LAWETA TYCHOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TYCHOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa dedykowanego pomocy drogowej w rozległym znaczeniu udzielania takiej usługi. Ktokolwiek wyjeżdża, nawet w najkrótszą drogę musi liczyć się z możliwością niesprawności, stłuczki albo wypadkiem. W większości takich epizodów konieczne jest wówczas wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Niesprawność paraliżującą podróż potrafimy wykluczyć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia czy prozaiczna zmiana koła, jeśli jest taka konieczność do wykorzystania mamy sztywny hol lub przewóz lawetą względnie autolawetą. Konieczność takich przedsięwzięć przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Na łamach naszego portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa zbliżamy fachowców z kierowcami. Systematycznie nasi fachowcy służą pomocą w skrajnie odmiennych okolicznościach. Dzięki ogólnopolskiej sieci którą zarządzamy nasi pracownicy mają do dyspozycji każdy rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Dookoła mamy zwyczajne firmy my jesteśmy wyjątkowi. Nasza pomoc drogowa będzie na pewno taka jak najbliższy przyjaciel, który wyjedzie natychmiast żeby udzielić Tobie pomocy. Więc możesz mu zaufać ponieważ przyjaciel jest gotów Tobie pomóc w każdych okolicznościach.


Uczestniczyłeś w stłuczce bądź zaskoczyła Cię usterka w bliskiej odległości od Tychowo? Niezwłocznie znajdź numer do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Do przyjaciele który czuwa niedaleko i dokładnie wie jakie procedury powinno się przeprowadzić aby poradzić sobie z defektami. Przybędziemy najszybciej. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis i ekipę specjalistów.


Nie staną się dla nas problemem drobne naprawy na drodze. Życzymy wam byście bezawaryjnie przejeżdżali nasze autostrady, lecz wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie chcą odpalić, nieoczekiwane niedobory paliwa w zbiorniku bądź popsuty mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z przyjemnością dotrzemy aby usunąć awarię na miejscu. W każdej minucie zlecenia potrafimy uzgodnić, że nieodzowna wydaje się być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Ubezpieczamy rejon zajścia natychmiast po przyjeździe. Nie ważne czy Twój kłopot z pojazdem ma miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej lub na bocznej ścieżce dojazdowej. Wystarczy nam kilka chwili aby Cię umiejscowić i oczywiście użyczyć szybkiej pomocy. Bo znajdujemy się u siebie więc zlokalizujemy tutaj dowolną ulicę.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj aktualny telefon do przyjaciela. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całym kraju czekamy na Twój telefon. Wystukaj numer o którejkolwiek porze dnia i nocy. Stawimy się – to nie ulega kwestii! Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa tak właśnie funkcjonuje. Zaufana pomoc drogowa! Bowiem w kłopocie zawierz przyjaciołom.


Zdecydowanie jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Ustal detale! Przyjaciel z Tychowo jest zdeklarowany do roboty!


LawetaAutoautolawety 24h

Autoautolawety albo autolawety dochodzą do głosu gdy zakładamy szybki i oczywiście łatwy klucz transportu zepsutych pojazdów. Na autostradzie jedynie z takiej formy przewozu można skorzystać ponieważ holowanie jest tu prawomocnie zabronione. Stabilność gwarantują nam doskonale wyekwipowane, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) i profesjonalna załoga. Pojazd jest pod opieką naszych pracowników zupełnie bezpieczny w momencie załadunku oraz w czasie przewozu. Przywieziemy na wyznaczone miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo pojazd jak również jego podróżnych.


Jeśli stan samochodu to umożliwia i jednoznacznie również przepisy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. Z maksymalną szybkością 60 km/h powinien poruszać się na trasie taki skład, holowanie zatem bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Kiedy pojazd ciężarowy ulega na jezdni kolizji to oczywiście poważny kłopot i my musimy mieć tego świadomość. Nie każdy z pojazdów tak bardzo efektywnie potrafi skomplikować ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. W tej sytuacji kluczowe staje się odkorkowanie drogi zatem bywa, iż natychmiast należy decydować się na holowanie. W takiej sprawie powinno się przywołać naszą pomoc drogową.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie może być dla nas dylematem. Dostarczymy choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to sprawnie i bezpiecznie dzięki wysokiej próby sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu posiłkowego. TIR w dole leżący do góry kołami, i w sytuacji kiedy dzieje się to w mało dostępnym stanowisku, będzie przez nas wydobyty oraz ustawiony do pionu.


Nie ma konieczności by gdzieś przechowywać towary dostarczane przez niesprawny samochód, gdyż jesteśmy w stanie taki przewóz zorganizować. Przygotujemy niezwłocznie przewóz zastępczy oraz ekipę, która profesjonalnie przepakuje produkty.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju czuwa doświadczona, wykwalifikowana załoga. Rozwojowe zaplecze umożliwia nam przeprowadzić dowolne zadanie w każdym momencie doby nie zważając na warunki atmosferyczne.


Mobilny serwis 24h

Są także nietrudne w naprawie niesprawności. Takie bezproblemowe usterki, jednakże wstrzymujące dalszą podróż to częste zdarzenia. Niedobór oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, uszkodzone wycieraczki i wiele innych lekkich przypadków, które potrafią nas spotkać na trasie. W tym wypadku otwiera się pole na którym pojawić się powinna nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Stanie się ewidentne, że nie ma powodu by korzystać z lawety. 24 godziny na dobę, prócz sprawnego serwisu jest jeszcze czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to klejnot jakim zarządza mobilny serwis. Świadomość szczegółów wielu rozmaitych samochodów niezależnie od marki pomaga im rozpocząć drobne naprawy bezpośrednio na poboczu w dowolnej sytuacji.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Po uzgodnieniu elementów usterki, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Bliźniacza usterka ma prawa mieć odmienne skutki stąd, by w całości pomóc kierowcy do potencjalnych zleceń podchodzimy kompleksowo.


Transport niskopodwoziowy

Przewóz maszyn budowlanych wymaga branżowego taboru, którym administrujemy i rzecz jasna stąd oferujemy tę usługę. zgarniarka czy drogowy to jedynie przykład jednych z wielu dużych maszyn drogowych, jakie jesteśmy w stanie bezawaryjnie transportować. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie będzie problemem. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi samochodami, lecz zmuszają do specjalnej uwagi gdyż są to pojazdy co prawda małe, natomiast ciężkie. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Oferta naszych usług mieści dodatkowo transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Takie usługi przewozowe prowadzimy na terenie naszego kraju , a także zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi rozporządzamy kompletną, niezbędną dokumentację.


Dlaczego my?

Albowiem pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa absolutnie w 100% rzetelnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku również w całym kraju, a nie wyłącznie w naszym obszarze. Albowiem wielu zawodowców z udokumentowanymi umiejętnościami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i teorią byśmy mogli ułożyć procedury zapewniające efekt. To dlatego realnie dowolną usterkę kasujemy ewidentnie profesjonalnie. Każdy samochód przewozimy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej można określić jako dobrą.


Każda usługa jest nieco inna, więc każdą szacujemy osobno. Na pozór bliźniacze usługi choć trochę się różnią, więc każda musi podlegać oddzielnej kalkulacji. Na cenę usługi oddziałują: czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, model pojazdu, który serwisujemy i oczywiście rejon zdarzenia.


Należałoby zabezpieczyć się przez wykupienie stosownego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być nieodpłatne podobnie jak w momencie kiedy są spłacone z OC winnego kolizji.


Polegaj na przyjaciołach!
W razie trudności Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – przyjaciel z Tychowo wyczekuje pod telefonem zdeklarowany aby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: