LAWETA KĄTY WROCŁAWSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KĄTY WROCŁAWSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezduszne firmy możesz trafić wszędzie. Nasza pomoc drogowa żeby udzielić Ci pomocy podąży niezwłocznie niby jak Twój najbliższy przyjaciel. Zatem tak jak przyjacielowi nie bójcie się nam zaufać gdyż jesteśmy przyszykowani na wszystko.


W okolicy Kątów Wrocławskich przytrafiło się wydarzenie w rezultacie którego brałeś udział w kolizji względnie doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na szukanie porady jedynie wybierz numer do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Pojawimy się zaskakująco szybko. Dodatkowo przeszkolona brygada dowiezie oraz będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie będą dla nas komplikacją drobne naprawy na drodze. Stanie się dla nas przyjemnością dopomóc Ci w ekspresowej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa bądź w zmianie względnie naprawie koła. Status pojazdu może spowodować, że pożądana okaże się autolawety lub autoautolawety, zaś w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego stale gotowi. Możesz też brać pod uwagę współpracę w kwestii ubezpieczenia miejsca zajścia. Na którejkolwiek ulicy, w dowolnym miejscu, w którymkolwiek zaułku – nie jest znaczące gdzie ugrzązł Twój pojazd. Wystarczy nam parę minut po to by Cię zlokalizować, a następnie dostarczyć skutecznej pomocy. Gdyż jesteśmy u siebie więc zlokalizujemy tutaj dowolną ścieżkę.


Koniecznie zapisz bądź zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. Nawet na obszarze całej Polski nigdy Cię nie rozczaruje. Absolutnie nie istnieje zła godzina ani nie ma nieodpowiedniego dnia na kontakt. Zjawimy się na miejscu – na pewno! PDS24h Marek Chudzik w ten sposób właśnie funkcjonuje. Prawdziwa pomoc drogowa! Przyjaciele właściwie tacy są.


Będziesz mógł kalkulować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki, a także w granicach Assistance

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Kątów Wrocławskich na sto procent jest gotowy do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Istnieje kilka technik na transport niesprawnych pojazdów, ale najprostszy i najszybszy to autoautolawety albo autolawety. Należy jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zabronione, więc to w sumie jedyny sposób z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Specjalistyczne pojazdy oraz kompetentna kadra. Pomoc drogowa w rejonie Kątów Wrocławskich nabyła podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to pewność do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku i przewozu pojazdu. Dowieziemy na wskazane miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno pojazd jak również jego pasażerów.


Jeśli stan techniczny pojazdu to dopuszcza i oczywiście paragrafy w dowolnej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. W każdej chwili możesz zmienić decyzję jedyny dylemat to w sumie prędkość poruszania sie po trasie. Ten zespół musi jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to kłopot gdy na drodze ulega awarii samochód ciężarowy. Unieruchomiony TIR na mnóstwo godzin umie skomplikować ruch na drodze. W tych okolicznościach podstawowym zadaniem okazuje się udrożnienie drogi zatem zdarza się, że pilnie należy podejmować holowanie. Z takim problemem właściwie wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię szybko i skutecznie.


Profesjonalny sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie dowolnego samochodu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała gama wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz efektywnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Ani skomplikowany dostęp, ani stopień uszkodzenia samochodu nie utrudni nam wydostania TIR-a z wykopu czy umieszczenia go na kołach.


Jeżeli istnieje potrzeba przewozu produktów z niesprawnego samochodu mamy alternatywę podstawienia właściwego samochodu do ich przerzutu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie dowieziemy zgodnie ze zaleceniem gestora ładunku.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju całodobowo chroni doświadczona, wykwalifikowana załoga. Bez względu na sytuację pogodową w każdej fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości urzeczywistnić dowolne zamówienie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Są także łatwe w naprawie usterki. Takie proste usterki, ale utrudniające dalszą podróż to częste wydarzenia. Niedobór oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika złego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, zniszczone wycieraczki i mnóstwo innych drobnych epizodów, które mogą nas spotkać na drodze. Tu otwiera się furtka w której pojawić się może lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Korzystanie z lawety może być nie wskazane. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka naszego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w palecie usług.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie świadczy mobilny serwis. Poziom drobnych napraw których będą mogli się podjąć na drodze, nie bacząc na markę i model pojazdu, jest faktycznie olbrzymi.


Zadzwonić wystarczy wyłącznie raz. Po ustaleniu niuansów niesprawności, marki samochodu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Porównywalna awaria potrafi mieć różne skutki dlatego, by w pełni wspomóc kierowcę do wszystkich zadań podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Naszym partnerom mamy do zaproponowania różnorodną propozycję usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Bezpieczny transport jesteśmy w stanie zagwarantować każdej poważnej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te zmuszające do nie typowej uwagi, też są na tej liście pojazdów, których transport przyjmujemy. Dobrze wyszkoleni do transportu niewielkich, ale wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu przypuśćmy wózków widłowych. Kierujemy taborem pozwalającym na fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kiedy Masz kłopot z nietypowym ładunkiem, przypuśćmy uciążliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Możesz oczekiwać takiej usługi tak samo na obszarze kraju jak i zagranicą. Towary zawsze jednostkowo ubezpieczamy oraz legitymujemy się dokumentacją, która uprawnia nas do oferowania tych usług.Dlaczego my?


Ponieważ jesteśmy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w lokalnym obszarze, a w całym kraju. Bo nasza mądrość to liczba doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Pozwala nam to szybko i sprawnie naprawić właściwie każdą niesprawność czy przewieźć jakikolwiek samochód z deklaracją znakomitej jakości i umiarkowanej wyceny.


Dowolną usługę wyceniamy indywidualnie. Cena zależna jest od wielu czynników: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, miejsce zajścia, model pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i rzecz jasna rozmiar prac wykonanych na miejscu zdarzenia.


Jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, gdyż szkody zapłacone zostaną z OC sprawcy stłuczki ewentualnie ubezpieczeniowej ochrony.Funkcjonujemy w pobliżu!

Przytrafił się problem ściągaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Kątów Wrocławskich zdecydowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: