LAWETA KARLINO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KARLINO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa portalu dedykowanym szeroko pojmowanej pomocy drogowej. W dowolnej podróży musisz być przygotowanym na okoliczność współuczestnictwa w wypadku lub stłuczce względnie pojawienia się usterki choćby i w nowym samochodzie. W większości takich incydentów niezbędne jest w tej sytuacji wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Zmiana koła lub wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia różnych nieskomplikowanych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – standardowo ewentualnie na sztywnym holu. Takie defekty odczuwają różne samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Kierowcy i profesjonaliści mogą się spotkać akurat na portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Są zawodowcami, którzy codziennie dostarczają profesjonalnej pomocy w bardzo różnych okolicznościach. Dzięki krajowej sieci jaką dysponujemy nasi pracownicy mają do wykorzystania każdy typ transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Obdarowało nas zaufaniem sporo kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Nie znajduj nas jako jednostkę pierwszą z wielu. Ta pomoc drogowa może być niby zaufany przyjaciel, który podąży pilnie by udzielić Ci porady. I wyłącznie przyjaciel może być zdecydowany Tobie pomóc w jakichkolwiek okolicznościach, więc będziesz mógł mu zaufać.


W okolicy Karlino doszło do zajścia w wyniku którego brałeś udział w kraksie lub miałeś usterkę? Nie trać czasu na poszukiwanie pomocy jedynie wystukaj numer do przyjaciela, do Piotr Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Przybędziemy bezzwłocznie. Dowieziemy mobilny serwis i wyszkolonych fachmanów.


Drobne naprawy na drodze to nie jakiś przedmiot do dyskusji. Nasze załogi w żadnym wypadku nie kapitulują. Nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony złom na trasie i w ten sposób zniszczyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które psują się w intensywny deszcz na szosie lub nie podmienić w porę akumulatora i w zamian dostać poważny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie nieznaczne usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Gdy musi być przydatne holowanie albo autoautolawety, lub ewentualnie autolawety też nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Będziesz mógł również brać pod uwagę współpracę w sprawie ubezpieczenia miejsca zajścia. Nie rozpamiętuj miejsca w którym utknąłeś. Droga gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy Zapewnimy pomocy w którymkolwiek miejscu. Bo znajdujemy się u siebie więc rozpoznamy tutaj obojętnie którą dróżkę.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela stale miej przy sobie. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce oczekujemy na telefon od Ciebie. Wybierz numer o dowolnej godzinie dnia czy nocy. Zajedziemy – możesz być pewien! Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa tak dokładnie działa. Zaufana pomoc drogowa! Tacy winni być przyjaciele.


Gwarantujemy usługę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Karlino bezwzględnie jest zdeklarowany do służby!


LawetaAutoautolawety 24h

Niesprawne pojazdy najszybciej oraz najprościej można przewieźć gdy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Często zauważamy na trasach nieformalnie holowane pojazdy, tymczasem warto wiedzieć, że ten sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie wzbroniony. Specjaliści i kompletnie wyposażona flota profesjonalnych pojazdów to siła jaką zarządza pomoc drogowa w rejonie Karlino. Dla pasażerów zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. W czasie załadunku oraz przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Dowieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak też jego pasażerów.


Naturalnie jeżeli dopuszczają to paragrafy i rzecz jasna stan samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Taki zestaw może przemieszczać się po drodze z prędkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Samochód ciężarowy ulegający usterce na trasie to wielki problem, a my zdajemy sobie z tego sprawę. Powikłania ruchu na drodze to zazwyczaj zasada w momencie kolizji TIR-a. Holowanie tego samochodu jest wielokrotnie wysoce wygodną taktyką na odkorkowanie drogi. W tej sprawie warto zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Zarządzamy branżowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie dowolnego pojazdu. Doskonałej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy umożliwiają nam bezpiecznie i efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w przypadku kiedy jest to pożądane. Nie ma dla nas trudno dostępnych położeń, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wyciągnięcia. Choćby TIR-a po wypadku wydostaniemy z dołu oraz umieścimy na kołach.


Możemy także zapewnić odpowiedni samochód do transportu ładunków transportowanych w uszkodzonym aucie. Załatwimy natychmiast przewóz alternatywny oraz ekipę, która sprawnie przeładuje materiały.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa dyżur pełni całodobowo wykwalifikowana, doświadczona kadra. Szerokie zaplecze dozwala nam skutecznie podjąć dowolne zadanie w każdym momencie doby nie bacząc na realia atmosferyczne.


Mobilny serwis 24h

Są też łatwe w naprawie usterki. To takie awarie wstrzymujące dalszą jazdę, ale nietrudne do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przebita opona albo brak oleju, paliwa bądź też dolanie do baku niedobrego paliwa. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście oferuje bezpośrednie naprawy całodobowo. Nie potrzebna staje się autolawety. Serwis przyjdzie w rejon awarii najszybciej, a wśród palety usług istnieje też pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych fachowców. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, niezależnie od marki są w stanie się podjąć na ulicy drobnych napraw w szczególnie szerokim zakresie.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Kilka minut konsultacji to moment, który jest nam potrzebny do ustalenia elementów niesprawności, marki samochodu i miejsca zajścia później w kilkanaście chwil będziemy na miejscu zdarzenia. Zamiarem naszych przedsięwzięć jest w największym stopniu wspomóc kierowcę z tego powodu do każdego z incydentów przystępujemy wszechstronnie.


Transport niskopodwoziowy

Potrzeby kontrahentów budują szeroką propozycję naszych usług między innymi przewóz maszyn budowanych. Dostarczymy bezawaryjnie koparkę gąsienicową, a także wielki spychacz i oczywiście każdą nawet nietypową z wielkich maszyn drogowych. Nie przedstawia dla nas kłopotu przewóz dużych maszyny rolniczych. Dobrze przeszkoleni do przewozu niewielkich, ale wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani na transport na przykład wózków widłowych. Fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy też są w naszej ofercie. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… wielokrotnie więcej innych niekonwencjonalnych towarów.


Możesz kalkulować taką usługę tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Przewożone ładunki jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy również konieczną dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego modelu usług.


Dlaczego my?

Bo funkcjonujemy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w naszym rejonie, lecz w całym kraju. Z tego powodu że wielu profesjonalistów z potwierdzonymi kompetencjami, działających w całym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i teorią byśmy mogli ułożyć metody przynoszące efekt. Duża skuteczność w pewnym usuwaniu niesprawności lub doskonałe wyniki transportu pojazdów są oczywiście tego rezultatem.


Na każdą usługę patrzymy indywidualnie i jakąkolwiek osobno szacujemy. Kalkulując cenę kierujemy uwagę na: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, rozmiar czynności wykonanych na miejscu, użycie części zamiennych, model pojazdu, który serwisujemy i oczywiście rejon zdarzenia.


Jeżeli strata wyniknie z przyczyny osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie można opłacić z OC sprawcy kolizji. Tak samo może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Funkcjonujemy w sąsiedztwie!
Zawsze Pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Karlino który nigdy nie rozczarowuje.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: