LAWETA GOZDNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GOZDNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna istnieje tylko dla Was. Dzień dobry!Słusznie, że tu się znalazłeś! Bowiem to najdoskonalsze miejsce w strefie Gozdnicy do którego mogłeś zajrzeć. Ratujemy w wszelkich incydentach losowych, które mogą zdarzyć się na szosie. Wyeliminujemy każdą usterkę. Efektywnie pomożemy w holowaniu TIR-a lub pozostałych aut ciężarowych lub dostawczych. Absolutnie nie można zaproponować więcej aniżeli sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol zapewniają taki stopień jakości i zaufania przez 24h na dobę.


Absolutnie nie potrzebujesz w tej sytuacji przeglądać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc. Lepiej poznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, więc wszedłeś na naszą stronę gdyż potrzebujesz bezpieczeństwa. Otrzymania solidnej gwarancji pomocy w przyszłości. To my zapraszamy do konwersacji. Abyś mógł zaznajomić się z firmową bogatą ofertą usług, która zdecydowanie nie przypisana jest jedynie do holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj uniwersalny usługodawca. Wirtualnej rozmowy, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Rozpocznijmy od pytania:Co cechuje MegaHol?


MegaHol zdecydował się na powiązanie znacznej ilości pojedynczych zespołów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Nie świadczymy usług wyłącznie TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, lecz przy tej dyscyplinie chcemy być siecią uniwersalną pod względem przyjmowanych zleceń. Zdecydowanie nie wyznaczamy sobie granic dlatego lawetujemy i niewielkie pojazdy i motocykle, holujemy auta osobowe oraz świadczymy transporty lawetą lub autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej nie zdziwimy wzmianką o tym, że wśród przedstawianych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się również transport dużego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To oczywista decyzja gdy profesją pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu grupy są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu zaczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Obecnie jest możliwość by MegaHol spotkać także w Gozdnicy, a także w całym szeregu nowych miejsc w Polsce, gdzie w każdym przypadku otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


Aspirujemy do tego, żeby znaleźć takie miejsca na całym terytorium Polski.Co takiego zapewnia sieć konsumentom?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi zapewniane 24h na dobę. w usługach holowania chyba nie powinno się żądać więcej? Zazwyczaj cena będzie mieć naturalnie spory wpływ na dobór usługodawcy, jednak praktycznie w wypadku usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Czas dojazdu w rejon zamówienia w przypadku platformy MegaHol jest znacznie krótszy niż średnia. Brygady MegaHol są w każdym przypadku perfekcyjnie przygotowane do zrealizowania określonego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci możemy wybrać kadrę najlepiej dostosowaną ze wszystkich zdolnych do działania na tym terenie. Nie jest dla MegaHol kłopotem wysłanie do wieloaspektowego zamówienia paru ekspertów, którzy na co dzień pracują w różnych oddziałach, ale działających w ramach naszej platformy. Wtedy może zdarzyć się równolegle konieczność wysłania mocnego ciągnika aby wydobyć TIR-a z pobocza i ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Posiadanie właściwego sprzętu w ogromnej mierze determinuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć zapewnia nam tą dostępność, o którą trudno jest małym, samodzielnie działającym zakładom.Wartość usługi musi być istotna.


Na ogół może się zdarzyć, że potrzeba będzie podejmować prace, których tym razem nie mogliśmy założyć dlatego stworzenie sztywnego taryfikatora usług w przypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. Standardem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyspozytor wstępnie określa cenę z zamawiającym. Zasadnicze ustalenia stosunkowo łatwo zrobić w momencie przyjmowania zamówienia usługi. Bowiem ze zleceniodawcą możemy omówić: typ pojazdu, trasę do miejsca kolizji i możliwego miejsca transportu, rodzaj zniszczeń, a co za tym idzie wariant środka transportu jaki będziemy musieli wyekspediować. Takie szczegóły pozwalają na natychmiastową wycenę orientacyjnych kosztów usługi. Jednakże należy wiedzieć, że na miejscu może pojawić się wiele nieprzewidzianych kłopotów, które zmuszą MegaHol do poprawki kalkulacji. z góry jednak powinno się przewidzieć, że kalkulacja konkretnej marki usługi w naszej platformie będzie na pewno niższa niż u skromniejszych operatorów. Warto również pamiętać, że dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.Co oferujecie wyjąwszy holowanie?


 • Dzięki platformie arsenał usług MegaHol wydaje się być znaczący.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest kwintesencją naszej propozycji.
 • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych pojazdów ciężarowychdostawczych, oraz także osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop wykonująca tę usługę jednocześnie dla aut osobowych.
 • Transport wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak również aut osobowych.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Przewóz aut niekonwencjonalnych, ale też na przykład autokarów.
 • Usługa przewozu elementów dłużycowych nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Gwarantowane dla samochodu wydobycie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Oczywiście nasz sprzęt w pierwszej kolejności pełni dyżury w ramach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej organizacji możemy bez strat przesuwać niektóre pojazdy do innych zajęć. Wszystko to zasługa sumy i rozpiętości będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest realne jedynie w sieci, gdzie można optymalnie zróżnicować stan posiadania konkretnych, stowarzyszonych w sieci oddziałów. w jedynym czasie, zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie usługi, możemy wykonać kilkanaście zamówień. Nasze ponadplanowe usługi świadczymy w granicach całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Czy jest opcja zapewnienia dla siebie takiej kompetentnej współpracy?


Jeżeli wcześniej ktoś zarejestruje sobie nasz numer to absolutnie nie będzie na pewno jakiejkolwiek bariery by MegaHol wezwać w chwili potrzeby. Gwarancją naszego współuczestnictwa w przeprowadzeniu usługi jest również solidna umowa. Weryfikuje się ona szczególnie w sytuacji obsługi zleceniodawców flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę podpisać i tu w Gozdnicy. Budujemy takie rozwiązania z firmami posiadającymi flotę TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Trwała ochrona zapewnia, że do niesprawności samochodów z floty dojedziemy szybciej niż zazwyczaj. Sprawna reakcja, jaka w obecnych sezonach rośnie do kategorii najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie może odbywać się kosztem jakości tychże, dlatego wiedza na temat taboru swoich stałych zleceniodawców ma tak ogromne znaczenie dla skuteczności naszych prac. Wzorem ma prawo być tu pomoc serwisu mobilnego, który gdy jest wyekwipowany pod znajomy nam tabor klienta działa zwyczajnie sprawniej, a w ten sposób ogranicza jego straty. Umowa z nami na pewno zmniejsza ryzyko strat, więc jeśli działa instytucja, nie koniecznie miejscowa, której flota często przemieszcza się w obszarze naszej Gozdnicy to polecamy jej nasze profesjonalne usługi. Gadają, że nie ma nic pewnego. To może lepiej zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową pod ręką w momencie nagłego zajścia.


HolowanieMegaHol – rozsądna droga do efektu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: