LAWETA RADKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest jedynie kolejna firma. W nas odnajdziesz to co ma Twój najdroższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię silnym ramieniem. Zatem jesteś w stanie mu zaufać bowiem przyjaciel jest gotowy Ciebie wspierać w jakiejkolwiek sytuacji.


Zdarzyła Ci się usterka ewentualnie stłuczka w sąsiedztwie Radków, nie zwlekaj, ale wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Przyjedziemy zaskakująco szybko. Z nami przyjdzie mobilny serwis i fachowa obsługa.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie staną się dla nas problemem. Nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony odpad na trasie i w ten sposób zniszczyć oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które akurat zużywają się w ulewny deszcz na szosie ewentualnie nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem w zamian dostać duży problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieduże niesprawności usuniemy dla Ciebie ku wzajemnej satysfakcji. Natomiast jeśli będzie wskazana autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Otrzymujesz gwarancję, iż przestrzeni zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Możesz mieć usterkę gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może droga wiejska – to jest bez znaczenia. Odnajdziemy każde miejsce oraz zapewnimy pomoc. Bowiem mapa pobliskich ścieżek nie jest dla nas zagadką.


Kontakt do przyjaciela zawsze trzymaj przy sobie. W całym kraju prawdopodobnie może być naprawdę pożyteczny. Możesz dzwonić o którejkolwiek porze. Pojawimy się – to pewne! Bowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzikistotnie tak działa. Przyjaciele właściwie tacy powinni być.


Tak samo i w dzień i w nocy zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Darmowe usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

Jeżeli to nie kłopot zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Radków jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody szybko i najprościej można przewieźć gdy w grę wchodzi autolawety albo autoautolawety. Na autostradzie jedynie z tej procedury przewozu można skorzystać ponieważ holowanie jest w tym wypadku oficjalnie zakazane. W rejonie Radków zarządzamy znakomicie zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z fachową ekipą. W garnitur floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku oraz transportu pojazdów zabezpieczenie jest naszym priorytetem. Unieruchomiony pojazd oraz wszystkich pasażerów całodobowo przywieziemy prędko i bezpiecznie na określone miejsce.


stan techniczny samochodu zdecydowanie powinien być odpowiedni i przepisy kodeksu drogowego muszą akceptować holowanie gdybyśmy chcieli postulować taką procedurę transportu. Z prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na trasie ten zespół, holowanie w tej sytuacji będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na jezdni usterce to oczywiście ogromny kłopot i my musimy mieć tego świadomość. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej reguła w przypadku niesprawności TIR-a. Wtenczas holowanie jest wielokrotnie nieodzowne. Pomoc drogowa z Radków radzi sobie doskonale z całym kłopotem.


Branżowy sprzęt będący w naszym posiadaniu przyzwala na holowanie dowolnego pojazdu. Potrafimy bezpiecznie i oczywiście sprawnie przewieźć choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, bo gwarantuje nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Absolutnie nie ma dla nas trudno dostępnych położeń, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po wypadku wydostaniemy z jaru i ulokujemy na kołach.


Jeśli okaże się potrzebny przewóz materiałów przewożonych przez awaryjny samochód również się tym problemem zainteresujemy i załatwimy ich transport. Jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli chodzi o transport jak i załogę, która produkty przepakuje.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju 24 godziny na dobę strzeże doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Którekolwiek wezwanie dzięki okazałemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie skutecznie podjąć, bez względu na warunki atmosferyczne, w jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Istnieją też łatwe do usunięcia niesprawności. Absolutnie nie jest dylematem mała awaria nawet jeżeli udaremnia dalszą podróż. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona bądź ubytek paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana pomyłkowo wlanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to takie incydenty z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu zdarzenia. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę można przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Stanie się oczywiste, że nie ma pretekstu by korzystać z lawety. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest również mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis dotrze niezwłocznie.


Mobilny serwis wynajmuje najlepszych zawodowców. Bez względu na markę i rodzaj pojazdu mogą wykonać na poboczu różnorodne drobne naprawy.


Dzwonisz wyłącznie raz. Odbieramy bezzwłocznie. Ustalimy niuanse niesprawności i markę samochodu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na miejscu zajścia. Aby w całości dopomóc kierowcy do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby usługobiorców tworzą różnorodną paletę naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport wielkich maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te zmuszające do specyficznej dbałości, też są na naszej liście pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Znacząco mniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, lecz wagowo kłopotliwe mamy jednak dobrze przeszkolonych kierowców. W czasie transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego branżowego taboru. To może zdarzyć się duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy jakikolwiek niekonwencjonalny ładunek.


Usługi takie prowadzimy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Towary w każdym przypadku jednostkowo ubezpieczamy, a także dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Gdyż naszą usługę traktujemy jak służbę. Zatem pilnujemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Bo nasza roztropność to liczba doświadczeń i oczywiście praktyki wykwalifikowanych fachowców z licznej ilości ośrodków. Otóż z tego powodu w niewygórowanej cenie odbieracie usługi na znakomitym, kompetentnym szczeblu.


Na każdą usługę spoglądamy oddzielnie i dowolną rozdzielnie szacujemy. W wycenie brane są pod rozwagę: czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, rejon zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych i oczywiście przekrój robót przeprowadzonych na miejscu.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być bezpłatne, gdyż straty zapłacone zostaną z OC winnego kraksy lub ubezpieczeniowej ochrony.Zawsze jesteśmy w sąsiedztwie!

W chwili problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Radków który nigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: