LAWETA LĄDEK-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LĄDEK-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie uważaj nas za jednostkę jakąś przypadkową z wielu. My zamierzamy być jak wasz zaufany przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa wiecznie zdeterminowana aby służyć pomocą. Przyjaciel jakiemu potrafisz zawierzyć gdyż jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Przebywając niedaleko Lądek-Zdroju wziąłeś udział w kolizji lub zdarzyła Ci się się niesprawność samochodu? Zadzwoń do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On ciągle czeka w sąsiedztwie i będzie na pewno zorientowany jakie kroki trzeba podjąć Dojedziemy najszybciej. Wysoko przeszkolona załoga dowiezie i oczywiście będzie obsługiwać mobilny serwis.


Defekty to nasza specjalność z tego powodu wykonujemy na poboczach jezdni różne drobne naprawy. Oczywiste, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony śmieć na drodze, a w konsekwencji uszkodzić oponę, przegapić konserwację wycieraczek, które uszkadzają się w obfity deszcz na szosie lub nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora i mieć znaczący problem z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie nieduże awarie skasujemy dla Ciebie ku obopólnej przyjemności. Stan samochodu może wpłynąć na decyzję, że nieodzowna okaże się autolawety lub autoautolawety, a w przypadku samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego zawsze przygotowani. Chronimy miejsce zdarzenia zaraz po przybyciu. Nie ma znaczenia czy ugrzązłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy na peryferyjnej drodze dojazdowej. Wystarczy nam kilka minut żeby Cię usytuować, a przede wszystkim użyczyć szybkiej pomocy. Ponieważ mapa okolicznych dróżek nie stanowi dla nas tajemnic.


Numer do przyjaciela starannie zapamiętaj. Czasem może być potrzebny w granicach całej Polski. Telefon bezwzględnie jest czynny 24 godziny na dobę. Zajedziemy – to pewne! Bo taka bezwzględnie jest pomoc drogowa MegaHol. Tacy powinni być przyjaciele.


Ta pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów

Jeśli możesz spójrz w detale! Przyjaciel z Lądek-Zdroju czuwa gotowy do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najlżejszy sposób przetransportowania unieruchomionego samochodu to autoautolawety czy autolawety. Trzeba jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc to jedyny system z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Pewność zapewniają nam świetnie wyposażone, profesjonalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) i fachowa kadra. Bezpieczeństwo załadunku i przewozu pojazdu jest pewne dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Potencjalni podróżni i jednocześnie pojazd całodobowo będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Gdy stan pojazdu to dopuszcza i naturalnie paragrafy w którejkolwiek chwili można podjąć decyzję o holowaniu. W dowolnej chwili będziesz mógł zmienić decyzję jedyny kłopot to w sumie prędkość przemieszczania sie po trasie. Ten skład zdecydowanie powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to kłopot gdy na trasie podlega awarii pojazd ciężarowy. Zazwyczaj kolizja TIR-a przynosi ograniczenie ruchu na drogach. W tej sytuacji kluczowe staje się odblokowanie drogi zatem bywa, że szybko należy decydować się na holowanie. Pomoc drogowa z Lądek-Zdroju radzi sobie wyśmienicie z całym kłopotem.


Możemy rozpocząć holowanie każdego pojazdu bowiem zarządzamy specjalistycznym sprzętem. Możemy pewnie oraz sprawnie przewieźć nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, bo gwarantuje nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. TIR w rowie sterczący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy wydarzy się to w trudno osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wystawiony oraz postawiony do pionu.


Awaryjny samochód może prawdopodobnie przewozić ładunki, które nie podległy uszkodzeniu, ale wymagają przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zorganizowanie takiej pomocy. Zrealizujemy natychmiast przewóz zastępczy oraz załogę, która profesjonalnie przeładuje towary.


Wykwalifikowana, profesjonalna załoga 24 godziny na dobę pilnuje aby zagwarantować Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Bez względu na warunki pogodowe przez całą dobę jesteśmy w stanie wykonać dowolne zlecenie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Mogą być czasami nietrudne do rozwiązania usterki. Niedobór oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą drogę, ale nieskomplikowanych do usunięcia przypadków usterek. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe reperacje realizuje w terenie 24 godziny na dobę. Zajęcia dla lawety nie można tu oczekiwać. Na miejsce usterki serwis przyjedzie bezzwłocznie, a w ogromnym wachlarzu usług istnieje również mobilny warsztat wulkanizacji pracujący przez całą dobę.


Nasz mobilny serwis hołubią znakomicie przygotowani mechanicy. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, niezależnie od marki będą mogli się podjąć na poboczu drobnych napraw w bardzo szerokim zakresie.


Dzwonisz tylko raz. Odbieramy błyskawicznie. Po uzgodnieniu elementów usterki, marki pojazdu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Do każdego incydentu przystępujemy wszechstronnie na tyle żeby w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie profesjonalnego taboru, którym administrujemy i rzecz jasna z tego powodu świadczymy taką usługę. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na transport wielkich maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Bierzemy pod uwagę też transport dużych maszyn rolniczych. Znacznie mniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, jednak wagowo kłopotliwe mamy jednak należycie przeszkolonych kierowców. Mamy ofertę frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ posiadamy odpowiedni tabor. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… zdecydowanie więcej różnych niekonwencjonalnych towarów.


Usługi te wykonujemy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Posiadamy całkowitą dokumentację niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Bowiem specjalistyczna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest osiągalna nie tylko w pobliskim rejonie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bo wielu specjalistów z poświadczonymi kwalifikacjami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i kompetencją byśmy mogli ułożyć strategie gwarantujące efekt. W doskonałej skuteczności, a także jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu obecnie zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać wyraźnie jak wielki wpływ posiadał na to ten model działania.


Zlecenia podlegają indywidualnej ocenie. W wycenie brane są pod uwagę: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i oczywiście przekrój czynności wykonanych na miejscu.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być darmowe jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej i naszą pomoc będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy stłuczki.Nie zapomnij!

Na kłopoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Lądek-Zdroju gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: