LAWETA CZERWIONKA-LESZCZYNY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZERWIONKA-LESZCZYNY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół mamy zwyczajne firmy my jesteśmy wyjątkowi. Tutaj jest jednak wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdecydowana natychmiast ruszyć z poradą. I podobnie jak przyjacielowi możecie nam zaufać ponieważ jesteśmy przyszykowani na wszelkie okoliczności.


W okolicy Czerwionka-Leszczyny doszło do wydarzenia w efekcie którego zaliczyłeś kolizję względnie doszło do niesprawność auta? Nie trać czasu na poszukiwanie pomocy tylko wybierz numer do przyjaciela, do Bzyk Grzegorz Gałęziowski. Dotrzemy błyskawicznie. Dowieziemy mobilny serwis a przede wszystkim przeszkolonych fachmanów.


Drobne naprawy to nie jest trudność, która na poboczu jezdni umiała by stać się dla nas trudnością nie do rozwiązania. Zmiana lub wulkanizacja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz wiele innych drobiazgów naprawimy dla Ciebie na miejscu z radością. W jakiejkolwiek minucie zadania potrafimy zdecydować, że niezbędna wydaje się być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po dotarciu skutecznie wesprzemy ubezpieczyć strefę zajścia. Masz awarię na autostradzie, trasie ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – każdorazowo masz luksus rozumiejąc, że dla nas nie czyni to niedogodności. Dostarczymy pomoc w jakimkolwiek rejonie. Ponieważ rodzime drogi znamy jak swoją kieszeń.


Obowiązkowo zapisz względnie zapamiętaj ten numer do przyjaciela. Choćby na obszarze całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie. Kontakt będzie na pewno sprawny 24 godziny na dobę. Przyjedziemy – na pewno! Bzyk Grzegorz Gałęziowski tak faktycznie funkcjonuje. Niezawodna pomoc drogowa! Gdyż w potrzebie licz na przyjaciół.


Zawsze możesz kalkulować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Wydobycie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w granicach Assistance i niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Czerwionka-Leszczyny bezwzględnie jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Uszkodzone samochody najszybciej oraz bezproblemowo da się przetransportować gdy w grę wkracza autolawety względnie autoautolawety. Wielokrotnie obserwujemy na trasach nieformalnie holowane pojazdy, ale warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. W rejonie Czerwionka-Leszczyny administrujemy świetnie wyposażonymi specjalnymi pojazdami z rzetelną brygadą. W skład flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie w naszych rękach absolutnie bezpieczny w momencie załadunku, a także w transporcie. Dowieziemy na określone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo pojazd jak również jego podróżnych.


Wolno państwu zawsze zmienić decyzję oraz podjąć decyzję o holowaniu, lecz musi na to przyzwalać stan pojazdu i przepisy. Z szybkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten zestaw, holowanie więc jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na drodze awarii to ogromny dylemat, ale my odczuwamy tego świadomość. Prawdziwy TIR potrafi pogmatwać ruch na wiele godzin. Niejednokrotnie jedynym ratunkiem udrożnienia drogi może być holowanie. Niewątpliwie jesteśmy przygotowani na takie panaceum.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami niewiadomych bowiem rozporządzamy specjalistycznym sprzętem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna paleta sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, solidnie i odpowiedzialnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Chociażby TIR-a wydostaniemy z parowu i postawimy na kołach nie bacząc na stan techniczny samochodu bądź kłopotliwy dojazd.


Jeśli okaże się niezbędny transport ładunków przewożonych przez unieruchomiony samochód również się tym kłopotem zainteresujemy i przygotujemy pomoc. Pozbieramy, przepakujemy i przywieziemy zgodnie z życzeniem administratora ładunku.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa czuwa przez całą dobę wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Obojętnie jakie wezwanie dzięki szerokiemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wypełnić, bez względu na warunki pogodowe, w dowolnej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Wcale nie brakuje usterek prostych do wyeliminowania. Akurat nie jest dylematem niewielka niesprawność nawet jeśli paraliżuje dalszą drogę. Zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona albo ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana pomyłkowo wlanego do baku innego rodzaju paliwa to przykłady z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu. W tym przypadku całodobowo wystarczy zadzwonić po naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Zajęcia dla lawety nie powinno się w tym wypadku przewidywać. 24 godziny na dobę, prócz szybkiego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to klejnot jakim gospodaruje mobilny serwis. Na trasie będą mogli zrealizować rozmaite drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Gdyby telefon był zajęty natychmiast oddzwonimy. Wskazówki, które powinny być nam niezbędne to szczegóły niesprawności, marka samochodu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Nie ma identycznych niesprawności dlatego do dowolnego przypadku podchodzimy kompleksowo aby w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest ważnym kierunkiem w szerokiej propozycji naszych usług. Dogodny transport potrafimy zapewnić każdej ciężkiej maszynie drogowej. Prowadzimy transport wszelkich maszyn rolniczych. Lokalna załoga jest szczegółowo przeszkolona też do transportu niewielkich, ale ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Podczas przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego specjalistycznego zespołu pojazdów. Jeśli Masz kłopot z nietypowym towarem, powiedzmy kłopotliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu kieruj się do nas.


Takie usługi transportowe prowadzimy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Wszystkie nasze usługi opatrzone są właściwą dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Z tego powodu, że Bzyk Grzegorz Gałęziowski w całym kraju przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku poleca Ci kompetentną pomoc drogową. Bo zasady działania w określonych sprawach konstruujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z całego szeregu ośrodków. To z tego powodu właściwie każdą usterkę naprawiamy tak zdecydowanie. Jakikolwiek samochód przewozimy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej można określić jako rzetelną.


Każdą usługę szacujemy indywidualnie. Wartość zależna jest od różnych czynników: lokalizacja zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter prac dokonanych na miejscu zdarzenia, a także czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Należałoby ochronić się przez zakup optymalnego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi mogą być nieodpłatne podobnie jak w momencie gdy powinny być zapłacone z OC sprawcy stłuczki.Myśl!

Jedynie Pomoc drogowa Bzyk Grzegorz Gałęziowski – przyjaciel z Czerwionka-Leszczyny czeka pod telefonem zdecydowany aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: