LAWETA CHOCIANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHOCIANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa formalne firmy możesz wpaść wszędzie. Tutaj jest jednak twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze skłonna bezzwłocznie ruszyć z pomocą. Przyjaciel jakiemu potrafisz zaufać gdyż jest gotowy na dowolną sytuacje.


Jeśli przytrafiła się Tobie kraksa czy usterka w regionie Chocianowa wybierz numer do przyjaciela, który jest nieopodal – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Dojedziemy zaskakująco szybko. Dojedziemy z profesjonalną brygadą, która obsłuży mobilny serwis.


Nie ma takiej przeciwności żebyśmy na ulicy musieli darować sobie drobne naprawy. Stanie się dla nas radością dopomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa bądź w wymianie względnie wulkanizacji koła. Status pojazdu może wpłynąć na decyzję, że nieunikniona okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, natomiast w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego stale przygotowani. W okolicy kraksy względnie usterki zawsze pomagamy sprawnie ją ubezpieczyć. Nie rozpamiętuj rejonu w którym stanąłeś. Dróżka gminna bądź autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się kłopotu My to miejsce znajdziemy aby Ci dopomóc. Ponieważ nasze drogi znamy jak swoją kieszeń.


Zapamiętaj ten kontakt. W sumie to kontakt do przyjaciela! Gdziekolwiek będziesz my w całym kraju oczekujemy na telefon od Ciebie. Wystukaj numer. Czas jest nie ważny skoro jesteś w kłopotach. Trafimy na miejsce – to pewne! Albowiem PDS24h Marek Chudzik, gwarantowana pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Przyjaciele stanowczo tacy powinni być.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas polegać:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

Odnajdź detale! Przyjaciel z Chocianowa bezwzględnie jest gotowy do służby!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Najszybszy i najspokojniejszy sposób przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety albo autolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej formy przewozu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest tutaj oficjalnie zabronione. Stabilność gwarantują nam dobrze zaopatrzone, branżowe pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) i fachowa ekipa. Zapewnia nam to prawo do gwarantowania całościowego bezpieczeństwa załadunku, a także transportu pojazdu. 24 godziny na dobę zarówno defektowy pojazd jak też jego pasażerów przywieziemy pewnie na określone miejsce.


Zawsze można zdecydować się na holowanie, naturalnie jeżeli zezwala na to stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Zdecydowanie jesteśmy na taką decyzję gotowi. Istotne jest natomiast by mocodawca posiadał wiedzę, że ten zestaw może przemieszczać się tylko z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest wielkim kłopotem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, niesprawność pojazdu ciężarowego na jezdni. TIR jeżeli ulegnie awarii zwykle jest początkiem problemów na drodze. Holowanie takiego samochodu staję się niejednokrotnie najbardziej optymalną metodą na odkorkowanie trasy. Stanowczo jesteśmy przygotowani na to rozstrzygnięcie.


Holowanie każdego modelu pojazdu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie będzie dla nas dylematem. Doskonałej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam bezpiecznie i oczywiście odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w okolicznościach kiedy może być to pożądane. Ani wymagający dojazd, ani stan techniczny pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z jaru, a potem postawienia go na kołach.


Nie ma konieczności aby gdzieś składować artykuły przewożone przez awaryjny samochód, bowiem zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Przygotujemy natychmiast transport alternatywny oraz brygadę, która sprawnie przepakuje materiały.


Nad zapewnieniem Wam wewnętrznego spokoju i zabezpieczenia czuwa całodobowo wykwalifikowana, fachowa kadra. Nie skupiają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić obojętnie jakie zadanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Akurat nie brakuje usterek prostych do usunięcia. Oczywiście, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki czy przebita opona uniemożliwiają dalszą podróż, lecz są wyraźnie nieskomplikowane do wyeliminowania od ręki. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę trzeba przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie będzie powodu by korzystać z lawety. Bezzwłoczny dojazd to wartość naszego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w ofercie.


Mechanicy z umiejętnościami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Świadomość szczegółów wielu różnych samochodów nie bacząc na markę umożliwia im rozpocząć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w dowolnej sytuacji.


Jednorazowy telefon wystarczy. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i kilka minut na telefoniczne stwierdzenie detali niesprawności, marki samochodu i oczywiście rejonu zdarzenia. Nie ma identycznych usterek więc do dowolnego epizodu podchodzimy wszechstronnie by w całości odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Opinie usługobiorców budują różnorodną paletę naszych usług w tym transport maszyn budowanych. Nasza baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport dużych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezpieczny. Transport maszyn rolniczych, także tych wielkich i rzecz jasna branżowych, podobnie jest w naszej propozycji. Zdecydowanie skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy drobne, lecz ciężkie mamy wszak należycie wyszkolonych kierowców. Prowadzimy również usługi z obszaru transportu dłużycowego oraz towarów ponadnormatywnych. Kiedy Masz problem z nietypowym towarem, przypuśćmy uciążliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zwracaj się do nas.


Nie jedynie w kraju, lecz także i zagranicą realizujemy te usługi. Wszelkie nasze usługi opatrzone są właściwą dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Ze względu na to, że doświadczona pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest osiągalna nie wyłącznie w miejscowym regionie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ to długoletnie doświadczenie współdziałających nawzajem ośrodków, a także fachowcy z praktyką oraz uznanymi kompetencjami. Otóż z takiego powodu w niewygórowanej wycenie odbieracie usługi na znakomitym, profesjonalnym pułapie.


Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. W wycenie brane są pod rozwagę: rodzaj samochodu który serwisujemy, użycie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety bądź holownik i miejsce zajścia.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być wolne od opłat gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej i naszą pomoc będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy stłuczki.Dostajesz stabilność!

Tylko Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Chocianowa jest gotów do pomocy więc czeka na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: