LAWETA PILZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PILZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna jest jedynie dla Was. Witamy!


Kiedy dopada Cię awaria auta ewentualnie jakieś odmienne wydarzenie losowe na trasie. Gdy konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a ewentualnie innego auta ciężarowego czy dostawczego. Jeżeli poszukujesz pomocy to w strefie Pilzna absolutnie nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Sto procent. Tak absolutna jest gwarancja klasy i zaufania usług zrealizowanych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Jeżeli to kolizja wystukaj nasz numer bezzwłocznie. Teraz co zrozumiałe nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się potem zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem kiedy poszukujesz zaufania zanim będzie już za późno. Zabezpieczenia sobie w dalszej perspektywie pewności niezawodnej pomocy. Inaczej mowiąc skoro potrzebujesz zapoznać się z szeroką paletą usług, zdecydowanie nie wyłącznie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zapraszamy do konsultacji. Na początek do konsultacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę przeważnie stawianych pytań.


Rozpocznijmy od zapytania:Z kim rozmawiacie?


MegaHol kojarzy wielką ilość drobnych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie jedynie dla samochodów ciężarowych, TIR, a także dostawczych, ale w o wiele większym obszarze. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także pojazdy osobowe, oferujemy usługi lawetowania jednośladów i lżejszych pojazdów, powiedzmy kładów oraz oczywiście dokonujemy przewozów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


To jasne, że jeśli profesją takiej sieci jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej równoczesne wejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Rozporządzamy bowiem idealnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które zezwalają nam na fracht trudnych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od wielu lat sprawnie funkcjonujemy w całym regionie Górnego Śląska i województw sąsiednich. Dzisiaj możecie nas odszukać dodatkowo w Pilznie, a często też w wielu innych lokalizacjach w Kraju, gdzie w każdym przypadku zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


W całej Polsce pojawimy się szybko.Co gwarantuje sieć kierowcom?


Przez 24h na dobę pełną pewność wysokiej klasy i zaufania usługi. To zapewne największa wartość usługi holowania jakiej powinien oczekiwać kierowca? Ważną cechą usługi warunkującą nasze priorytety jest przeważnie cena, ale znacznie częściej incydentalnie przy doborze pomocy drogowej. Polityka działania sieci MegaHol zmniejsza czas przybycia w rejon wezwania. Uczestniczenie w sieci MegaHol gwarantuje nam znacznie poważniejsze możliwości w doborze ekipy właściwie skomponowanej do wezwania, a tym samym wręcz na początku poprawia markę usługi. o wiele łatwiej jest powiązać fachmanów z innych załóg jeśli w pojedynczym zadaniu trzeba działać w paru specjalizacjach. Oddzielnie pracująca pomoc drogowa ma prawo mieć kłopot z wykonaniem wszystkich zadań, ale w MegaHol do wydobycia TIR-a z rowu dotrze podnośnik z jednego punktu, mobilna wulkanizacja z innego, a kiedy trzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości platformy. Platforma zapewnia nam korzyść kiedy chodzi o posiadanie i mnogość sprzętu, a to przenosi się na sprawność i markę firmowych usług czyli rzeczywistą korzyść naszych klientów.A może jest jasny taryfikator usług?


Zdecydowanie nie doszukamy się schematu zdarzeń drogowych, który można by jakoś przenieść na trwały taryfikator usług pomocy drogowej, a gdyby były to takich incydentów jest statystycznie za mało. Zawsze dokonujemy tymczasowej wyceny usługi w czasie aprobowania zlecenia. Takie dane jak rodzaj pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w przekonaniu klienta, odległość do miejsca zajścia i miejsca potencjalnego transportu to ważne informacje, które potrafimy uzyskać na etapie początkowej rozmowy. w celu pierwszej rachubie kosztów usługi to dostateczne wskazówki. Zdecydowanie na miejscu zajścia może się okazać niezbędna korekta kalkulacji usługi. Sieć ma jednakże dla końcowej ceny usługi kolosalne znaczenie, gdyż jak to zdarza się najczęściej w takich wypadkach pomaga zmniejszyć wszystkie nakłady, a w efekcie zamykającą wycenę. Dodatkowo w MegaHol występuje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli.Prócz holowania samochodu o jaką usługę warto się do nas zwrócić?


 • W MegaHol, właściwie wyłącznie dzięki funkcjonowaniu w sieci, oferta usług jest bardzo bogata.
 • Rzecz oczywista zasadą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Operujemy autoautolawetymi z ofertą transportu na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich pojazdów ciężarowych z wyjątkowym nastawieniem na TIR-y. Zdecydowanie kompletna obsługa aut dostawczych, ale również i osobowych.
 • Dostępna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszystkich wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Transport wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też samochodów osobowych.
 • Usługowy przewóz, jednostkowy i w zakresie umów ciągłych, kłopotliwego sprzętu budowlanego, rolniczego czy też drogowego.
 • Usługa transportu wszystkich pojazdów nietypowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • Usługa transportu detali dłużycowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
 • Efektywne i bezawaryjne dla samochodu uwalnianie go z pobocza, wykopu, pola czy nietypowego trudno dostępnego terenu.
 • Dowiezienie na drodze paliwa i oczywiście innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Niewątpliwie nasz sprzęt w pierwszej kolejności działa w ramach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej architekturze firmy możemy bez strat dysponować pewne pojazdy do innych zajęć. Oczywiście to zasługa ilości i różnorodności będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest osiągalne jedynie w sieci, gdzie można optymalnie zróżnicować zasoby indywidualnych, zintegrowanych w sieci oddziałów. Wzrost naszej platformy gwarantuje nam aktualnie możliwość przyjęcia choćby i kilku zleceń równolegle bez jakichkolwiek szkód na marce i bezpieczeństwie usługi. Tu w MegaHol usługi dostarczamy 24h na dobę, każdego dnia w granicach całego kraju oraz zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy przygotowana jest umowa, która zastrzeże nasz współudział w usłudze pomocy.


Wystarczy mieć nasz telefon w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to kompetentna, codzienna, łatwa do przewidzenia odpowiedź na otrzymanie zlecenia. Jesteśmy zdecydowani na stabilne umowy gwarantujące udział naszej grupy w działaniach pomocowych co zwłaszcza weryfikuje się w wypadku klientów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę ratyfikować i tu w Pilznie. Budujemy takie rozstrzygnięcia z firmami korzystającymi z floty TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Te umowy są dla nas realne dzięki sieci bo ona zapewnia nam realizacje obowiązkowego przedmiotu umowy – szybkiego dojazdu na miejsce zajścia. Dodatkową wartością stabilnej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest także dobra świadomość taboru funkcjonującego w dyspozycji zleceniodawcy co ma wpływ na lepsze wyszkolenie naszych ekip i sprzętu do wykonania usługi. Szkody zawinione kolizją zimniejszą się gdy wyślemy do was z wyprzedzeniem gotowy serwis mobilny. Należałoby pamiętać, że instytucja którą obsługujemy absolutnie nie musi być przypisana do Pilzna. Wystarczy, że przemieszcza się cyklicznie w naszym rejonie, a taka umowa redukuje ryzyko. w razie niesprawności pożądane jest mieć pomoc drogową w pobliżu.


HolowanieMegaHol to podróż po sukces!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: