LAWETA CHORZELE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHORZELE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł niniejszego rozdziału, mimo, że patrząc z innej perspektywy zdecydowani jesteśmy na wszystkie zlecenia. Dlatego właściwie nie zwracamy uwagi na format auta bowiem nasi kontrahenci zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, by nasze czyny wzmacniały ich w przekonaniu, iż przyjaciół znajduje się w potrzebie. W związku z tym,  dowolny z wszystkich zespołów, rozsianych po całej Polsce, jest gotów w identycznym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Wszędzie może ci się przydarzyć problem na trasie. Optymalnym panaceum wydaje się być wówczas zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeżeli przytrafi ci się taka przygoda w bliskości miasta Chorzele, gdyż to zaufana pomoc drogowa. Ale może zdarzyć się, że nie wyniknie potrzeba holowania. W momencie otrzymywania wezwania w każdym przypadku prowadzimy sondaż na temat problemów, które was dopadły i może się zdarzyć, że ta ingerencja zrealizuje się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że rozporządzamy wykwalifikowaną załogą. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia zawiodą do sprawnego naprawienia awarii.


Na szczęście nie stresujemy się, że jakiś ruch nas zdziwi bowiem mamy dosyć wyobraźni, by ze wszystkim sobie dać radę. Nabyte doświadczenie ukształtowało naszą ufność w siebie, a to przenosi się na wasze zadowolenie z naszych usług. Wiele niesprawności które uniemożliwiają kierowcom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych grup okazuje się nietrudnymi do naprawienia. Niech ci się nigdy nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, gdyż na trasie też minimalna usterka często okazuje się trudna do indywidualnej reperacji, tak więc wycieraczki i opony, ubytek paliwa czy nieodpalający silnik też czasami wymagają naszej usługi.


Oczywiście to ważne! Kiedy kompletnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się niepokoić, bo my wyczekujemy tuż za miedzą. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszystkie zakamarki i znajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie kojarzył gdzie przebywasz. Zdarza się awaria to musi się działać, chwila oczywiście nie jest istotna ponieważ ważni powinni być przyjaciele przekonani do wykonania usługi, zatem będziesz mógł do nas zatelefonować o każdej godzinie. Powinieneś mieć świadomość, iż jesteś naszym przyjacielem i w sytuacji jeśli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już jest. Albowiem tacy zawsze są przyjaciele.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz  rozważać naszą współpracę:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC stłuczki , a także w ramach Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię względnie stawianie go na kołach

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli jeszcze chcesz rozwiać obiekcje! Lecz na przyjaciół z miasta Chorzele będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to przecież, że nasze lawety czy autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu różnych samochodów. Holowania auta osobowego potrafi podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak doradzalibyśmy zawsze w takich sytuacjach korzystać z zawodowców.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie takiej porady. Doświadczenie oraz profesjonalizm są niezbędne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Ponadto odpowiedni sprzęt, gdyż przeciętna lina holownicza potrafi stać się niesolidna. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie jest wzbronione. Prawdopodobnie nie musimy już o tym mówić, jakkolwiek właśnie MegaHol posiada wszystko co jest nieodzowne, aby profesjonalnie odholować jakikolwiek samochód.


Każdy typ samochodów potrafimy dostarczyć czerpiąc z naszych lawet, a kiedy trzeba autolawet. Stosowny transport dostarczymy prędko w rejon zdarzenia i bezpiecznie dowieziemy na wskazane miejsce i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto jest nasz jedyny żywioł. Ciągle walczymy o palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Świetna oferta oraz gwarancja znakomitej jakości własnych prac jest sensownym krokiem w stronę osiągnięcia takiego celu. Większość kierowców prawdopodobnie musiała mieć kiedyś możliwość spotkania z zepsutym na drodze TIR-em. Kolizja na szosie dwupasmowej jest w stanie odłączyć z ruchu jeden pas i być przesłanką tasiemcowych korków. Kiedy kolizja wystąpi na ruchliwej szosie jednopasmowej to efekt jest w stanie stać się jeszcze podlejszy. I właśnie to jest powód dla jakiego cenić trzeba błyskawiczne, fachowe reperacje w rejonie lokalizacji zdarzenia, a także profesjonalny transport tych samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do wyciągania wielkich samochodów z wykopu , a także pozwalający na postawienie ich na kołach. Rozporządzamy więc idealnymi środkami żeby skutecznie odkorkować trasę tak żeby stosunkowo łatwo było bezpiecznie zrealizować remonty. Kompletny kalejdoskop kłopotliwych aut: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, skutecznie i bezpiecznie, przez całą dobę, dostarczymy pod wyznaczony adres.


Ale oczywiście marka naszych usług gwarantowana jest w całości przez specjalistyczną kadrę pełniącą dyżur nieustannie w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik no i niskopodwoziówka na szczęście nie będę tu użyteczne. Czasami jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w rejon zdarzenia przyjedzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną podstawę niesprawności, choćby i na autostradzie.


Czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony , a może pomocy przy małych wadach motoru, nieustannie musimy być na to przygotowani. Na każdym szczeblu walczymy by wykonać wszystko co wykonalne, w związku z tym odjeżdżamy po sfinalizowaniu obszernego sondażu w czasie przyjmowania zamówienia. Rzecz oczywista, że w każdym przypadku może wyskoczyć coś niespodziewanego i szybka naprawa nie stanie się wykonalna, lecz wówczas natychmiast podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca jedynie na polecenie.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas jednostkowy incydent gdyż każda awaria jest inna. Klient ma prawo akurat nie mieć racji co do oceny okoliczności, jednak my potrafimy wsłuchać się w jego propozycje i wskazówki, a dalej wyciągnąć stosowne wnioski, bo tak postępuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, wykorzystując pomoc wyśmienicie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z tych dyskusji tylko właściwe wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Administrujemy wielką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników dlatego wydało nam się wyrazistym powiększenie stałej oferty o przywóz dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. To fakt, że w tej dziedzinie frachtu akurat nie specjalizujemy się, lecz jeśli pośród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie można nie zagospodarować tego potencjału.


Sprawnie przywieziemy na wskazane miejsce pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na obszarze naszego kraju i zagranicą. Również towary w postaci ładunków ponadnormatywnych czy też transportów dłużycowych będą mogły być obiektem tejże usługi.


W związku z tym, że bezpieczeństwo ładunku jest tutaj na pierwszym miejscu to przy utrzymaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Przyjmujemy na siebie wszelkie procedury związane z przewozem w tym potencjalne, niezbędne pozwolenia wykazując się w ten sposób pełną dokumentacją nieodzowną do oferowania tej usługi.Dlaczego my?

Istnieje jakiś pretekst, żeby tym razem nie? Jeśli nie znamy veta to widać, że może być MegaHol. Każdy ma prawo napisać, iż jest najlepszy, lecz my nie staramy się odbierać innym umiejętności. Jest wiele pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zapewne każda wypełnia wszystkie zadania.


Powinno się jednak rozważyć to zagadnienie szerzej. Prawdopodobieństwo posiadania odpowiedniego sprzętu w tym przypadku jest zdecydowanie wyższe niż w jednostkowym warsztacie bodaj ze względu na liczbę partnerów. Absolutnie nie inaczej ma się sytuacja z załogą o wysokich kompetencjach czy z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  Działamy jak naczynie połączone, gdzie wszystkie odziały oczekujące w okolicy wydarzenia współdziałają ze sobą, by na miejsce posłać maksymalnie właściwie zorganizowaną załogę.


Jako podwalina regulująca regułę świadczenia firmowych usług znakomicie legitymizuje się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do wezwania przyjadą doskonali profesjonaliści, prawdopodobnie z lokalnego zaprzyjaźnionego zakładu, ale będą trzymali na wyciągniecie ręki dostęp do zaplecza rozległej firmowej sieci.


U nas nie mamy cennika gdyż każde wezwanie szacujemy odrębnie, tymczasem to tworzy swoje odzwierciedlenie w nierzadko niższych cenach niż zwykle się spodziewacie. W przypadku prac realizowanych z OC lub Assistance nie trzeba pokrywać opłat, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


MegaHol, rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, powinna być faktycznie taka. Przyjaciel z miasta Chorzele, który wyczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: