LAWETA CHEŁMEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHEŁMEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie znajduj nas jako jednostkę jedną z wielu. Tutaj może być twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa od początku gotowa niezwłocznie ruszyć z poradą. Ten przyjaciel, który jest gotowy na każdą sytuację zatem powinno się mu w pełni zaufać.


Gdyby zdarzyła Ci się stłuczka bądź awaria w strefie naszego Chełmek zadzwoń do przyjaciela, który jest nieopodal – dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Pojawimy się błyskawicznie. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis i oczywiście kadrę specjalistów.


Nigdy nie mogą być dla nas komplikacją drobne naprawy na drodze. Życzymy wam byście sprawnie przejeżdżali polskie autostrady, lecz wiemy, że zdarzają się przebite opony, silniki które nie chcą zaskoczyć, nieoczekiwane niedostatki paliwa w baku bądź popsuty mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z radością dojedziemy żeby wyeliminować niesprawność na miejscu. Natomiast jeżeli stanie się tak, że będzie wskazana autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Otrzymujesz pewność, iż rejonu zajścia nie porzucimy niezabezpieczonego. Nie ma znaczenia czy ewentualna kolizja czy niesprawność miała miejsce na autostradzie, obwodnicy ekspresowej bądź na bocznej ścieżce dojazdowej. Wystarczy nam kilka chwili aby Cię umiejscowić, a następnie udzielić skutecznej pomocy. Gdyż znajdujemy się u siebie zatem rozpoznamy tu każdą trasę.


Obowiązkowo zapisz bądź zapamiętaj niniejszy numer do przyjaciela. W całej Polsce prawdopodobnie może być tak samo pożyteczny. Nigdy nie istnieje za późna pora ani nie ma złego dnia na telefon. Przybędziemy z pomocą – masz na to gwarancje! Gdyż pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał istotnie tak pracuje. Przyjaciele zasadniczo tacy mają być.


Nasza pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Usługi w zakresie Assistance i niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa czy wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego

Jeśli możesz skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Chełmek na sto procent jest dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to oczywiście jedna z szybszych i najspokojniejsza procedura przetransportowania naruszonego pojazdu. Możemy jeszcze zadeklarować holowanie, ale już na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej ponieważ tu ten rodzaj transportu pojazdów jest prawomocnie zabroniony. W regionie Chełmek operujemy doskonale zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z fachową brygadą. W skład floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to pewność solidnego kredytu zaufania w sprawie całkowitego zabezpieczenia załadunku i transportu pojazdu. Przez całą dobę zarówno uszkodzony samochód jak też jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Ewentualną zamianę typu usługi na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przyzwalają na to przepisy i stan pojazdu. Naturalnie jesteśmy na to gotowi. Ważne jest jednak by mocodawca miał świadomość, że taki skład może poruszać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to dylemat kiedy na trasie ulega kolizji pojazd ciężarowy. Uszkodzony TIR na mnóstwo godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. Częstokroć jedynym środkiem odkorkowania drogi może być holowanie. Ta pomoc drogowa świetnie daje sobie radę z takimi okolicznościami.


Holowanie każdego rodzaju samochodu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie może być dla nas kłopotem. Potrafimy pewnie i oczywiście efektywnie przewieźć choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i sztywny hol. Ani skomplikowany dojazd, ani stan samochodu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z kanału, a następnie ustawienia go na kołach.


Gdy okaże się użyteczny przewóz towarów przewożonych przez niesprawny samochód też się tym problemem zainteresujemy i załatwimy ich transport. Przeładujemy je i przewieziemy na zlecone miejsce.


Przez całą dobę profesjonalna, wykwalifikowana kadra czuwa aby zagwarantować Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Przez całą dobę, nie zważając na realia atmosferyczne, rozwojowe zaplecze pozwala nam zrealizować dowolne zlecenie.Mobilny serwis 24h


W grupie niesprawności zawsze będą też takie łatwe do rozwiązania. Są to awarie uniemożliwiające dalszą drogę, jednak proste do rozwiązania z dala od warsztatu. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika złego paliwa. Na szczęście pobliska pomoc drogowa całodobowo poleca bezpośrednie naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Nie wskazana staje się autolawety. 24 godziny na dobę, oprócz szybkiego serwisu jest także dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis doglądają znakomicie wykształceni mechanicy. Znajomość szczegółów całego szeregu różnych pojazdów bez względu na markę umożliwia im podjąć drobne naprawy wprost na ulicy w każdej sytuacji.


Jeżeli telefon będzie zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Po sprawdzeniu detali awarii, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście minut. Zamiarem naszych działań jest w największym stopniu dopomóc kierowcy zatem do każdego z przypadków podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów kreują szeroką paletę naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy spychacze będą miały u nas zagwarantowany bezawaryjny transport. Prowadzimy przewóz różnych maszyn rolniczych. Małe, lecz wagowo kłopotliwe pojazdy sprawiają mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyjmijmy mniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednakże istotne jest żeby prowadził go kierowca wyszkolony do takiego typu usługi i dokładnie tych przeszkolonych kierowców mamy w miejscowym oddziale. Realizujemy także usługi z zakresu transportu dłużycowego czy towarów ponadnormatywnych. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych towarów i jesteśmy gotowi do przewozu choćby dużego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, a również i zagranicą wykonujemy te usługi. Podwaliną oferowania takiego modelu usług jest kompleksowa dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz umiejętności. Poza tym grupa nasza gwarantuje jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest łatwo istotnie dać porękę na udzielenie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, natomiast Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał ją zapewnia. Ze względu na to że wielu specjalistów z poświadczonymi kompetencjami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy mogli opracować metody zapewniające pożądany rezultat. To dlatego faktycznie dowolną niesprawność naprawiamy ewidentnie skutecznie. Każdy samochód transportujemy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej należałoby określić jako dobrą.


Zlecenia podlegają jednostkowej wycenie. Na wycenę usługi wpływają: zastosowanie części zamiennych, przekrój prac wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia i typ samochodu, który serwisujemy.


Jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, bowiem szkody zapłacone zostaną z OC sprawcy stłuczki bądź ubezpieczeniowej ochrony.Licz na przyjaciół!

Masz kłopot ściągaj Pomoc drogową Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Chełmek który przenigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: