LAWETA BORNE SULINOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BORNE SULINOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu oferowania tej usługi. W dowolnej podróży trzeba być gotowym na możliwość współuczestnictwa w wypadku bądź kraksie lub zaistnienia niesprawności nawet w nowym samochodzie. W większości takich przypadków niezbędne może być wtedy wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Usterkę paraliżującą podróż powinno się dać usunąć drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia czy prozaiczna wymiana koła, gdy jest taka potrzeba do dyspozycji mamy sztywny hol bądź przerzut lawetą względnie autolawetą. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle ma prawo mu się przytrafić potrzeba tych działań. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa skierowany jest do kierowców wszelkich samochodów bo powinni się tutaj odnaleźć z specjalistami od modelu i charakteru samochodu jakim kierują. Okoliczności są różne, ale nasi mechanicy w każdym przypadku i kompetentnie potrafią udzielić skutecznej pomocy.


Transport lekkich samochodów i ciężkich zestawów ciężarowych, ale też maszyn nie stanowi dla naszej załogi jakiegokolwiek problemu bowiem mają do dyspozycji całą paletę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem więc do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Na formalne jednostki będziesz mógł wpaść zawsze. Ta inspirująca pomoc drogowa żeby udzielić Ci porady podąży bezzwłocznie niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł uwierzyć gdyż jest przygotowany na dowolną okoliczności.


Kiedy jeżdżąc po drogach w obszarze Borne Sulinowo spotka Cię na drodze przykre zajście natychmiast wybierz numer do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno potrafił postępować w przypadku stłuczki lub awarii. Dotrzemy zaskakująco szybko. Pojawimy się z profesjonalną kadrą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze to nie będzie problem. Nasze ekipy nigdy nie kapitulują. Zmiana ewentualnie regeneracja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie, a także znacznie więcej różnych detali wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą stale zdolne do jazdy. Gdy okażą się niezbędne nie będzie na pewno z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy też zdecydowani na holowanie w każdym systemie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. W okolicy stłuczki względnie awarii zawsze ułatwiamy sprawnie ją zabezpieczyć. Czy tkwisz na ulicy gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to w sumie dla nas nie stanowi problemu. My to stanowisko zlokalizujemy żeby Ci dopomóc. Gdyż na tutejszym obszarze znamy dowolną drogę czy wojewódzką czy komunalną.

NASZA GALERIA


Bez numeru do przyjaciela przenigdy nie jedź w drogę. Dodzwonisz się w każdym przypadku gdy będzie pomocny dosłownie w całym kraju. Dzwoń. Czas jest nie istotny skoro jesteś w potrzebie. Stawimy się – to pewne! I to właśnie jest pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Tacy winni być przyjaciele.


Zdecydowanie jesteśmy dyspozycyjni do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę
  • Usunięcie źle wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Jeśli możesz zbadaj fakty! Przyjaciel z Borne Sulinowo czuwa zdecydowany do realizacji zadań!

LawetaAutoautolawety 24h

Laweta czy autoautolawety to w sumie najszybsza, a także najprostsza technika przewiezienia uszkodzonego samochodu. Wielokrotnie obserwujemy na trasach półoficjalnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. W obszarze Borne Sulinowo zarządzamy doskonale wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z doświadczoną kadrą. W garnitur floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód jest pod opieką naszych pracowników zupełnie bezpieczny w momencie załadunku, a także w czasie przewozu. Samochody oraz potencjalni podróżni będą przez całą dobę dowiezieni na wskazane miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być wystarczający i oczywiście przepisy mają umożliwiać holowanie jeżeli byśmy zmierzali zdecydować się na taką procedurę przewozu. Jesteśmy na taką decyzję przygotowani, pozostaje jednakże mieć na uwadze, iż taki zespół musi się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Pojazd ciężarowy podlegający kolizji na trasie to duży dylemat, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Zepsuty TIR na wiele godzin zdoła pogmatwać ruch na drodze. W tym wypadku wielokrotnie holowanie może być jedynym środkiem udrożnienia drogi. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa efektywnie wykonywała identyczne zadania.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie każdego modelu samochodu. Pierwszorzędnej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam solidnie i oczywiście efektywnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w okolicznościach gdy może być to niezbędne. Bez względu na stan techniczny samochodu bądź skomplikowany dostęp i TIR-a wydobędziemy z rowu i ulokujemy go na kołach.


Jeśli okaże się niezbędny przewóz towarów transportowanych przez awaryjny samochód także się takim kłopotem zainteresujemy i zorganizujemy ich transport. Zrealizujemy niezwłocznie przewóz alternatywny oraz ekipę, która profesjonalnie przepakuje materiały.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i spokoju czuwa profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Duże zaplecze dozwala nam wypełnić każde zamówienie przez całą dobę nie zważając na pogodę.


Mobilny serwis 24h

Bynajmniej nie tak mało jest usterek łatwych do usunięcia. Niedobór oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika innego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą podróż, lecz nieskomplikowanych do usunięcia przypadków niesprawności. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy przeprowadza w terenie przez całą dobę. Nie będzie powodu używać lawety. Szybki dojazd to cecha tego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w wachlarzu usług.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przeszkolona załoga. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw realnych do przeprowadzenia na trasie jest wyjątkowo pojemny.


Pojedynczy telefon wystarczy. Kilka minut omówienia to moment, który jest nam niezbędny do zdefiniowania detali niesprawności, marki pojazdu i miejsca zdarzenia, a następnie w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu zdarzenia. By w pełni wspomóc kierowcę do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo.


Transport niskopodwoziowy

Też przewóz maszyn budowlanych jest istotną pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. zgarniarka lub spychacz to jedynie przykład jednych z wielu dużych maszyn drogowych, jakie jesteśmy w stanie bezpiecznie transportować. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy drobne, lecz wagowo dokuczliwe mamy jednakże dobrze przeszkolonych kierowców. Zespół pojazdów jakim dysponujemy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy oraz transport ładunków ponadnormatywnych. Jeśli Masz kłopot z niecodziennym towarem, powiedzmy uciążliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zwracaj się do nas.


Usługi takie prowadzimy na terenie całego kraju i zagranicą. Gwarantujemy kompletną dokumentacje oraz ubezpieczenie.


Dlaczego my?

Albowiem naszą działalność traktujemy jak powinność. Więc pilnujemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa to pomoc drogowa z charakterem. Albowiem to długie doświadczenie współdziałających równocześnie ośrodków, a także fachmani z rutyną i stwierdzonymi kwalifikacjami. Pozwala nam to szybko i efektywnie wyeliminować praktycznie każdą usterkę czy przewieźć każdy samochód z gwarancją doskonałej jakości i niewygórowanej ceny.


Dowolna usługa jest wyjątkowa, więc każdą szacujemy osobno. Na pozór pokrewne usługi jednak się różnią, dlatego każda musi podlegać osobnej wycenie. Pod obserwację przy wycenie bierze się: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu, użycie części zamiennych, model pojazdu, który serwisujemy i oczywiście lokalizacja zajścia.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być nieodpłatne jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, ewentualnie do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą działalność będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy.


Funkcjonujemy w pobliżu!
Awaria? Stłuczka? Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Borne Sulinowo który absolutnie nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: