LAWETA STAWISKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STAWISKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych regionalnych stronach


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi należy poszukiwać usługi pomocy drogowej w okolicy Stawiska, w przypadku niesprawności pojazdu względnie odmiennego zdarzenia losowego, a przede wszystkim w sprawie holowania TIR-a, innego pojazdu ciężarowego bądź dostawczego. Laweta wynajęta z MegaHol to bezdyskusyjna rękojmia szybkości , a także jakości usługi 24h na dobę.


Jeżeli to awaria dzwoń bezzwłocznie. Teraz nie trwoń już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się jeszcze poznać bliżej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeśli potrzebujesz bezpieczeństwa zanim okaże się, że już jest za późno. Uzyskania tego stanu przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. W takim razie my zapraszamy do konwersacji. Byś miał szansę zapoznać się z naszą różnorodną paletą usług, która zdecydowanie nie przypisana jest jedynie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo uniwersalny usługodawca. Wstępnie do konwersacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka przeważnie zadawanych pytań.


Na start naturalne pytanie:Co umie MegaHol?


MegaHol postawił na połączenie wielu mniejszych zespołów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Rzecz jasna nie oferujemy usług tylko TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, natomiast przy tej branży staramy się być siecią wszechstronną pod względem podejmowanych zadań. Od lżejszych pojazdów, załóżmy kładów lub popularnych skuterów po fracht lawetą lub autolawetą samochodów osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej chwili potrafimy podjąć się transportu wielkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy dysponentami odpowiednich lawet czy naczep niskopodwoziowych. Rozwijamy się w myśl dobra konsumenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą sieć działającą na całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Obecnie możecie nas odszukać także w Stawiska, ale też w całym szeregu dodatkowych miejsc w Polsce, w których w każdym przypadku otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


Mamy zamiary, że wręcz wkrótce w całej Polsce.Co takiego nabędziesz na skutek działania sieci MegaHol?


Gwarancję wysokiej klasy i zaufania usługi w czasie 24h na dobę. Gdy mówimy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Nawet zasobni kontrahenci przykładają znaczną wagę do wielkości nakładów na usługi, jednak tylko sporadycznie dzieje się tak w przykładzie przywołań pomocy drogowej. Procedura funkcjonowania platformy MegaHol zmniejsza czas dojechania w rejon wezwania. Załogi MegaHol są zawsze doskonale przygotowane do zrealizowania konkretnego zlecenia pomocy drogowej, gdyż dzięki platformie potrafimy wybrać załogę odpowiednio dostosowaną ze wszystkich zdolnych do działania na określonym terenie. Nie możliwe by było dla nas kłopotem skierowanie do złożonego wezwania paru ekspertów, którzy zwykle funkcjonują w innych oddziałach, ale funkcjonujących w ramach naszej sieci. W trudnych okolicznościach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy akuratnie dotarli i trzeba sprowadzać następną firmę kiedy, akurat nie można rozwiązać kłopotu. U nas równocześnie zjawią się wszyscy którzy powinni być pomocni nawet gdyby trzeba było zbierać możliwości wielu zakładów z platformy. To platforma zapewnia nam sprzęt o który niełatwo by było małej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak pierwszorzędnej jakości są jej usługi.Wycena usługi musi być kluczowa.


Akurat nie ma wzorca sytuacji drogowych, jaki dało by się przenieść na trwały cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich epizodów jest statystycznie za mało. W tym przypadku tymczasowej wyceny usługi podejmuje się dyżurny, który odbiera zgłoszenie. Pierwsze ustalenia stosunkowo łatwo poczynić w momencie składania zamówienia usługi. Ponieważ z klientem możemy omówić: typ pojazdu, trasę do miejsca zajścia i ewentualnego miejsca transportu, rodzaj zniszczeń, a w konsekwencji rodzaj środka transportu jaki będziemy musieli zadysponować. Dyspozytor będzie na pewno wiedział o co winien zapytać i takie informacje zapewnią mu wszystko co jest potrzebne do tymczasowej symulacji kosztów. Trudno jednakże uniknąć korekcji kalkulacji w wypadku zdarzeń losowych, dlatego każdorazowo trzeba uwzględniać podobną możliwość. Z góry właściwie powinno się założyć, że kalkulacja identycznej jakości usługi w naszej sieci będzie faktycznie mniejsza niż u słabszych operatorów. Możemy podać jeszcze jeden pretekst skierowania się po pomoc do MegaHol. To znaczy oferta rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z szerokim wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Czy może poza holowaniem są w naszej propozycji jakiekolwiek dodatkowe usługi?


 • Wachlarz usług MegaHol jest rzeczywiście znaczący dzięki funkcjonowaniu w sieci.
 • Holowanie i lawetowanie pojazdów jest podstawą naszej propozycji.
 • Przerzut autolawetą jednocześnie pasażerów, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowych i dostawczych, ale również osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Fracht wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też aut osobowych.
 • Usługowy transport, jednostkowy i w zakresie umów ciągłych, trudnego sprzętu rolniczego, drogowego oraz budowlanego.
 • Usługi przewozowe obejmują również tramwaje, przyczepy mieszkalne, autokary i inne specyficzne pojazdy.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, czy ogólnie dla przemysłu, oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
 • Efektywne i bezawaryjne dla samochodu wyciąganie go z pobocza, wykopu, pola czy innego ciężko dostępnego terenu.
 • Dowiezienie na drodze paliwa i oczywiście innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Oczywiście nasz sprzęt w pierwszym rzędzie działa w granicach pomocy drogowej, lecz dzięki sieciowej organizacji możemy bez szkody dysponować poszczególne pojazdy do innych usług. Sieć pozwoliła nam zdywersyfikować zasoby indywidualnych warsztatów w ten sposób, że dziś rozporządzamy ogromną rozpiętością sprzętu co umożliwia nam rozległy wachlarz ponad standardowych usług. Ilość zamówień, jakie możemy wykonywać równolegle, bez szkody na jakości, nieustannie wzrasta w tempie poszerzania sieci na pozostałe rejony. Wszystkie dodatkowe usługi świadczymy na w granicach całego kraju , ale też Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.W jaki sposób zdobyć dla siebie taką interwencję?


Zdecydowanie zalecamy zadzwonić do MegaHol w przypadku zaistnienia problemu, wcześniej zapisując sobie nasz numer. Zapewne na taką deklarację liczą zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy przygotowaną właściwą umowę. W każdym polskim oddziale, również tutaj w Stawisk, warto z nami parafować stałą umowę na opiekę nad flotą TIR-ów i innych samochodów ciężarowych względnie dostawczych albo na przykład korporacji taksówkowych. Te umowy są dla MegaHol akceptowalne dzięki platformie ponieważ ta umożliwia nam realizacje głównego przedmiotu umowy – natychmiastowego przyjazdu na w rejon wezwania. Znając rodzaj taboru naszego klienta nie tylko przyjdziemy sprawniej, ale bez wątpienia automatycznie także lepiej przygotowani. Przykładem ma prawo być tutaj praca serwisu mobilnego, który kiedy jest wyekwipowany pod znany nam tabor zleceniodawcy funkcjonuje oczywiście sprawniej , a w ten sposób ogranicza jego szkody. Firma, która z MegaHol podpisuje umowę rzecz jasna nie potrzebuje być lokalna, a jeżeli jej flota cyklicznie przemieszcza się w regionie Stawiska w jakim celu mają ryzykować problemy z potencjalną przymusową pomocą? Lepiej utrzymywać pomoc drogową pod ręką gdy trafi się nam awaria.


Holowanie jedynie w okolice efektu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: