LAWETA IMIELIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych IMIELIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest jedynie następna firma. To jest pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie pomocną dłoń niby najlepszy przyjaciel. Przyjaciel godny kredytu zaufania i gotowy na jakiekolwiek okoliczności.


Uczestniczyłeś w stłuczce względnie zaskoczyła Cię niesprawność auta w niedalekiej odległości od Imielin? Niezwłocznie wystukaj numer do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Do przyjaciele który czuwa obok oraz dobrze wie jakie akcje należy wykonać żeby poradzić sobie z defektami. Przyjedziemy błyskawicznie. Pojawimy się z biegłą kadrą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


W naszej działalności nie było takiej przeciwności abyśmy na ulicy musieli darować sobie drobne naprawy. Nie przewiduj, że nie przyjedziemy do formalności jaką wydaje się być zmiana koła. Pomożemy choćby przy awaryjnej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo oraz odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Wciąż także jesteśmy przygotowani na komunikat, że wskazana będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Możesz też liczyć na współpracę w kwestii ubezpieczenia miejsca zajścia. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której stanąłeś. Ścieżka gminna albo autostrada nam to nie robi różnicy My natychmiast wiemy gdzie Cię odszukać i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Bo jesteśmy u siebie dlatego rozpoznamy tutaj obojętnie którą trasę.


Zatem Pamiętaj numer do przyjaciela. Choćby na terenie całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Nie istnieje zła pora ani nie ma złego dnia na kontakt. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! Bowiem tak funkcjonuje pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Tacy winni być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas dostajesz gwarantowane usługi:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Pomoc w zakresie Assistance lub darmowe usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Imielin bezwzględnie jest zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety dochodzą do głosu jeżeli zakładamy szybki i praktyczny system transportu popsutych samochodów. Możemy ponadto zadeklarować holowanie, ale już na autostradzie wygląda to całkowicie odmiennie ponieważ tu ten model przewozu pojazdów jest prawomocnie wzbroniony. W obszarze Imielin operujemy doskonale zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z doświadczoną ekipą. W garnitur floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie w naszych rękach całkowicie bezpieczny w momencie załadunku i w czasie przewozu. Samochody oraz ewentualni podróżni będą przez całą dobę dowiezieni na określone miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być optymalny i przepisy muszą sankcjonować holowanie gdybyśmy chcieli postulować tą formę transportu. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Taki zespół samochodów nie ma prawa przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki mamy problem gdy na drodze usterce ulegnie pojazd ciężarowy. Niesprawny TIR na wiele godzin zdoła utrudnić ruch na drodze. Nierzadko jedynym ratunkiem odblokowania drogi jest holowanie. Nie raz nasza pomoc drogowa z sukcesem wypełniała pokrewne czynności.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami tajemnic bowiem rozporządzamy branżowym sprzętem. Możemy solidnie i sprawnie przewieźć nawet skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, bo gwarantuje nam to wysokiej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy oraz sztywny hol. Ani kłopotliwy dostęp, ani stan samochodu nie uniemożliwi nam wyciągnięcia TIR-a z parowu czy ustawienia go na kołach.


Nie ma konieczności by gdzieś przetrzymywać towary przewożone przez zepsuty pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki transport zorganizować. Zawsze jesteśmy przygotowani na urządzenie ich przewozu w ustalone miejsce.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju dyżuruje fachowa, wykwalifikowana załoga. Okazałe zaplecze pomaga nam bez względu na warunki pogodowe którekolwiek zadanie wykonać przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Akurat nie brakuje usterek prostych do usunięcia. Ubytek oleju, paliwa bądź też nalanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą drogę, lecz nietrudnych do wyeliminowania przypadków awarii. Lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w tych przypadkach może się 24 godziny na dobę wykazać sprawnością. Stanie się ewidentne, że nie ma pretekstu by korzystać z lawety. Bezzwłoczny dojazd to cecha tego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w ofercie.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim dysponuje mobilny serwis. Znajomość niuansów wielu różnorodnych samochodów nie bacząc na markę pomaga im przedsięwziąć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w każdej sytuacji.


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Doprecyzujemy szczegóły usterki i markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia. Kierunkiem naszych poczynań jest w pełni wesprzeć kierowcę więc do potencjalnych epizodów przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Również transport maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w pełnej ofercie naszych usług. Bezawaryjny transport możemy zapewnić którejkolwiek wielkiej maszynie drogowej. Nie przedstawia dla nas dylematu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Drobne, ale wagowo uciążliwe pojazdy powodują mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład skromniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednakże warto aby prowadził go kierowca wyszkolony do takiego standardu usługi i właśnie takich przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym zespole. Posiadając odpowiedni zespół pojazdów wdrażamy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Będziesz mógł kalkulować tą usługę tak samo na terenie kraju tak jak i zagranicą. Podstawą oferowania tego standardu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kwalifikacje. Poza tym firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest prosto dać gwarancję na zapewnienie Ci specjalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, lecz Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa ją zapewnia. Z tego powodu, że to całe długoletnie doświadczenie wzmacniających się obopólnie ośrodków, a także profesjonaliści z rutyną oraz potwierdzonymi kompetencjami. Organizując ten pomysł spodziewaliśmy się skutku w postaci doskonałej efektywności i jakości usług przy korzystnym stosunku ceny.


Zlecenia podlegają indywidualnej kalkulacji. Szacując cenę zwracamy uwagę na: charakter prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, rodzaj samochodu, który obsługujemy i rzecz jasna użycie części zamiennych.


Kompletne nasze usługi będą mogły być nieodpłatne jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, względnie do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie na pewno można zapłacić z OC winnego kolizji.Dostajesz niezawodność!

W każdym przypadku Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – pod telefonem czeka przyjaciel z Imielin gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: