami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i mądrością byśmy mogli ułożyć procedury przynoszące sukces. Wysoka skuteczność w sprawnym kasowaniu niesprawności bądź świetne rezultaty przewozu pojazdów są dokładnie tego wynikiem.


Usługi podlegają jednostkowej wycenie. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zajścia, rodzaj samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna użycie części zamiennych.


Gdy szkoda nastąpi z nieuwagi osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie można sfinansować z OC sprawcy stłuczki. Podobnie może być jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.



Dostajesz pewność!

Na frasunki Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Duszniki-Zdrój zdeterminowany do pomocy zawsze odbiera telefony.




SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: