LAWETA ŻERNIKI WROCŁAWSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻERNIKI WROCŁAWSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła są zwyczajne placówki my jesteśmy wyjątkowi. Ta pomoc drogowa jest taka jak zaufany przyjaciel, który wyruszy natychmiast aby udzielić Tobie pomocy. Przyjaciel któremu będziesz mógł zaufać bo jest gotowy na każdą sytuacje. Gdy przejeżdżając w rejonie Żerniki Wrocławskie dotknie Cię na drodze przykre zajście pilnie dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Wybierz numer do przyjaciela , który będzie na pewno wiedział jak odpowiednio reagować w wypadku kolizji czy awarii. Przybędziemy ekspresowo. W tej obsadzie są specjaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie jest komplikacja, która na drodze potrafiła by zaistnieć dla nas problemem nie do rozwiązania. Wulkanizacja czy wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz pozostałe w sumie drobne niesprawności z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu. W którejkolwiek chwili zlecenia potrafimy ustalić, że pożądana jest autolawety, autoautolawety bądź holowanie. Możesz jeszcze oczekiwać na pomoc w sprawie ubezpieczenia przestrzeni zajścia. Możesz mieć usterkę gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy droga komunalna – to jest bez znaczenia. My takie stanowisko zlokalizujemy żeby Tobie dopomóc. Bowiem nasze ścieżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Toteż Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całym kraju czekamy na Twój telefon. Wystukaj numer. Godzina jest nie istotna kiedy znalazłeś się w potrzebie. Zameldujemy się – możesz być pewien! PDS24h Marek Chudzik w ten sposób właśnie postępuje. Niezawodna pomoc drogowa! Gdyż w biedzie licz na przyjaciela.


Jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Żerniki Wrocławskie jest gotowy do roboty!

NASZA GALERIALawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście parę sposób na transport unieruchomionych samochodów , natomiast najpopularniejszy , a także najszybszy to autoautolawety względnie autolawety. Tam gdzie w grę wkracza autostrada jest to jedyna właściwa technika ponieważ holowanie jest tu oficjalnie zabronione. Pewność zapewniają nam kompletnie wyposażone, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) , a także kompetentna kadra. Nie powinno być obiekcji co do tego, że pojazd i w czasie załadunku oraz transportu okaże się absolutnie zabezpieczony. Na wyznaczone miejsce przez całą dobę przywieziemy samochód i potencjalnych podróżnych.  Można w każdym przypadku zmienić decyzję i podjąć decyzję o holowaniu, ale musi na to przyzwalać stan techniczny samochodu i paragrafy. Zawsze jesteśmy na to przygotowani, pozostaje jednakże mieć w pamięci, że ten zestaw powinien się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem gdy na drodze ulega kolizji samochód ciężarowy. TIR jeśli ulegnie kolizji zwykle może być impulsem kłopotów na drodze. Wtenczas holowanie staje się niejednokrotnie nieuniknione. Pomoc drogowa z Żerniki Wrocławskie daje sobie radę znakomicie z takim kłopotem.


Holowanie każdego modelu samochodu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie będzie dla nas problemem. Możemy solidnie oraz efektywnie przetransportować nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, a umożliwia nam to pierwszorzędnej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i sztywny hol. Każdy pojazd potrafimy ustawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z dołu także TIR-a, choćby znajdował się w złym stanie czy w niełatwo dostępnym stanowisku.
Gdy występuje ostateczność przewozu artykułów z uszkodzonego pojazdu mamy zdolność podstawienia właściwego pojazdu do ich przewozu. Zawsze jesteśmy przygotowani na urządzenie ich przewozu w zlecone miejsce.


24 godziny na dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Nie skupiają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w stanie wypełnić którekolwiek zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii może być nietrudnych w naprawie. Są to usterki utrudniające dalszą jazdę, jednak łatwe do rozwiązania na poczekaniu. Choćby zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo niedobór oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika innego paliwa. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich wypadkach potrafi się przez całą dobę wykazać elastycznością. Nie potrzebna okaże się autolawety. Szybki dojazd to zaleta naszego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w palecie usług.


Mechanicy z umiejętnościami to majątek jakim gospodaruje mobilny serwis. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, nie bacząc na markę są w stanie się podjąć na ulicy drobnych napraw w bardzo szerokim obszarze.


Jeśli telefon będzie zajęty momentalnie oddzwonimy. Po określeniu detali awarii, marki samochodu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w pełni pomóc kierowcy dlatego do wszystkich epizodów przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest istotną pozycją w różnorodnej propozycji naszych usług. Dowolną poważną maszynę drogową, spychacze czy powiedzmy koparki gąsienicowe możemy transportować szybko i bezpiecznie. Dokonujemy ponadto transportu różnych maszyn rolniczych. Lokalna załoga jest wszechstronnie przeszkolona również do transportu drobnych, ale wagowo dokuczliwych pojazdów na przykład wózków widłowych. Transport towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy również są w naszej ofercie. Nabyliśmy doświadczenia z frachtem niestandardowych towarów i czuwamy zdolni do transportu bodaj uciążliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia. Te usługi przewozowe realizujemy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi posiadamy kompletną, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Ze względu na to, że specjalistyczna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest dostępna nie wyłącznie w pobliskim obszarze, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Z tego powodu, że nasza świadomość to całość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych fachowców z wielu ośrodków. Umożliwia nam to prędko i profesjonalnie usunąć realnie każdą awarię lub dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek pojazd z pewnością znakomitej jakości i przystępnej wyceny.


Pojedynczej wycenie podlega dowolna usługa. Szacując cenę zwracamy uwagę na: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, przekrój robót wykonanych na miejscu, wykorzystanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który serwisujemy i oczywiście miejsce zajścia. Należałoby zabezpieczyć się przez zakup właściwego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi będą mogły być darmowe podobnie jak w momencie kiedy powinny być spłacone z OC sprawcy kolizji.Masz pewność!
Na zgryzoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Żerniki Wrocławskie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: