LAWETA PRZEMKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRZEMKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół mamy po prostu placówki my zamierzamy być szczególni. Wśród nas odnajdziesz to co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wesprze cię mocnym ramieniem. Ten przyjaciel, który jest gotów na każdą sytuację więc powinno się mu w zupełności zaufać.


Jeżeli przytrafiła Ci się stłuczka bądź awaria w pobliżu Przemków zadzwoń do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Dojedziemy ekspresowo. Przywieziemy mobilny serwis oraz przeszkolonych fachowców.


Drobne naprawy to wcale nie jest przeszkoda, która na trasie umiała by zaistnieć dla nas trudnością nie do rozwikłania. Zmiana czy wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te, a także wiele innych szczegółów naprawimy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Zawsze również jesteśmy gotowi na komunikat, że niezbędna może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Masz gwarancję, iż miejsca zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonego. Czy jesteś na jezdni gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie to oczywiście na nas nie robi żadnego wyrażania.. Zlokalizujemy jakiekolwiek stanowisko i udzielimy pomocy. Gdyż mapa naszych tras nie jest dla nas tajemnicą.


Numer do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Gdziekolwiek będziesz my w całym kraju wyczekujemy na telefon od Ciebie. Każda chwila jest dobra. Wystukaj numer kiedy znalazłeś się w potrzebie. Dojedziemy – masz na to gwarancje! I to dokładnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Tacy powinni być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas masz skuteczne usługi:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance i niepłatne usługi z OC winnego kolizji

Jeżeli to nie kłopot zbadaj fakty! Przyjaciel z Przemków na sto procent jest zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych i najspokojniejszy model przewiezienia zepsutego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Powinno się jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie wzbronione, więc to jedyny klucz jaki jesteśmy w stanie tutaj użyć. W obszarze Przemków dysponujemy znakomicie wyposażonymi specjalnymi pojazdami z profesjonalną kadrą. W skład floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to pewność solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego bezpieczeństwa załadunku, a także transportu pojazdu. Niesprawny pojazd oraz wszystkich podróżnych całodobowo dowieziemy prędko i bezpiecznie na określone miejsce.


Ewentualną modyfikację typu pomocy na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan techniczny samochodu. Z maksymalną szybkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten zespół, holowanie zatem wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest dużym dylematem i my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na drodze. Ograniczenia ruchu na drodze to niestety reguła w sytuacji awarii TIR-a. W tym przypadku wielokrotnie holowanie wydaje się być jedynym środkiem odblokowania drogi. Zdecydowanie zawsze jesteśmy przygotowani na takie panaceum.


Specjalny sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu samochodu. Pierwszorzędnej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy gwarantują nam bezpiecznie oraz efektywnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w przypadku kiedy może być to niezbędne. Każdy pojazd umiemy umieścić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z dołu także TIR-a, choćby był w złym stanie czy w niełatwo przystępnym miejscu.


Zrealizujemy także przewóz towarów z zepsutego samochodu. Zrealizujemy natychmiast transport zastępczy oraz brygadę, która sprawnie przeładuje ładunki.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Dowolne wezwanie dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić, bez względu na realia atmosferyczne, w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii wydaje się być łatwych w naprawie. Przebita opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, a także wiele innych utrudniających dalszą jazdę, ale tych które da się rozwiązać na miejscu zdarzenia. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w takich epizodach może się 24 godziny na dobę wykazać biegłością. Nie konieczna okaże się autolawety. Na miejsce zdarzenia serwis dojedzie najszybciej, a w ogromnym repertuarze usług funkcjonuje również mobilny warsztat wulkanizacji operujący przez całą dobę.


Nasz mobilny serwis doglądają znakomicie wykształceni mechanicy. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, nie bacząc na markę są w stanie się podjąć na poboczu drobnych napraw w szczególnie szerokim obszarze.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że ten telefon jest w tym momencie nie dostępny. Ustalimy detale awarii i markę samochodu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie w rejonie lokalizacji zdarzenia. Nie ma identycznych usterek dlatego do każdego przypadku przystępujemy wszechstronnie by w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest sprawna reakcja na listę życzeń konsumentów z tego powodu też w palecie usług znajdziecie Państwo także przewóz maszyn budowlanych. Dostarczymy bezpiecznie koparkę gąsienicową, a także duży spychacz i dowolną nawet nietypową z wielkich maszyn drogowych. Na porządku dziennym jest także transport dużych maszyn rolniczych. Małe, jednak ciężkie pojazdy sprawiają trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład skromniejszy samochód. To rzeczywiście wygoda jednakże warto aby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego typu usługi i dokładnie takich wyszkolonych kierowców mamy w naszym zespole. Tabor którym rozporządzamy umożliwia nam transport dłużycowy czy transport towarów ponadnormatywnych. Jeżeli Masz dylemat z nietypowym towarem, przypuśćmy kłopotliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zapisuj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku będziesz mógł liczyć z naszej strony na energiczne i rzetelne wykonanie takiej usługi. Wszystkie nasze usługi opatrzone są konieczną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Gdyż PDS24h Marek Chudzik to specjalistyczna pomoc drogowa czynna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie wyłącznie w pobliskim terenie, a w całym kraju. Bowiem mnóstwo ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim ekspertom zgromadzić tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna Bo nasza pomoc drogowa powstała na podstawie doświadczenia, analizy zdarzeń i kompetencji fachowców z całego szeregu ośrodków z naszego kraju. W wysokiej skuteczności oraz jakości usług, jaką możemy państwu dziś zaoferować w odpowiedniej cenie, widać ewidentnie jak ogromny wpływ posiadał na to ten klucz funkcjonowania.


Zlecenia podlegają jednostkowej ocenie. Wartość uzależniona jest od różnych składników: model samochodu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter robót przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety bądź holownik i oczywiście rejon zajścia.


Jeśli strata nastąpi z winy osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy kolizji. Tak samo może być jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance.Noś nas w pamięci!

W każdym przypadku Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Przemków gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: