LAWETA KĘTY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KĘTY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie znajduj nas niby firmę jakąś przypadkową z wielu. Nasza pomoc drogowa żeby użyczyć Tobie ochrony podąży niezwłocznie niby jak Twój zaufany przyjaciel. Więc możesz mu zaufać bowiem przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspierać w jakiejkolwiek sytuacji.


Przytrafiła Ci się usterka lub kraksa w okolicy Kęty, nie zwlekaj tylko wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dotrzemy bezzwłocznie. W naszej drużynie są profesjonaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie jest przeciwność, która na szosie potrafiła by zaistnieć dla nas kłopotem nie do rozstrzygnięcia. Nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony złom na ulicy, a w konsekwencji zniszczyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które psują się w ulewny deszcz na autostradzie ewentualnie nie wymienić w porę akumulatora i oczywiście mieć duży problem z odpaleniem samochodu. Te wszelkie niewielkie awarie usuniemy dla Ciebie ku wzajemnej satysfakcji. Gdy powinno być nieodzowne holowanie czy autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety także nie będziemy mieli z tym problemu. Po przybyciu skutecznie wspomożemy ochronić miejsce zajścia. Możesz mieć awarię wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może droga gminna – to jest nie istotne. My natychmiast potrafimy Cię znaleźć i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Bowiem lokalne ścieżki znamy jak swoją kieszeń.


Bez kontaktu do przyjaciela przenigdy nie wyjeżdżaj w drogę. W całym kraju czasem może być naprawdę pożyteczny. Absolutnie nie ma złej godziny ani nie ma niefortunnego dnia na telefon. Zajedziemy – bez wątpienia! Albowiem pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał istotnie tak działa. Przyjaciele stanowczo tacy są.


Potrafimy objąć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię czy stawianie go na kołach

Jeżeli masz czas zajrzyj w szczegóły! Przyjaciel z Kęty bezwzględnie jest zdeklarowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najspokojniejszy sposób przewiezienia zepsutego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Możemy także zdecydować się na holowanie, jednak aktualnie na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej gdyż tu taki typ przewozu samochodów jest prawomocnie wzbroniony. Stabilność dają nam kompletnie wyposażone, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i profesjonalna załoga. Dzięki temu możemy być spokojni o zabezpieczenie transportu samochodu i oczywiście załadunku. Pojazdy oraz prawdopodobni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


stan pojazdu musi być optymalny, a paragrafy muszą akceptować holowanie jeżeli byśmy zmierzali postulować tą strategię transportu. Zdecydowanie jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto jednak aby zleceniodawca posiadał świadomość, że taki zestaw może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na ulicy awarii to w sumie wielki kłopot, a my musimy mieć tego świadomość. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej zasada w wypadku niesprawności TIR-a. Holowanie takiego samochodu jest nierzadko najbardziej optymalną metodą na odblokowanie trasy. Często nasza pomoc drogowa z powodzeniem realizowała identyczne zadania.


Holowanie dowolnego rodzaju samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. Znakomitej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam solidnie i efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w okolicznościach gdy może być to oczekiwane. Ani wymagający dostęp, ani stan techniczny samochodu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z parowu czy ulokowania go na kołach.


Zepsuty pojazd może zapewne transportować towary, które nie uległy zniszczeniu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie tej pomocy. Jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich transportu w wyznaczone miejsce.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju całodobowo pilnuje fachowa, wyspecjalizowana kadra. W każdej fazie dnia i nocy, nie zważając na warunki pogodowe, okazałe zaplecze pozwala nam skutecznie podjąć każde zadanie.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii znajdują się i takie proste do rozwiązania. To takie usterki uniemożliwiające dalszą jazdę, lecz proste do usunięcia z dala od warsztatu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika niedobrego paliwa. Na szczęście lokalna pomoc drogowa 24 godziny na dobę poleca bezpośrednie naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Zatrudnienia dla lawety nie można w tym wypadku planować. Bezzwłoczny dojazd to wartość naszego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w palecie usług.


Mobilny serwis angażuje wykwalifikowanych fachmanów. Świadomość szczegółów wielu różnych samochodów niezależnie od marki umożliwia im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na poboczu w każdej sytuacji.


Starczy jeden telefon. Wiadomości jakie są nam potrzebne to detale niesprawności, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdecydowanie w kilkanaście minut. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w największym stopniu wspomóc kierowcę więc do wszystkich przypadków podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Każdą poważną maszynę drogową, walce czy powiedzmy zgarniarki możemy przewozić prędko i bezpiecznie. W grę wchodzi też przewóz wielkich maszyn rolniczych. Małe, ale wagowo kłopotliwe pojazdy sprawiają trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyznajmy mniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże ważne jest żeby prowadził go kierowca wyszkolony do takiego typu usługi i oczywiście tych przeszkolonych kierowców mamy w naszym zespole. Prowadzimy opcjonalnie usługi z obszaru transportu dłużycowego i towarów ponadnormatywnych. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… wiele różnych niekonwencjonalnych towarów.


Nie jedynie w kraju, lecz też i zagranicą realizujemy te usługi. Podstawą świadczenia takiego rodzaju usług jest pełna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości oraz kompetencje. Dodatkowo grupa nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie transportowanych ładunków.Dlaczego my?


Ze względu na to, że funkcjonujemy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w pobliskim rejonie, ale w całym kraju. Bo zasady postępowania w konkretnych konfiguracjach formujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. Uruchamiając ten pomysł spodziewaliśmy się rezultatu w formie pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług przy dobrym przeliczniku wyceny.


Osobnej kalkulacji podlega każda usługa. Na gotową cenę mają wpływ: czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia, model samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i charakter czynności wykonanych na miejscu.


Nasze usługi mają niewygórowane wyceny, jakkolwiek mogą też być wolne od opłat jeżeli Państwo mają optymalne ubezpieczenie Assistance względnie jeśli nasza działalność jest spowodowana wcześniejszą kolizją do której doszło z winy osób trzecich i oczywiście koszty pokrywa się z OC winnego.Posiadasz gwarancję!

W chwili kłopotów Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na kontakt, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Kęty.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: