LAWETA ZATOR 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZATOR i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie są zwyczajne placówki my chcemy być szczególni. Tutaj jest prawdopodobnie wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdecydowana niezwłocznie ruszyć z poradą. I będziesz mógł mu zaufać ponieważ przyjaciel jest gotowy Ci pomóc w jakichkolwiek okolicznościach.


Przebywając w pobliżu Zator brałeś udział w kolizji ewentualnie przytrafiła Ci się się awaria pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. On czuwa w sąsiedztwie oraz będzie na pewno zorientowany jakie kroki trzeba podjąć Dojedziemy bezzwłocznie. W naszej ekipie są eksperci którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na trasie to nie będzie przedmiot do dyskusji. Nasze brygady nigdy się nie poddają. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się psują, i może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I oczywiście to wszystko może Cię spotkać powiedzmy gdzieś między zjazdami autostrady. Wówczas przyjeżdżamy by usunąć niesprawność ku Twojej i naszej radości. Stan pojazdu może spowodować, że konieczna okaże się autolawety albo autoautolawety, a w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie przygotowani. Będziesz mógł także oczekiwać na współpracę w sprawie ubezpieczenia przestrzeni zajścia. Na dowolnej drodze, w każdym miejscu, w dowolnym zakamarku – to jest nie ważne gdzie utknął Twój samochód. My natychmiast potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bowiem okoliczne trasy znamy jak swoją kieszeń.


Bez kontaktu do przyjaciela absolutnie nie ruszaj w trasę. Zapewne może być potrzebny na obszarze całej Polski. Absolutnie nie ma złej godziny ani nie ma niedobrego dnia na kontakt. Nadjedziemy szybko – na pewno! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał tak faktycznie funkcjonuje. Prawdziwa pomoc drogowa! Przyjaciele zasadniczo tacy są.


24 godziny na dobę u nas otrzymujesz pewne usługi:

  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę

Odnajdź detale! Przyjaciel z Zator bezwzględnie jest zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe samochody najszybciej oraz łatwo można przetransportować kiedy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Często śledzimy na drogach prywatnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że ten rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Wiarygodność dają nam znakomicie zaopatrzone, profesjonalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych), a także kompetentna ekipa. Pojazd będzie na pewno w naszych rękach absolutnie bezpieczny w przebiegu załadunku i w czasie przewozu. Defektowy samochód i wszystkich pasażerów całodobowo przywieziemy prędko i bezpiecznie na wskazane miejsce.


Potencjalną zmianę standardu zlecenia na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w każdej chwili o ile zezwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan samochodu. Holowanie jest wyraźnie wolniejsze. Ten zestaw samochodów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy podlegający awarii na jezdni to ogromny problem i my zdajemy sobie z tego sprawę. Zawsze kolizja TIR-a powoduje zatory na drogach. Holowanie tego samochodu staję się nierzadko najbardziej przydatną metodą na udrożnienie trasy. Stanowczo zawsze jesteśmy gotowi na takie rozstrzygnięcie.


Holowanie dowolnego modelu samochodu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie będzie dla nas kłopotem. Pierwszorzędnej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pozwalają nam pewnie i odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w okolicznościach gdy jest to potrzebne. Ani kłopotliwy dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie uniemożliwi nam wydobycia TIR-a z rowu czy ustawienia go na kołach.


Nie ma konieczności by gdzieś magazynować artykuły przewożone przez uszkodzony samochód, gdyż zawsze jesteśmy w stanie taki transport przygotować. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli chodzi o przewóz jak i ekipę, która produkty przeładuje.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo jest dla nas celem stąd całodobowo czuwa nad nim nasza doświadczona, wykwalifikowana kadra. Nie skupiają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić każde zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje usterek nieskomplikowanych w naprawie. Przebita opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki, a także mnóstwo innych utrudniających dalszą drogę, lecz tych które dało by się rozwiązać na miejscu zdarzenia. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje realizuje w terenie całodobowo. Zleceń na lawetę nie można tu się spodziewać. Sprawny dojazd to zaleta naszego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w ofercie.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest zasadą usług jakie oferuje mobilny serwis. Na poboczu będą mogli zrealizować rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Zatelefonować wystarczy tylko raz. Po zdefiniowaniu elementów niesprawności, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Każdy incydent traktujemy wszechstronnie w taki sposób aby w jak najlepiej pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw oczekiwań klientów z tego powodu też w palecie usług odkryjecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, szczególnie te zmuszające do specjalnej troski, także znajdują się na tej liście pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Znacząco skromniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, lecz wagowo dokuczliwe mamy jednakże dobrze przeszkolonych kierowców. Mamy zdolność transportu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, bowiem posiadamy odpowiedni tabor. To potrafi być na przykład ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy dowolny specyficzny towar.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi tak samo na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Rozporządzamy pełną dokumentacją nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Ponieważ Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to fachowa pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie wyłącznie w lokalnym obszarze, a w całym kraju. Albowiem wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym fachowcom skoncentrować tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna informację. Pomaga nam to prędko i skutecznie naprawić faktycznie każdą niesprawność lub przetransportować jakikolwiek samochód z gwarancją wysokiej jakości i przystępnej ceny.


Zlecenia podlegają jednostkowej kalkulacji. W symulacji brane są pod uwagę: zastosowanie części zamiennych, charakter prac przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety bądź holownik, miejsce zajścia, a także typ samochodu, który serwisujemy.


Warto zabezpieczyć się przez nabycie stosownego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi będą mogły być wolne od opłat podobnie jak w przypadku kiedy są opłacone z OC sprawcy kolizji.Ważne jest Twoje bezpieczeństwo!

Na zgryzoty Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Zator czeka pod telefonem zdeklarowany aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: