LAWETA SZCZYTNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZYTNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest wyłącznie inna instytucja. Nasza pomoc drogowa jest jednak jak zaufany przyjaciel, który wyruszy natychmiast aby udzielić Ci pomocy. Więc tak jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć ponieważ jesteśmy gotowi na wszystko.


Zawsze może dojść do niespodziewanej awarii lub kraksy? Jeśli miało to miejsce w rejonie Szczytna niczym nie potrzebujesz się denerwować zwyczajnie zadzwoń po przyjaciela – zadzwoń po PDS24h Marek Chudzik. Pojawimy się bezzwłocznie. Dowieziemy mobilny serwis a przede wszystkim przeszkolonych specjalistów.


Absolutnie nie są dla naszej ekipy przeszkodą drobne naprawy na trasie. Reperacja ewentualnie wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także inne w sumie nieduże usterki z satysfakcją skasujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Wciąż też jesteśmy przygotowani na komunikat, że pożądana będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Ubezpieczamy przestrzeń zdarzenia natychmiast po przybyciu. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – stale posiadasz luksus rozumiejąc, że dla nas nie stanowi to przeszkody. My oczywiście wiemy gdzie się znajdujesz, a w konsekwencji jak można Ci dopomóc. Ponieważ mapa pobliskich tras nie jest dla nas tajemnicą.


Obowiązkowo zanotuj bądź zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. Zadziała w każdym przypadku kiedy okaże się potrzebny choćby w całej Polsce. Wystukaj numer o którejkolwiek godzinie każdego dnia. Zameldujemy się – na pewno! Albowiem taka bezwzględnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele właściwie tacy muszą być.


Możesz rozważać naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Przejrzyj detale! Przyjaciel z Szczytna jest gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone pojazdy najprędzej oraz łatwo można przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety względnie autoautolawety. Powinno się jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zabronione, więc w sumie to jedyny system jaki jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Wiarygodność zapewniają nam doskonale wyposażone, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) oraz doświadczona ekipa. W czasie załadunku i przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym priorytetem. Przywieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo pojazd jak również jego podróżnych.


Naturalnie jeżeli pozwolą na to paragrafy i rzecz jasna stan techniczny samochodu zawsze możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Jesteśmy na taką decyzję przygotowani, powinno się jednakże mieć na uwadze, że ten skład powinien się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na drodze kolizji to duży dylemat, a my odczuwamy tego świadomość. Uszkodzony TIR na mnóstwo godzin zdoła pogmatwać ruch na drodze. Wtedy holowanie pozostaje często niezbędne. W tych okolicznościach należałoby zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Profesjonalny sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie jakiegokolwiek samochodu. Możemy bezpiecznie i oczywiście sprawnie przetransportować choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to doskonałej jakości naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. Każdy samochód potrafimy ustawić na kołach uprzednio wydobywszy go z rowu także TIR-a, choćby był w kiepskim stanie czy w trudno przystępnym położeniu.


Zorganizujemy także transport produktów z zepsutego samochodu. Przepakujemy je i przewieziemy na zlecone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas pierwszym wyborem z tego powodu przez całą dobę dyżuruje nad nim nasza fachowa, wyspecjalizowana kadra. Bez względu na realia pogodowe w każdym momencie doby jesteśmy w gotowości zrealizować którekolwiek zadanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wcale nie brakuje niesprawności nieskomplikowanych do wyeliminowania. To prawda, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przekuta opona wstrzymują dalszą drogę, jednak są zdecydowanie nietrudne do wyeliminowania na poczekaniu. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście świadczy doraźne naprawy przez całą dobę. Nie będzie powodu używać lawety. W całodobowej ofercie usług funkcjonuje także mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie niezwłocznie.


Mobilny serwis angażuje wykwalifikowanych fachmanów. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zakres drobnych napraw akceptowalnych do przeprowadzenia na poboczu jest niesamowicie szeroki.


Zatelefonować starczy tylko raz. Po zdefiniowaniu elementów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście chwil. Wszechstronne przystąpienie do wszelkich incydentów jest esencją naszego funkcjonowania gdyż naszym priorytetem jest w największym stopniu odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje profesjonalnego taboru, którym administrujemy to z tego powodu oferujemy taką usługę. Miejscowa flota jest przygotowana na transport ciężkich maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezawaryjny. Nie oznacza dla nas dylematu transport wielkich maszyny rolniczych. Miejscowa załoga jest szczegółowo przygotowana również do przewozu małych, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy podobnie znajdują się w naszej ofercie. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem nieszablonowych ładunków i teraz jesteśmy skłonni do frachtu chociażby dużego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi takie realizujemy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Nasza firma rozporządza wyczerpującą dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego typu usług. Wszelkie transportowane ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Dlatego że pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik w 100% profesjonalnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku dodatkowo w całym kraju, a nie tylko w pobliskim obszarze. Ze względu na to że mnóstwo ośrodków umożliwiło swoim specjalistom skonsolidować tutaj doświadczenie, umiejętności i naukę. Wysoka efektywność w pewnym naprawianiu awarii czy optymalne wyniki frachtu samochodów są oczywiście tego skutkiem.


Dowolną usługę wyceniamy jednostkowo. Szacując wycenę kierujemy uwagę na: miejsce zajścia, model pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik.


Wszelkie nasze usługi mogą być bezpłatne gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i naszą pomoc będzie na pewno można sfinansować z OC winnego stłuczki.Możemy być w pobliżu!

Niezmiennie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Szczytna gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: