LAWETA BYTOM ODRZAŃSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BYTOM ODRZAŃSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych firmowych stronach


Wygląda na to, że szukasz usługi pomocy drogowej w okolicy Bytomia Odrzańskiego. Trafiłeś doskonale. w sytuacjach awaryjnych, w wypadkach wszystkich wydarzeń losowych na szosie, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich samochodów poczynając od TIR-a poprzez różne samochody ciężarowe lub dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Nie da się zaoferować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol gwarantują taki pułap jakości i zaufania przez 24h na dobę.


Jeśli to kolizja wywołaj nasz numer natychmiast. w tym momencie raczej nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się potem zaznajomić lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może tym razem masz chwilę, więc wszedłeś na naszą stronę bo potrzebujesz zabezpieczenia. Zapewnienia sobie w dalszej perspektywie pewności skutecznej pomocy. Teraz jest doskonały moment na otwarcie konsultacji. Będziesz mógł nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska platforma zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo różnorodnej palecie usług znacznie pełniejszej niż usługi holowania. Na razie wirtualnej konwersacji, natomiast nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na początek naturalne pytanie:Z kim rozmawiacie?


MegaHol, choć może sugerować to nazwa, absolutnie nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Nasza firma buduje ogólnopolską sieć z mniejszych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy zdecydowanie nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym. Przerzut lawetą lub autolawetą, ale też holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli oraz skromniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To jasne, że jeśli specjalnością takiej grupy jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej równoczesne przejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Dysponujemy bowiem idealnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które zezwalają nam na transport ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od wielu lat skutecznie działamy w całym rejonie Górnego Śląska i województw sąsiednich. Stały postęp doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej sieci w Bytomiu Odrzańskim oraz w wielu dodatkowych miejscach w Polsce, w których świadczymy profesjonalne, jakościowe usługi.


Idziemy do tego, by znaleźć nasze stanowiska w całym kraju.Co takiego zapewnia platforma kierowcom?


Usługę o niezawodnej marce i bezpieczeństwie w ciągu 24h na dobę. Czyż trzeba oczekiwać więcej w wachlarzu usług holowania? Zwykle cena usługi ma znaczny wpływ na nasze wybory, ale zdecydowanie mniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. To sieć powoduje, że MegaHol dojeżdża do zamawiającego sprawniej niż konkurencja. Brygady MegaHol są w każdym przypadku znakomicie gotowe do wykonania określonego zlecenia pomocy drogowej, bowiem dzięki platformie jesteśmy wstanie wybrać załogę najlepiej dostosowaną ze wszystkich zdolnych do działania na określonym terenie. Przytrafiają się usterki domagające się wszechstronnych specjalistów ewentualnie, co właśnie w MegaHol jest realne, kilku profesjonalistów z odrębnych specjalizacji. Chociażby specjalistyczną grupę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wyciągnie TIR-a z dołu, oraz przyślemy lawetę o optymalnych parametrach. Posiadanie odpowiedniego sprzętu w ogromnej mierze determinuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma umożliwia nam tą dostępność, o jaką trudno jest niewielkim, samodzielnie pracującym warsztatom.A może istnieje oficjalny taryfikator usług?


Zdecydowanie nie ma wzorca zdarzeń drogowych, który dało by się przenieść na stały cennik usług pomocy drogowej, a gdyby były to takich incydentów jest statystycznie za mało. w naszym przypadku orientacyjnej wyceny usługi dokonuje dyżurny, który przyjmuje zgłoszenie. Takie wskazówki jak typ samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w przekonaniu klienta, droga do miejsca zajścia i rejon potencjalnego transportu to ważne informacje, które jesteśmy wstanie otrzymać w momencie pierwszej konsultacji. To jedyne co jest potrzebne, by orientacyjnie określić wartość zamawianej usługi. Niełatwo jednakże uniknąć korekty kalkulacji w wypadku doświadczeń losowych, w związku z tym zawsze trzeba brać pod uwagę tę okoliczność. Nie mniej siła sieci polega także na tym, że ceny za konkretne usługi tanieją, dlatego zapewne będą konkurencyjne wobec cenników małych operatorów. Trzeba również mieć na uwadze, że dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza dodatkowo usługi bezgotówkowe.Oprócz holowania pojazdu o jaką pomoc warto się do nas zwrócić?


 • Praca w platformie dała MegaHol bogate możliwości w uzupełnieniu wachlarza usług.
 • Najbardziej rozwiniętą usługą w naszej platformie bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Awaryjny transport pasażerów autolawetą do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna non-stop wykonująca tę usługę także dla aut osobowych.
 • Usługa frachtu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych.
 • Przewóz pojazdów nietypowych, ale też na przykład autokarów.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, lub uniwersalnie dla przemysłu, świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie aut z trudno przystępnych stanowisk.
 • Pełna obsługa na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest naturalne, iż kompletny tabor którym operujemy jest przeznaczony usłudze pomocy drogowej, nie mniej dzięki funkcjonowaniu w platformie mamy komfort utrzymania służby z równoczesnym użyciem taboru w usługach przewozowych. w MegaHol wykorzystujemy liczebność oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelakim zastosowaniu, jakimi dyrygujemy dzięki platformie. Wzrost naszej platformy przynosi nam obecnie sposobność rozpoczęcia choćby i kilku zleceń jednocześnie bez jakichkolwiek strat na klasie i bezpieczeństwie usługi. Swoje usługi dostarczamy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju oraz zagranicą na terenie Unii Europejskiej.Czy jest opcja zapewnienia sobie naszej pomocy?


Zasadniczo zachęcamy zadzwonić do nas w przypadku takiej potrzeby, uprzednio notując sobie nasz numer. MegaHol świadczy swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo podpisać stałą umowę obsługi. w każdym regionalnym oddziale, choćby tutaj w Bytomiu Odrzańskim, istnieje możliwość z nami parafować stabilną umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowych względnie dostawczych albo powiedzmy korporacji taksówkowych. Umowa zabezpiecza klientom nasz szybki dojazd w rejon kolizji. z powodu funkcjonowania w platformie dojdziemy do was niemal momentalnie, a będąc przygotowanym na charakter taboru z jakim zetkniemy się na miejscu skuteczniej wykonamy potrzebną pracę. Przykładem może być tutaj pomoc serwisu mobilnego, który jeśli jest wyekwipowany pod znany nam tabor zleceniodawcy pracuje po prostu operatywniej, a w ten sposób ogranicza jego szkody. Warto mieć w pamięci, że grupa którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być z okolic Bytomia Odrzańskiego. Wystarczy, że porusza się często w tym regionie, a ta umowa ogranicza ryzyko. w przypadku usterki należałoby mieć atut w rękawie. No to niech nim zostanie nasza profesjonalna pomoc drogowa.


MegaHolHolujemy w granice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: