LAWETA BRZOSTEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRZOSTEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa strona jest jedynie dla Was. Witamy!


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w jakimi należy poszukiwać porady w strefie Brzostek, w sytuacji awarii pojazdu lub nietypowego zdarzenia losowego, a przede wszystkim w sprawie holowania TIR-a, innego auta ciężarowego bądź dostawczego. Absolutnie nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. LawetyMegaHol gwarantują taki stopień kondycji i zaufania przez 24h na dobę.


W zasadzie już teraz wystukaj nasz kontakt, bo w chwili zdarzenia na drodze absolutnie nie powinno się marnotrawić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli jednak masz chwilę, a wszedłeś na naszą stronę gdyż szukasz zaufania. Gwarancji w dalszym horyzoncie. Teraz jest idealny czas na podjęcie konsultacji. To Ci pozwoli nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o niezwykle bogatej palecie usług dużo pełniejszej niż usługi holowania. w tym momencie będzie to konwersacja wirtualna, ale z radością porozmawiamy z Tobą telefonicznie względnie bezpośrednio.


Zainicjujmy tę rozmowę od pytania:MegaHol – zasadniczo co to za pomysł?


MegaHol postawił na złączenie znacznej ilości mniejszych warsztatów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług tylko TIR-om i choćby to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, lecz przy takiej specjalizacji zwykle udaje nam się być grupą uniwersalną w odniesieniu do przyjmowanych usług. Fracht lawetą ewentualnie autolawetą oraz holowanie samochodów osobowych, lawetowanie popularnych skuterów i mniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili potrafimy podjąć się przewozu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy w posiadaniu stosownych lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Wiele lat temu rozpoczynaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Ciągły rozwój doprowadził MegaHol do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Brzostek i w wielu nowych miejscach w Polsce, w których oferujemy nasze jakościowe usługi.


Żywimy szanse, że wręcz niedługo w całej Polsce.Co zyskasz dzięki sieci MegaHol?


W trakcie 24h na dobę pełną gwarancję jakości i bezpieczeństwa usługi. w usługach holowania raczej nie ma podstaw by oczekiwać więcej? Oczywiście cena ma naturalnie istotny wpływ na dobór usługodawcy, ale praktycznie w przypadku usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. To dzięki sieci, MegaHol natychmiast dociera w rejon zdarzenia. Działanie w sieci MegaHol daje nam znacznie większe możliwości w wyborze brygady adekwatnie skomponowanej do zadania, a tym samym już na starcie poprawia markę usługi. a nawet jesteśmy wstanie w razie zaistnienia takiej potrzeby łączyć załogi specjalizujące się w różnych dziecinach, a niezbędne jednocześnie. Indywidualnie pracująca pomoc drogowa może mieć kłopot z zrealizowaniem wszystkich zamówień, ale u nas do wydostania TIR-a z grząskiego pobocza dotrze dźwig z jakiegoś punktu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeżeli to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie mamy zdolności sieci. Posiadanie optymalnego sprzętu w znacznej mierze determinuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma daje nam taką dostępność, o którą trudno jest niewielkim, autonomicznie działającym warsztatom.Jaka obowiązuje cena usługi?


Akurat nie doszukamy się schematu zdarzeń drogowych, który dało by się wprost przepisać na sztywny taryfikator usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przykładów jest nie wiele. Tu regułą jest tymczasowa kalkulacja usługi przygotowana podczas podejmowania zamówienia. Istnieją informacje, ważne dla kalkulacji usługi, które potrafimy otrzymać już w czasie przyjmowania zamówienia. To rodzaj pojazdu, jego stan techniczny w diagnozie zleceniodawcy, trasy które będziemy potrzebowali pokonać, a na tej bazie dopuszczalna jest też decyzja o wyekspediowaniu dopasowanej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. w celu początkowej symulacji kosztów usługi to dostateczne informacje. Natomiast powinno się wiedzieć, że na miejscu zdarzenia potrafi pojawić się mnóstwo nowych problemów, które zmuszą nas do korekty kalkulacji. z góry właściwie powinno się przewidzieć, że kalkulacja bliźniaczej klasy usługi w naszej platformie będzie faktycznie mniejsza niż u drobniejszych operatorów. Należałoby również pamiętać, że dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe.Jakie zamówienia podejmujecie obok holowania pojazdów?


 • Wachlarz usług MegaHol jest rzeczywiście ogromny dzięki działaniu w platformie.
 • Znacząco rozwiniętą usługą w MegaHol wydaje się być holowanielawetowanie.
 • Posiadamy autolawety z alternatywą przerzutu konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszystkich aut ciężarowych z odrębnym nastawieniem na TIR-y. Jednocześnie całościowa obsługa aut dostawczych, ale również i osobowych.
 • Dostosowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak w pełni przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek do osobówek.
 • Usługowy przewóz pojazdów drogowych wszystkich typów.
 • Jednostkowe i długoterminowe umowy na transport maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych.
 • Usługa frachtu wszystkich aut nietypowych, autobusów, naczep, tramwajów itp.
 • Transport dłużycowy dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Wyciąganie z pobocza, dołu czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie tylko takich.
 • Dostarczenie na trasie paliwa, a także innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Jest oczywiste, że cały tabor którym rozporządzamy jest przekazany do pracy dla pomocy drogowej, nie mniej dzięki funkcjonowaniu w platformie mamy komfort podtrzymania służby z równoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach przewozowych. w MegaHol wykorzystujemy sumę oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, jakimi rozporządzamy dzięki platformie. Możemy nawet realizować kilkanaście usług równolegle zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie. w MegaHol pozostałe usługi świadczymy na obszarze całego kraju, a także Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Jak zagwarantować dla siebie tę kompetentną usługę?


Właściwie wystarczy zanotować sobie nasz kontakt i wybrać go w przypadku potrzeby. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest najlepszą firmą oferującą pomoc drogową nie jedynie klientom indywidualnym, ale także obsługującą kontrahentów flotowych. Długoterminową umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych samochodów ciężarowychdostawczych można z nami podpisać na przyjaznych warunkach również w Brzostek. Takie umowy są dla nas realne z powodu funkcjonowania w sieci gdyż ta umożliwia nam finalizacje głównego przedmiotu umowy – szybkiego przyjazdu na w rejon wydarzenia. Znając rodzaj taboru naszego klienta rzecz jasna nie tylko przyjdziemy szybciej, ale bez wątpienia automatycznie także dokładniej przygotowani. Przykładem ma prawo być tu usługa serwisu mobilnego, który jeśli jest wyekwipowany pod znany nam tabor klienta funkcjonuje po prostu sprawniej, a w ten sposób ogranicza jego szkody. Jeżeli wasza grupa pracuje w regionie Brzostek to umowa z MegaHol wydaje się być oczywista, ale marki spoza naszego sektora, których pojazdy poruszają się w tej dzielnicy kraju wystarczająco często, także podpisują z nami umowy zmniejszając zagrożenie strat. Lepiej mieć pomoc drogową w pobliżu gdy przytrafi się nam kolizja.


Holujemy po Wasz triumf – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: