LAWETA NOWA RUDA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWA RUDA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest wyłącznie następna firma. Ta pomoc drogowa żeby użyczyć Tobie porady podąży niezwłocznie jakby to był Twój zaufany przyjaciel. Przyjaciel któremu możesz zaufać bo jest przygotowany na dowolną okoliczności.


Przytrafił się dylemat z samochodem właśnie niedaleko Nowa Ruda? Zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który zadziała tak by wyeliminować awarię oraz zaradzi skutkom kolizji. Przyjedziemy ekspresowo. Specjalnie wyuczona załoga dowiezie oraz będzie obsługiwać mobilny serwis.


Wcale nie mogą być dla naszej ekipy kłopotem drobne naprawy na trasie. Nie myśl, że nie przybędziemy do drobnostki jaką zdaje się być wymiana koła. Wesprzemy nawet przy ratunkowej wymianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Natomiast gdy stanie się tak, że będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. W okolicy kolizji bądź awarii zdecydowanie ułatwiamy efektywnie ją ubezpieczyć. Możesz mieć awarię wszędzie. Czy to będzie autostrada lub może droga komunalna – nie ważne. Dostarczymy pomoc w dowolnym rejonie. A to dlatego, że zlokalizujemy dowolną ścieżkę na rodzimym terenie.


Toteż Zapamiętaj kontakt do przyjaciela. Choćby w granicach całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Dzwoń o dowolnej godzinie każdego dnia. Zameldujemy się – możesz być pewien! Gdyż tak właśnie działa pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół znajduje się w potrzebie.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na skuteczne usługi:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance czy darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Jeśli możesz zerknij w szczegóły! Przyjaciel z Nowa Ruda na sto procent jest zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport zniszczonych samochodów może być szybki oraz łatwy gdy do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety bądź autoautolawety. Często widzimy na drogach półprywatnie holowane samochody, jednakże warto wiedzieć, że taki format samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zabroniony. W obszarze Nowa Ruda operujemy świetnie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z fachową kadrą. W garnitur floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku i przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Pojazdy i prawdopodobni podróżni będą całodobowo przewiezieni na wskazane miejsce.


stan samochodu zdecydowanie powinien być właściwy, a paragrafy mają akceptować holowanie gdybyśmy chcieli postulować tą metodę transportu. Ten zespół może przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w którejkolwiek chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to dylemat gdy na ulicy ulega kolizji pojazd ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej norma w przypadku usterki TIR-a. W takim przypadku częstokroć holowanie wydaje się być optymalnym sposobem odkorkowania drogi. Ta pomoc drogowa doskonale daje sobie radę z takimi rzeczami.


Branżowy sprzęt umożliwia nam holowanie dowolnego typu pojazdu. Możemy bezpiecznie i skutecznie przewieźć choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, bo gwarantuje nam to pierwszorzędnej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i rzecz jasna sztywny hol. Nie ma dla nas mało przystępnych położeń, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wydostania. Nawet TIR-a po incydencie drogowym wydobędziemy z rowu, a nastepnie umieścimy na kołach.


Możemy też zapewnić optymalny samochód do przewozu materiałów przewożonych w uszkodzonym aucie. Przygotujemy niezwłocznie transport alternatywny oraz załogę, która skutecznie przepakuje towary.


24 godziny na dobę profesjonalna, wykwalifikowana kadra dba by zagwarantować Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Szerokie zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić każde wezwanie w każdym momencie doby nie zważając na pogodę.Mobilny serwis 24h


Akurat nie brakuje awarii nieskomplikowanych do usunięcia. To takie niesprawności wstrzymujące dalszą drogę, jednak nieskomplikowane do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo brak oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika złego paliwa. Tu otwiera się pole na którym wykazać się może pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie będzie miała w tym wypadku pracy. Obszerna paleta usług serwisu obejmuje jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem bezzwłocznie.


Jakość jaką się chlubi mobilny serwis to wyszkolona ekipa. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw możliwych do przeprowadzenia na ulicy jest szczególnie rozległy.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Chwila konsultacji to czas, który jest nam niezbędny do rozpoznania szczegółów niesprawności, marki pojazdu i miejsca zdarzenia potem w kilkanaście chwil pojawimy się na miejscu. Kompleksowe podejście do potencjalnych epizodów jest zasadą naszego działania gdyż naszym kierunkiem jest w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Naszym klientom mamy do zaproponowania pełną ofertę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy bezawaryjnie koparkę gąsienicową oraz duży walec i rzecz jasna dowolną nawet nietypową z licznych maszyn drogowych. Wykonujemy przewóz wszelkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych wykorzystujemy znacznie skromniejsze pojazdy, ale nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do transportu niewielkich, ale wagowo dokuczliwych pojazdów. Tabor jakim rozporządzamy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy i transport ładunków ponadnormatywnych. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem nieszablonowych towarów i jesteśmy zdolni do przewozu choćby dużego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo możesz oczekiwać z naszej strony na sprawne i solidne wykonanie tej usługi. Dysponujemy kompletną dokumentacją nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Bowiem PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku oferuje Ci specjalistyczną pomoc drogową. Bowiem nasza świadomość to całość doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych profesjonalistów z licznej ilości ośrodków. Z takiego powodu w przystępnej wycenie otrzymujecie usługi na wysokim, zawodowym poziomie.


Usługi podlegają jednostkowej kalkulacji. Wycena uzależniona jest od różnych czynników: zastosowanie części zamiennych, zakres robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, rejon zdarzenia i typ samochodu, który serwisujemy.


Warto zabezpieczyć się przez nabycie właściwego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być wolne od opłat tak jak w przypadku gdy powinny być opłacone z OC winnego kraksy.Ważny jesteś Ty!

Awaria? Stłuczka? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Nowa Ruda.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: