LAWETA SIECHNICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIECHNICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło mamy po prostu placówki my jesteśmy inni. Tutaj jest twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdecydowana niezwłocznie ruszyć z ochroną. Zatem jesteś w stanie mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest gotowy Tobie poradzić w każdej sytuacji.


Masz kłopot z pojazdem akurat w pobliżu Siechnic? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak wyeliminować niesprawność i sprosta skutkom kolizji. Przyjedziemy ekspresowo. Dodatkowo wykształcona załoga dowiezie i oczywiście będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie istnieją jakiekolwiek przeciwności by wykonać na poboczu jezdni wszystkie drobne naprawy. Będzie dla nas przyjemnością pomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa bądź w wymianie lub naprawie koła. Status pojazdu może wpłynąć na decyzję, że nieunikniona okaże się autolawety bądź autoautolawety, natomiast w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie przygotowani. Będziesz mógł jeszcze brać pod uwagę współpracę w kwestii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Na każdej ulicy, w dowolnym miejscu, w dowolnym zakamarku – nie jest znaczące gdzie ugrzązł Twój samochód. Wystarczy nam kilka minut po to by Cię odnaleźć i oczywiście użyczyć skutecznej pomocy. A to z tego powodu, że znamy dowolną ścieżkę na rodzimym gruncie.


Nigdy nie wypieraj z pamięci numeru do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce czekamy na Twój telefon. Telefon będzie na pewno czynny 24 godziny na dobę. Trafimy na miejsce – możesz być pewien! Gdyż tak właśnie działa pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Tacy mają być przyjaciele.


Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas polegać:

  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki oraz w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach

Jeżeli możesz spójrz w detale! Przyjaciel z Siechnic czuwa gotowy do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety wkraczają w grę jeśli planujemy szybki jak również prosty klucz transportu uszkodzonych samochodów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna możliwa strategia bowiem holowanie jest absolutnie prawnie wzbronione. Fachowcy, a także kompletnie zaopatrzona flota branżowych pojazdów to moc jaką zarządza pomoc drogowa w regionie Siechnic. Dla pasażerów wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Zapewnia nam to podstawy do gwarantowania całościowego bezpieczeństwa załadunku i przewozu pojazdu. Na wyznaczone miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy samochód oraz potencjalnych pasażerów.


Gdy stan techniczny pojazdu to umożliwia i oczywiście paragrafy w dowolnej chwili można zdecydować się na holowanie. Jesteśmy na to przygotowani, wypada niemniej mieć w pamięci, że ten skład powinien się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem gdy na ulicy ulega awarii samochód ciężarowy. Mocarny TIR zdoła pogmatwać ruch na wiele godzin. Wtenczas holowanie pozostaje nierzadko nieuniknione. W tym wypadku sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Profesjonalny sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego modelu pojazdu. Doskonałej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy gwarantują nam solidnie oraz skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w chwili gdy może być to pożądane. Nawet TIR-a wydostaniemy z kanału i umieścimy na kołach nie bacząc na stan pojazdu bądź skomplikowany dostęp.


Jeśli zachodzi konieczność transportu ładunków z niesprawnego samochodu posiadamy możliwość podstawienia adekwatnego samochodu do ich przewozu. Przepakujemy je i przywieziemy na zlecone miejsce.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i spokoju czuwa profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Nie przykuwają naszej uwagi realia pogodowe bo dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w gotowości wykonać którekolwiek zadanie i to w dowolnej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się czasami łatwe do usunięcia usterki. Ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą podróż, ale prostych do wyeliminowania przypadków usterek. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych wypadkach może się całodobowo wykazać swobodą. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie na pewno tu dla niej miejsca. Serwis przyjedzie w rejon usterki najszybciej, a wśród palety usług jest również funkcjonujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Cecha jaką się odróżnia mobilny serwis to przeszkolona obsługa. Szeroki charakter drobnych napraw, wolnych od marki i modelu samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, owocem doskonałego wyszkolenia.


Jeżeli telefon okaże się zajęty momentalnie oddzwonimy. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon potrzebujemy sprecyzować szczegóły awarii, markę pojazdu i jednocześnie rejon zdarzenia. By w pełni pomóc kierowcy do dowolnego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Szeroka oferta usług jaką oferujemy wszystkim kontrahentom mieści również przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka lub drogowy to zaledwie przykład jednych z całego szeregu wielkich maszyn drogowych, które potrafimy bezpiecznie przewozić. Nie przedstawia dla nas kłopotu transport wielkich maszyny rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy nieco mniejszych pojazdów, jednakże nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do przewozu małych, ale ciężkich pojazdów. Posiadając optymalny zespół pojazdów przeprowadzamy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z transportem niestandardowych ładunków i jesteśmy gotowi do przewozu chociażby uciążliwego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku będziesz mógł oczekiwać z naszej perspektywy na sprawne i solidne przeprowadzenie takiej usługi. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Dlatego, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że nasza roztropność to wartość doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych fachowców z wielu ośrodków. Znaczna efektywność w pewnym likwidowaniu usterki bądź świetne rezultaty przewozu samochodów są oczywiście tego skutkiem.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. W symulacji brane są pod uwagę: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, rodzaj samochodu, który serwisujemy i miejsce zajścia.


Nasze usługi utrzymują przystępne ceny, jednak są w stanie być bezpłatne jeżeli Państwo nabędą odpowiednie ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza aktywność jest wywołana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście wydatki pokrywa się z OC winnego.Masz gwarancję!

Wyłącznie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na kontakt, gotowy do pomocy, oczekuje przyjaciel z Siechnic.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: